Προς το περιεχόμενο

υπαρχει τεχνικος για <μουσικα>pc?


g-vol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους.Μπορειτε να μου προτεινετε καποιον εμπιστο τεχνικο(γιατι εχω καει)

να ξερει απο μουσικα προγραμματα οπως qbase,nuedo να μου αλλαξει καποια πραγματα που θελω στο pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι μουσικος και θελω το qubase για να ηχογραφω.Επισης το guitar ring και διαφορους ηχους,gate, compressor κ.τ.λ.Εχω ηδη εγκατεστημενα διαφορα αλλα δεν μου δουλευουν καλα.θελω καποιον που ξερει, για να αναδιοργανωσει ολα αυτα ή

 

Τι θελεις να κανεις?

 

να τα επαναεγκαταστησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις original τα προγράμματα με τα updates τους όπως και τα windows δεν είναι λογικό να αντιμετωπίζεις προβλήματα.

Αν είναι σπασμένα και τα σκαλίσεις και λίγο ότι και να σου κάνει ο τεχνικός στον ίδιο παρονομαστή θα φτάσεις αργά η γρήγορα. αλλά εκεί δεν φταίει ο τεχνικός.

Εκτός αν είσαι σε όλα σου εντάξει και έχεις προβλήματα Hardware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις original τα προγράμματα με τα updates τους όπως και τα windows δεν είναι λογικό να αντιμετωπίζεις προβλήματα.

Αν είναι σπασμένα και τα σκαλίσεις και λίγο ότι και να σου κάνει ο τεχνικός στον ίδιο παρονομαστή θα φτάσεις αργά η γρήγορα. αλλά εκεί δεν φταίει ο τεχνικός.

Εκτός αν είσαι σε όλα σου εντάξει και έχεις προβλήματα Hardware.

Ειναι ολα σπασμενα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ολα σπασμενα...

:rolleyes: Είναι σύνηθες σ'αυτα τα επαγγελματικά προγράμματα με τα πολλά plugins όπως και του μονταζ να βγάζουν προβλήματα σε αυτή την μορφή ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λες δεν σου δουλευουν καλα? Τι υπολογιστη εχεις? Τι καρτα ηχου κλπ? Γενικα εξοπλισμο?

Ετρεχαν ολα κανονικα αλλα τωρα οταν ανοιγω  το qubase και φορτωνει τα εφε μετα απο λιγο μου πεταει μπλε οθονη κινεζικα γραμματα και κανει απο μονο του επανεκινηση. Athlon IIx4 2,6,  μνημη 2x4gb, καρτα ηχου maudio delta, καρτα γραφικων gtx 660 2gb, corsair 600.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη ειναι δουλεια που δεν μπορει να στην κανει αλλος... Μπορει δηλαδη, αλλα μετα δεν θα μπορεις να το χρησιμοποιησεις εκμεταλευομενος ολα οσα σου προσφερει το προγραμμα. Το καλητερο που εχεις να κανεις ειναι να κατσεις να ασχολιθεις ο ιδιος, αλλιως θα εισαι πολυ περιορισμενος στις δυνατοτητες σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...