Προς το περιεχόμενο

Σε άνοδο το μερίδιο αγοράς των Windows Phone στην Ευρώπη


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σωστός ο millennium. Αν και παιδιά σιγά τις διαφημίσεις που έχουν και μας σπάνε τα νεύρα. Διαφήμιση είναι και πάντα το πιο φτηνό και ποιοτικό θα έχει προτεραιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πολύ καλό feature του android που δεν υπάρχει στα WP, είναι αυτό που παίζεις π.χ. Fruit Ninja και πάνω στον ενθουσιασμό σου κόβεις μαζί με το πεπόνι και τη διαφήμιση και σε πετάει στον browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο κάτω δε μπορούσε να πάει και με τόση διαφήμιση αν δεν πούλαγε και λίγο θα ήταν παράλογο. Πάντως δεν είναι καθόλου κακό λειτουργικό και είναι πολύ πιθανό να πιάσει σιγά σιγά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραια νεα.

(Μην ακουω σαχλαμαρες για android games, με ads σε οτιδηποτε φρυ! Στα WP τουλαχιστον εχει demos, τεσταρεις και αν θες πληρωνεις, αλλιως αλλo app)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πήγα και ρώτησα σήμερα σε γνωστή αλυσίδα και μου είπαν ότι σε κανα μήνα έρχεται το lumia 920 . Θέλω οποιαδήποτε να δοκιμάσω ένα WP για διάφορους λόγους .. Ο πιο σημαντικός απο όλους ειναι ότι θέλω μια αλλαγή ( ~ 3 χρόνια iOS ) . Παντός διαβάζω διάφορα για το 920 , αλλα αρνητικά πχ : βαρύ , ζεσταινεται εύκολα , η μπαταρία κρατάει πολύ λίγο όταν παίζεις συνεχώς ... Αλλά reviews λένε ότι βγάζει τρελές φοτο αλλού λένε μουφέ οι φοτο με blur effect . Οπότε μιας και με παίρνει αυτό τον καιρό καλού κακού θα κρατησω καβατζα το 4s και βλέπουμε ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να το πάρει κάποιος ,αν δεν μπορεί να κρατηθεί , και απο διάφορα μαγαζιά .. Αλλά αν προκύψει κανένα θέμα με εγγύηση δεν ξέρω μήπως μπλέξει το θέμα

 

http://www.skroutz.gr/s/2554080/Nokia-Lumia-920.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...