Προς το περιεχόμενο

16GB 10" Google Android 4.0 IPS Capacitive Screen Tablet PC Dual Cam Bluetooth 20€


Doc_Chaos_81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλύτερα να κλειδωθεί το θέμα.

 

Ναι υπάρχουν και άλλοι που πουλάνε σε παρόμοιες τιμές και δεκάδες θέματα σαν και Link.png Site: http://answercenter.ebay.com/question/Trust-Safety-Safeharbor/Good-True-Tablet/1000365586">αυτό που έχουν ανοίξει.

 

99% απάτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ είχα τσιμπήσει αυτό http://www.ebay.com/itm/10-1-N10-3GVersion-Tablet-PC-Qualcomm-Cortex-A5-Dual-Core-1-2GHz-IPS-Phone-/321056565345?pt=US_Internet_Media_Streamers&hash=item4ac0766861

 

επειδή υπάρχει υποστήριξη σε rom κτλ..

 

Στην χειρότερη περίπτωση απλά θα δεσμεύσω 20ευρώ για 2-3 μήνες μέχρι να ξεκαθαρίσει η ιστορία.. Ξέρω από seller ότι για να γίνεις top seller στο ebay ζητάνε τα πάντα από στοιχεία σου κτλ.. Επίσης δεν νομίζω να είναι βλάκες στο ebay και να τους φάει ένας κινέζος λεφτά.. 

 

Εννοείται ότι ακριβώς στις 43 μέρες από την μέρα που αγοράζω κάτι, αν δεν έχω παραλάβει κάνω dispute.. Και έχω κάνει καμιά 20αριά τόσα χρόνια, όλα υπέρ μου.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή μου έχει τύχει τουλάχιστον 5-6 φορές τέτοια περίπτωση...

 

είναι 100% fake.

 

Τα λεφτά θα τα πάρετε πίσω, ακόμη και αν έχει στείλει κάτι συστημένο με tracking number. 

Αυτός ποντάρει στο να μην κάνει κάποιος dispute (ξέρω μερικούς άσχετους που την έχουν πάθει λόγω άγνοιας).

 

Δεν υπάρχει λόγος να ασχολείται κανείς, χαμένος χρόνος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα και εγώ για 13ευρω!!!! Το θέμα είναι το εξής: Αν κάνετε search στο Ebay θα δείτε ότι το παραπάνω tablet πωλείται σχεδόν στην ίδια τιμή 20$ από καμιά 20 πωλητές με καλό feedback και χρόνια εγγεγραμμένους στο ebay!!! Επίσης θα δείτε ότι οι περισσότεροι από αυτού έχουν πωλήσει ήδη εκατοντάδες κομμάτια !!! Γι αυτό και είπα να δοκιμάσω για 13 ευρώ, όπως ακόμα αγόρασα και android tv box με νέο επεξεργαστή στα 16$!!!!

To ότι όλοι αυτοί οι πωλήτές έχουν ακριβώς τις ίδιες φωτογραφίες (με το νύχι) και πολλοί γράφουν και το ίδιο ποιηματάκι περι promotion δεν σου έκανε εντυπωση?

Ακριβώς ο ίδιος τρόπος Link.png Site: http://fakeflashnews.wordpress.com/2010/06/20/organized-crime-hits-ebay-singapore-crime-ring-exposed-2/">κομπίνας .

Τα λεφτά δεν τα χάνεται από το ebay.Αλλά και το paypal (ή οι τράπεζες) κερδισμένο βγαίνει από κάτι τέτοια ,αφού θα κρατήσει 2 φορές την μετατροπή συνναλάγματος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ αναρωτιέμαι τι απογίνονται οι απατεώνες, τους πιάνουν ή μπα?

Το πιθανότερο είναι να κάνουν νέους λογαριασμούς.

Όπως είπα και παραπάνω το paypal κερδισμένο βγαίνει από κάτι τέτοια αφού κρατάει 2 φορές προμήθεια συνναλάγματος.

Σιγά μην τους κυνηγήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κοιτάξεις στο φορουμ εχει αναφερθει ξανά ένα παρόμοιο και πιθανοτατα ειναι fake....τωρα αν θες να παιξεις με την paypal καλως αλλα σβησε το ποστ μην παρεις κ αλλους στο λαιμο σου.

 

βλεπε εδω: http://www.insomnia.gr/topic/473080-%CE%BB%CE%B5%CF%84%CE%B5/

 

και αντιγραφη το ποστ μου:

 

"Και αν -λέω αν- ο πωλητής σου στείλει 1 ωραιότατο άδειο κουτί τι γίνεται; Θα φαίνεται ότι "κάτι" παρέλαβες στο ταχυδρομίο και μετά πως πείθεις το paypal ότι δεν είχε μέσα τίποτα;..."

 

Επίσης να ξέρετε ότι πριν κάτι χρόνια ένα τυπάς πλήρωσε 400λίρες για να αγοράσει την ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ενός xbox 360....απλά δεν το είχε καταλάβει και φυσικά η paypal δεν μπορούσε να κάνει τίποτα...

 

Αγοραζω 6 χρονια από ebay και έχω πετύχει πολλές περιπτώσεις. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα με dispute. Έπαιρνα κανονικά τα λεφτά μου.

 

Όσο για το άδειο κουτί, όταν περιμένω κάτι αξίας, πάντα βιντεοσκοπώ δίπλα σε ένα ρολόι το άνοιγμα του δέματος, οπότε σε περίπτωση που δεν έχει κάτι να μπορώ να το αποδείξω στο paypal. Δεν έχει χρειαστεί βέβαια ποτέ. Αλλά ποτέ δεν ξέρεις....

 

Έχω παραγγείλει εδώ και μία εβδομάδα και εγώ ένα ταμπλετάκι και ένα ps vita. Με tracking number και βλέπω ότι έρχονται. Η κάμερα είναι φορτισμένη και περιμένω να δω τι θα ανοίξω. :devil:

 

Αν έρθουν, τα ξαδέρφια μου θα χαρούνε :-D

 

Αν όχι, δεν έγινε και τπτ.

 

Τα λεφτά πάντως δεν θα τα χάσω!!!!!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tαμπλετάκι απο αυτά εδώ τα φτηνά ή άλλο;

 

Απο τα φτηνά εννοείται! Link.png Site: http://www.ebay.com/itm/M3-WIFI-RK3066-Dual-Core-1-6GHz-10-1-Inch-IPS-Android-4-1-16GB-Tablet-/130838072872?_trksid=p5197.m1992&_trkparms=aid%3D111000%26algo%3DREC.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D14135%26meid%3D5038566485587103916%26pid%3D100015%26prg%3D1085%26rk%3D1%26sd%3D130838072872%26">Αυτό εδώ.

 

Πιστεύω ότι αυτό που θα ερθει θα είναι dummy. Αλλά ελπίζω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σας θυμίζει η όλη ιστορία;;(Όλοι την είχαμε πατήσει τότε)

 

Πριν καμια 10αρία χρόνια... τις ψεύτικες εταιρείες με τα προγράμματα διαφιμήσεων που υποτίθεται έκανες earn για όσες ώρες έβλεπες διαφιμίσεις. Και σε 2 μήνες το πολύ εξαφανιστήκαν με όλα τα χρήματα σαν κλασικοί απατεώνες.

 

Λέτε?? (που έλεγε και το παλιό κλειδωμένο thread)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη δεν κρατήθηκα...

Βλέπετε 10.1, 1280Χ800 ή το άλλο 1024Χ768 IPS και 16gb με 20$!!!  :lol:  και ελπίζετε και μπαίνετε στον πειρασμό να το αγοράσετε.. :blink:

Ούτε τα υλικά δεν κάνουν τόσο. Ενα φλασάκι 16gb έχει 20$ όχι ένα tablet με δυπηρινο hdmi, 5mp κάμερα και άλλα τρελά..

Τι προώθηση και βλακίες λένε και πιστεύετε..

Προώθηση με 5000 κομμάτια κανείς δεν κάνει. Ούτε ένα βιντεο στο youtube δεν υπάρχει με τα εν λόγω "tablet". Βλέπετε πωλητές με σκορ 899 και μπράβο από άτομα που δεν τα πήραν ακόμα..

 

Τι κανει νιαου νιάου

 

Ξέρω ένας σκύλος που μαθαίνει ξένες γλώσσες..  :-(

 

Μην μπαίνετε στον κόπο.. φάτε τα σε σουβλάκια καλύτερα τα 20$

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω δοκιμασει να αγορασω απο το συγκεκριμενο πωλητη δεν προκειται να παραλάβετε τπτ τωρα οσοι εχουν paypal οπως και εγω και νιωθουν μοναξιες και θελουν απλως να ανταλαξουν αλληλογραφια μαζι της μπορουν να το κανουν παντως tablet δεν προκειται να παρουν 1000000000000000000000%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...