Προς το περιεχόμενο

Αξιοπιστία Μητρικής


jimisvog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.. Ετοιμασα μια συνθεση και ειμαι σε διλλημα αναμεσα σε μητρικες κάρτες..

Ημουν ετοιμος να παραγγειλω αυτην αλλα τελευταια στιγμη ειχα προβλημα σ αλλο μου pc οπου η ASROCK μητρικη μου εκανε "παιχνιδια".. Το εχω πάθει και με αλλες ASROCK μητρικες σε άλλα pc οποτε νομιζω δεν θα ξαναπάω σε ASROCK.. Εχω σε ιδιαιτερη εκτιμηση την ASUS στις μητρικες οπότε σκεφτομαι να παραγγείλω αυτην.. Αξίζει?

 

Με ενδιαφέρει πολυ να ειναι αξιόπιστη.. Μεχρι 85€ υπάρχει καποια που να είναι κάλυτερη και απο αξιόπιστη εταιρία?

 

Ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η ASrock.Εμένα μου χουν τύχει στραβές με διάφορες εταιρίες,δεν λέει κάτι.Αστοχία υλικού μπορείς να χεις με οποιαδήποτε.

 

Τώρα αν θες οπωσδήποτε asus δες αυτήν http://www.skroutz.gr/s/2348801/Asus-M5A97-R2-0.html

 

Ρίξε μια ματιά και σε αυτήν που'ναι ευκαιρία  σε αυτή τη τιμή http://www.skroutz.gr/s/343278/MSI-990FXA-GD65.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε γενικές γραμμές τα ιδια ειναι ολες..Αν δε σου κατσει ελαττωματικό κομμάτι απο την αρχή τότε απο κει και πέρα το ποσο θα κρατησει εξαρταται κυριως απο αλλους παραγοντες (και κυριως την τυχη) και σε πολύ μικρότερο ποσοστό από την εταιρεια...

Προσωπικά θα έπερνα αυτή που καλύπτει τις αναγκες μου +εχει την χαμηλότερη τιμή αυτή τη στιγμή (και επειδη θες αξιοπιστια να εχει 3 ετη εγγυηση οπως οι περισσοτερες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον στην ASUS του Millenium θα παω γιατι θελω να τα παρω ολα απο digital master για να γινουν δοσεις και την msi δεν την εχει.. Ευχαριστω για τις απαντησεις :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή είναι για τα λεφτά της. Ρε παιδιά αυτήν την msi 990fx θα την πάρει κανείς? Κρίμα είναι σε τέτοια τιμή  :)

 

 

Και το nick γράφεται με δύο n  :P 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...