Προς το περιεχόμενο

Crazy Sundays 20/1/2013


Carrion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια , για τα LEDακια τι λετε; Πιστευω οτι 25 ευρω για φωτισμο RGB ειναι καλη προσφορα. Και με αλλα 12 ευρω μπορεις να το επεκτεινεις... http://www.e-shop.gr/show_ana.phtml?id=ANA.CRP0007&sid=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι το ειδα αλλα αυτο εχει ολα οσα εχει το market? Αν οχι πιστευω να μπορω να κατεβαζω εφαρμογες απο το android market στο pc και απο εκει να τις περναω στο tablet

Από το play store στο PC δε μπορείς να κατεβάσεις τα αρχεία .apk που είναι στην ουσία το setup της εφαρμογής. 

 

αα το παιρνει δλδ οκ thnaks μαλλον το τσιμπαω....

Θεωρητικά ναι. Επιλέγεις από τις ρυθμίσεις να μπορείς να εγκαταστήσεις εφαρμογές από άγνωστες πηγές και αφού βρεις και κατεβάσεις το play store από κάπου (http://www.droid-life.com/2012/11/18/download-google-play-store-3-10-9/ το βρήκα στις αξιολογήσεις ενώς tablet από το πλαίσιο το οποίο ισχυρίζονται ότι μπαίνει έτσι) το πετάς στη μνήμη του tablet και το κάνεις εγκατάσαση.

 

Μη σε πάρω και στο λαιμό μου όμως έεε;;; δε το έχω δοκιμάσει.

 

Άκυρο αλλά εγώ παράγγειλα τα ηχειάκια. 5,1 με 25 ευρώ; Άντε να δούμε. Πάντως καλύτερα από τα Quadraphonic (4) 10ετίας Turando που έχω θα παίζουν λογικά. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα ledaκια τι λέτε; Αξίζουν, σκεφτόμουν πατέντα να τα βάλω στο αμάξι στα πόδια οδηγού συνοδηγού. (αντίστοιχα πάνε πολύ πιο ακριβά) μετράει πολύ που έχει το χειριστήριο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουμπανάκι ο M5 Pro και σε αυτά τα λεφτά είναι από τις καλύτερες επιλογές...

 

γιατι ειναι τοσο καλος;

σε σχεση με αυτον που ειχε την περασμενη εβδομαδα πιο φθηνα

KINGSTON SV300S37A/120G V300 SSD 120 GB SATA3 2.5'' RETAIL

ειναι πολυ καλυτερος και σε τι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο εξωτερικος με ψινει και μενα αλλα κολλαω στο οτι ειναι seagate..και χρειαζομαι οπωσδηποτε εξωτερικο τωρα αφου ο toshiba που ειχα με αφησε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 συνεχόμενα crazy που έχουν καλές τιμές και καλά προιόντα. Ο 2τβ με ψήνει.

Και τα acer σε αρκετά καλή τιμή.

 

Μπράβο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα ledaκια τι λέτε; Αξίζουν, σκεφτόμουν πατέντα να τα βάλω στο αμάξι στα πόδια οδηγού συνοδηγού. (αντίστοιχα πάνε πολύ πιο ακριβά) μετράει πολύ που έχει το χειριστήριο!

Για τα λεντακια, επειδη προσφατα μου παρηγγειλε φιλος απο εξω, κουλουρα 5μετρα rgb δε θυμαμαι με ποσα watt, 17€ τα 5 μετρα. Αν εσεις θεωρειται προσφορα τα λαμογια που θελουν να κονομησουν, παρτε απο κει.. Μπειτε λιγο ebay και δειτε τιμες να σας φυγουν τα ματια...τα δικα μου ειναι με το λευκο ψυχρο χρωμα, που παει προς το μπλε ειναι με 6000Κ, μολις μαθω λινκ θα το ανεβασω. Απλα δεν εχει ουτε μετασχηματιστες αυτο που λεω, ουτε μπριζες. σκετη λεντοταινεια, η οποια μπορει να κοπει ανα 3-4εκατοστα,αλλα και να επανασυνδεθει κομματι κομματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η TOSHIBA 40RL933 αξιζει;

 

1) Εγγύηση e-shop ,δεν είναι της  επίσημης  αντιπροσωπείας ,(παραεισαγωγή)

 

 2) κόστος 3-D γυαλιών (δεν εμπεριέχονται ) 99,80 ευρώ το ζευγάρι http://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/3d-glasses-tv-components/110212-toshiba-fptag02g

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν είναι 3D η RL933. Η σειρά TL είναι 3D και 200Hz.

Πάντως 40άρα FullHD, SmartTV, με 100Hz (έστω και μούφα) και καλό IPS panel δε νομίζω να βρεις εύκολα σε τέτοια τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα λεντακια, επειδη προσφατα μου παρηγγειλε φιλος απο εξω, κουλουρα 5μετρα rgb δε θυμαμαι με ποσα watt, 17€ τα 5 μετρα. Αν εσεις θεωρειται προσφορα τα λαμογια που θελουν να κονομησουν, παρτε απο κει.. Μπειτε λιγο ebay και δειτε τιμες να σας φυγουν τα ματια...τα δικα μου ειναι με το λευκο ψυχρο χρωμα, που παει προς το μπλε ειναι με 6000Κ, μολις μαθω λινκ θα το ανεβασω. Απλα δεν εχει ουτε μετασχηματιστες αυτο που λεω, ουτε μπριζες. σκετη λεντοταινεια, η οποια μπορει να κοπει ανα 3-4εκατοστα,αλλα και να επανασυνδεθει κομματι κομματι.

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και στο amazon.co και στο lightinthebox τα έχουν σε εξευτελιστικές τιμές το έχω ψάξει, αλλά σκέτη την ταινία όπως λές. Δεν ξέρω έτσι πως θα τα συνδέσω κλπ γιαυτό σκέφτηκα αυτή τη λύση που έχει και χειριστήριο και πρίζα που μπορείς να την μετατρέψεις να κάνει για το αμάξι. Αν έχεις καλύτερη λύση η συμβουλή βοήθησε μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...