Προς το περιεχόμενο

Καλώδιο composite av για iPad δεν δείχνει εικόνα


kathetos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά συνδεω την led με το καλώδιο που Αγόρασα στο iPad και μου βγάζει μόνο ήχο μια βοήθεια...υπαρχει τρόπος που δεν γνωρίζω..τρία χρώματα εχει κόκκινο άσπρο και κίτρινο για την εικόνα..απο το μενού του iPad λέει σε pal και ευρεία οθόνη δεν εχει τιποτα άλλο..ευχαριστω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

iPad 3 και έκδοση 6.01.καταφερα μόνο βίντεο να βλεπω...δεν ξέρω αν πάρω τον ανταπτορα με hdmi θα εχω καλύτερη εικόνα..υπαρχει κάποιο προγραμμα το οτι βλεπω στο iPad να το δείχνει η tv..πχ σερφάρει άμα στο safari...mirroring νομίζω λέγεται..κάθε βοήθεια δεκτή..ευχαριστω πολυ,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχάς κακώς που έκανες Update sto ios 6 γιατί έχασες το jailbreak και τη δυνατότητα να εγκαταστήσεις το display out.

 

Τεσπα, τώρα όταν συνδέεις το ipad με την tv πάτα 2 φορές το κουμπί και βρες το εικονίδιο με την οθόνη πάτησε το και θα δει τις επιλογές και εκεί διαλέγεις οθόνη.

Σου έχει και επιλογή mirroring.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο σκέφτομαι να γυρίσω στην 5,έκανα βλακεία..πιο κουμπί το κεντρικό και ποιο εικονίδιο?

 

Δεν βρίσκω τιποτα..μόνο απο τις ρυθμίσεις να διαλέξω ευρεία οθόνη η pal σήμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.youtube.com/watch?v=DAnvYlKa_eY

 

Εκεί στο πρώτο λέπτο δες . Αυτός το κάνει με apple tv αλλα ουσιαστικά το ίδιο πράγμα είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ ευχαριστω φίλε μου αλλα δυστηχως δεν υπαρχει σ εμένα αυτο το εικονίδιο,ίσως βγαίνει αν έχεις Apple TV.δεν ξέρω τι να πω αν μπορείς να βοηθήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...