Προς το περιεχόμενο

Αγορές από το εξωτερικό


makfil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δέμα ταξιδεύει για Ελλάδα.

Αν περάσει τελωνείο θα το δεις όταν φτάσει Ελλάδα και όταν ανοιχτεί ο σάκος και σκαναριστεί το πακέτο σου. Έχεις αρκετό δρόμο ακόμα μπροστά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 9,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα.

Έχω ψάξει πάρα πολύ στο ebay . co . uk , αλλά δεν έχω καταφέρει να το βρω. Είναι ένα refill kit για HP C6578. Πρόκειται γιά αυτό εδώ:

28m1atg.jpg
 

Το σχετικό βίντεο...

 

 

Η εταιρία είναι η refill house. Δε με ενδιαφέρει της συγκεκριμένης εταιρίας, απλά να είναι το ίδιο. Με δύο βελόνες γιά κάθε χρώμα, και αυτό το λάστιχο που τις ενώνει για το γεμισμα. Μπορείτε να με βοηθήσετε;

Ευχαριστώ !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω την ερώτησή σου.

Το κατάστημα σου δίνει το tracking # όταν έχει ετοιμάσει το δέμα για αποστολή. Με αυτό τον αριθμό παρακολουθείς το δέμα σου μέχρι να φτάσει στην Ελλάδα από τα γνωστά sites. Όταν φτάσει στην Ελλάδα και σκαναριστεί το παρακολουθείς στα ΕΛΤΑ, μέχρι να το παραλάβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο το εχω καταλαβει απλα μου φαινονται πολλες οι (ημερολογιακες) ημερες που εχουν περασει απο τη στιγμη που με βαση τα tracking sites το δεμα εχει φτασει στην ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει αυτο ηθελα να διευκρινησω. Για την ιστορια, 27/11 λεει οτι εφταστε ελλαδα. Βεβαια αν βαλω το tracking number στο site των ελτα, μου βγαζει μονο την ημερομηνια αναχωρησης απο κινα. Οποτε περιμενουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε άλλο νήμα διάβασα ότι κάποιος που είχε την ίδια ημερομηνία με σένα, άνοιξε ο σάκος, σκαναρίστηκαν τα δέματα και μάλλον αύριο παραλαμβάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ίδιο "θέμα" έχω και εγώ...flytexpress δείχνει ότι έχει φθάσει ελλάδα 1/12/2015,το tracking σε ελτά δείχνει ακόμα σιγκαπούρη,έως αυτήν την ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το Μαλαισιανό ταχυδρομείο παρατηρούνται σοβαρές καθυστερήσεις αλλά λέει ότι το δέμα έφυγε 5/11 για Ελλάδα και έφτασε 6/11 (!!!).

Είναι προφανές ότι πρόκειται για λάθος.

 

Πρέπει να υπολογίζεις πάνω από μήνα από την αναχώρηση, για να φτάσει στην Ελλάδα, δηλαδή γύρω στις 15-20/12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι.

Ένα δέμα που περίμενα με το Μαλαισιανό, είχε φύγει 16/10, έφτασε 23/11 (μάλλον είχα φτάσει αλλά εκείνη την ημέρα ανοίχτηκε  ο σάκος και σκαναρίστηκαν τα δέματα, και το παρέλαβα την επομένη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...