Προς το περιεχόμενο

Crazy Sundays 20/1/2013


Carrion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για πες φιλε..τι λεει ο δισκος?Τον ανοιξες μηπως καθολου?

Μια χάρα είναι ο δίσκος!Ναι έχω ήδη ξεκινήσει τις μεταφορές αρχείων...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια χάρα είναι ο δίσκος!Ναι έχω ήδη ξεκινήσει τις μεταφορές αρχείων...

Ωραιος..βασικα εννοουσα μηπως ανοιξες το κουτι να δεις τι δισκο εχει μεσα...αλλα οκ να σαι καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να ρωτησω  το εξης: 

 

Η Toshiba 40" 40RL933G που πηραμε , παιζει ελληνικους υποτιτλους εξωτερικους .srt ? Περασα ορισμενα .mkv  σε στικακι , αλλα δεν μου επαιζε τους υποτιτλους , (φαινονταν τετραγωνα και ορθογωνια στη θεση τους -encoding issue ? ) Ειναι κριμα να εχει μεχρι και facebook-YouTube και να μην παιζει ελληνικους υποτιτλουςπαρολο που σηκωνει απροβληματιστα ταινιες 6+GB :cry:  . Παιζει κανενα firmware update που να λυνει το προβλημα ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να ρωτησω  το εξης: 

 

Η Toshiba 40" 40RL933G που πηραμε , παιζει ελληνικους υποτιτλους εξωτερικους .srt ? Περασα ορισμενα .mkv  σε στικακι , αλλα δεν μου επαιζε τους υποτιτλους , (φαινονταν τετραγωνα και ορθογωνια στη θεση τους -encoding issue ? ) Ειναι κριμα να εχει μεχρι και facebook-YouTube και να μην παιζει ελληνικους υποτιτλουςπαρολο που σηκωνει απροβληματιστα ταινιες 6+GB :cry:  . Παιζει κανενα firmware update που να λυνει το προβλημα ? 

Ασχετο (δεν έχω την τηλεόραση), αλλά δοκίμασες να αλλάξεις με notepad το encoding στο srt?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο (δεν έχω την τηλεόραση), αλλά δοκίμασες να αλλάξεις με notepad το encoding στο srt?

 

Θα συμφωνησω μαζι σου , μολις βρηκα σε καποιο ρωσικο site , καποιον πορτογαλο , που δοκιμασε το παρακατω και δουλεψε. 

 

 Use Notepad + +      - Open the legend, and in the "coding" convert to UTF-8 . 

 

θα πρεπει να το δοκιμασω γιατι τα πορτογαλικα , φανταζομαι δεν εχουν ειδικους χαρακτηρες οπως τα τελληνικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω παρει την προηγουμενη που εβγαλε μια εβδομαδα πριν,την 40 tl938.

δεν μου επαιξε εξωτερικους ελλ. srt ουτε sub. δεν βρηκα και καποια ρυθμιση στο μενου.

ελπιζω να  παιζει εσωτερικους σε mkv.(μετα απο δοκιμη παιζει κανονικα ελλ. εσωτερικους υποτιτλους σε mkv.)

 

ελληνικο μενου εχει κανονικα.

παιδια εχω την tv απο e shop.τωρα ασχολουμαι με ρυθμισεις.η εικονα ειναι καταπληκτικη.επειδη ειχα samsung hd ready αυτη ειναι κλασσης ανωτερη.μου εστειλε η αντιπροσωπεια mail με οδηγιες στα ελληνικα 100σελ.δεν παρεχεται με την tv κατα την αγορα.ενω εχω κανει δικτυο και εχει ιντερνετ δεν καταφερνω το βασικοτερο .steraming τα αρχεια τουΗ/Υ.

στις θεσεις δικτυου βλεπω την tv και τιποτε αλλο.το δικτυακο media player δε δουλευει.παρακαλω αν ξερει κανεις κατι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...