Προς το περιεχόμενο

Crazy Sundays 20/1/2013


Carrion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου και στο amazon.co και στο lightinthebox τα έχουν σε εξευτελιστικές τιμές το έχω ψάξει, αλλά σκέτη την ταινία όπως λές. Δεν ξέρω έτσι πως θα τα συνδέσω κλπ γιαυτό σκέφτηκα αυτή τη λύση που έχει και χειριστήριο και πρίζα που μπορείς να την μετατρέψεις να κάνει για το αμάξι. Αν έχεις καλύτερη λύση η συμβουλή βοήθησε μας.

http://www.ebay.com/itm/5M-3528-SMD-Non-Waterproof-RGB-300-LED-Strip-24-44-KEY-IR-12V-2A-Power-Supply-/370732692205?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item565163f2ed

http://www.ebay.com/itm/5050-SMD-Non-Waterproof-RGB-5M-300-LED-Strip-24-44-KEY-IR-12V-5A-Power-Supply-/370732648690?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item56516348f2

http://www.ebay.com/itm/5M-Waterproof-150-300-LED-5050-SMD-12V-RGB-Flexible-Strip-String-Light-IR-Remote-/200831315143?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item2ec27aacc7

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, ηθελα να ρωτησω αν καποιος εχει κανει παραγγελια ενα προϊον απο αυτα που εβγαλε χθες το crazy sundays και το οποιο δεν εχει ερθει ακομα, λογω αμανομης παραλαβης θα πληρωσει το αρχικο ποσο ή το ποσο της προσφοράς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποσο προσφορας

Ειναι σιγουρο αυτο? Εχει κανει ο φιλος μια παραγγελια και θα ηθελα να το ξερω κι εγω μηπως στο μελλον τυχει παρομοιο θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα θα πληρωσει το ποσο της προσφορας.Το "αναμονη παραλαβης" σημαινει πολυ απλα οτι οι μαγγες απο το κιτρινομαγαζο οπως και πολλες επιχειρησεις πλεον ανα τον κοσμο πρωτα παιρνουν τις παραγγελιες απο τους πελατες και μετα παραγγελνουν οι ιδιοι στον προμηθευτη τους ... οι εποχες των μεγαλων Stock πεθαναν για παντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω χτύπησα την LG http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.157195&sid=1  στα 149.

Εγω σκεφτόμουνα ή την lg ή την samsung (http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.157143&sid=1) που είναι στα ίδια χρήματα και είναι και τηλεόραση. Τι λέτε? Ποιά να διαλέξω? Βασικά η lg μου φαίνεται καλύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια κι εγω γλυκοκοιταζω τον Seagate 2 tb...

Ποιο ακριβος βγαινει στο amazon,87 eyro.

Τι λετε, τον χτυπαμε?

Τον ειχα παρει κ εγω απο αμαζον στα 73eu.Ηθελα κατι καθαρα για αποθηκη και γι αυτο τον πηρα.Να ξερεις οτι δεν εχει κουμπι on/off και επισης οτι κανει αρκετο θορυβο.Σ'αυτα τα λεφτα βεβαια και γι αυτη την χωρητικοτητα δε παιζει οτιδηποτε καλυτερο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό τι λέτε;

HP PAVILION G6-2051SD 15.6'' AMD QUAD CORE A10-4600M 6GB 1TB AMD RADEON HD7670 1GB 520€

 

Ξέρει κανείς για τον Α-10 με ποιόν επεξεργαστή της Intel "αντιστοιχεί";

 Και εγώ το κοιτάζω αυτό, αλλά όλοι με αποτρέπουν να πάω σε AMD + APU και μου προτείνουν έστω και i3 στα ίδια λεφτά. Τώρα στα specs φαίνεται αξιοπρεπές για τα λεφτά του, αλλά πολλές φορές η θεωρία διαφέρει από την πράξη... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι μου ειπε ο φιλος μου που παρηγγειλε πριν τις προσφορες αυτες, στο προϊον του ελεγε κατοπιν παραγγελιας 2-3 ημερες, πως γινεται να λεει αυτο και μετα να του γραφει οτι αναμενεται νεα παραλαβη 24/1 και μετα το βγαζουν σε προσφορα?Τι γινεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι μου ειπε ο φιλος μου που παρηγγειλε πριν τις προσφορες αυτες, στο προϊον του ελεγε κατοπιν παραγγελιας 2-3 ημερες, πως γινεται να λεει αυτο και μετα να του γραφει οτι αναμενεται νεα παραλαβη 24/1 και μετα το βγαζουν σε προσφορα?Τι γινεται?

Τωρα καταλαβα τι λες.Ο φιλος σου αγορασε καποιο απο τα προιοντα των προσφορων πριν βγει το crazy προφανως σε υψηλοτερη τιμη και δεν εχει παραλαβει ακομα.Να ακυρωσει οσο πιο συντομα γινεται και να ξαναπαραγγειλει γιατι δε νομιζω πως εχει την σοβαροτητα το eshop να του πουλησει με την τιμη της προσφορας.Σε καταστηματα οπως το amazon ξερω περιπτωσεις που εχει γινει refund της διαφορας ακομα και αν εχεις παραλαβει προσφατα το αντικειμενο αλλα στο κιντρινομαγαζο το θεωρω απιθανο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα καταλαβα τι λες.Ο φιλος σου αγορασε καποιο απο τα προιοντα των προσφορων πριν βγει το crazy προφανως σε υψηλοτερη τιμη και δεν εχει παραλαβει ακομα.Να ακυρωσει οσο πιο συντομα γινεται και να ξαναπαραγγειλει γιατι δε νομιζω πως εχει την σοβαροτητα το eshop να του πουλησει με την τιμη της προσφορας.Σε καταστηματα οπως το amazon ξερω περιπτωσεις που εχει γινει refund της διαφορας ακομα και αν εχεις παραλαβει προσφατα το αντικειμενο αλλα στο κιντρινομαγαζο το θεωρω απιθανο....

 

θα επικοινωνησω μαζι τους ετσι για να δω τι θα πουν.Οχι δεν το εχει παραλαβει ακομα διοτι ειναι σε κατασταση παραλαβης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και να παραλαβει αμα δε του δωσουν την μειωμενη τιμη εχει το δικαιωμα αν δε το ανοιξει καν μεσα σε 7 μερες να το επιστρεψει και να ζητησει πισω τα λεφτα του(αν δε κανω λαθος).Καλο ειναι επιτελους να τα διεκδικουμε ολα αυτα μπας και βαλουν μυαλο αυτοι που ρουφουσαν χρημα τοσα χρονια....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...