Προς το περιεχόμενο

Αγορές από το εξωτερικό


makfil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 9,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξανααπαγορευσαν τις ελληνικες καρτες στο παυπαλ; Μέχρι τέλη νοέμβρη μπορούσα να κάνω αγορες που ειχα επιχειρησει.Από την προηγούμενη εβδομάδα προσπαθω να χρεισημοποιεισω το παυπαλ με πειραως prepaid αλλα μου βγάζει μύνημα πως δεν δέχετε την κάρτα μου.

 

Έχει κάποιος παρόμοιο πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

 

Μηπως γνωριζει καποιος αν μπορω να στειλω λεφτα απο i-bank (Εθνικης) στην prepaid μου (Πειραιως) ??

 

Επισης, κανενας που να αγορασε απο iherb.eu ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

 

Μηπως γνωριζει καποιος αν μπορω να στειλω λεφτα απο i-bank (Εθνικης) στην prepaid μου (Πειραιως) ??

 

Επισης, κανενας που να αγορασε απο iherb.eu ?

έχω την εντύπωση ότι δεν γίνεται μόνο από τον λογαριασμό σου η από τρίτου εντός τράπεζας (Πειραιώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από amazon.co.uk /fr /de περνάνε οι ελληνικές κάρτες ή είναι θέμα τύχης;

 

Στις ευρωπαικές αμαζόνες περνάνε κάποιες κάρτες και κάποιες όχι.

Το καλό είναι ότι αν δεν περάσει η primary που έχεις ορίσει, σου στέλνει σχετικό μήνυμα και σου ζητάει να πληρώσεις με άλλο τρόπο.

Προσωπικά, έχω primary την πιστωτική της ΕΤΕ (που δεν έχει προμήθεια στις αγορές σε συνάλλαγμα) και όταν δεν περνάει αλλάζω στην Alpha/Amex Debit που περνάει όσες φορές έχω δοκιμάσει αλλά και διαβάζω από άλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες και χρόνια πολλά. Θέλω να αγοράσω μια premium συνδρομή speedyshare

https://www.speedyshare.com/premium.php

 

Δυστυχώς δε δέχεται paysafe από Ελλάδα ενώ δεν τα κατάφερα και με το paypal μου. Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος (ίσως μέσω κάποιου τρίτου με προμήθεια) να γίνει η αγορά? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις σκεφτεί ότι ίσως έφτασε η Πειραιώς στο όριό της;

Δοκίμασες σήμερα;

Ισχύει αυτο? Με το όριο? γιατί το είπες κ σε μένα. Δεν μπορεσα να κάνω μια αγορα απο banggod.

Αλλα την ίδια μέρα έκανα την ίδια παραγγελία vickmall.

Κ πέρασε κανονικα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε τράπεζα έχει μηνιαίο όριο για τις μεταφορές κεφαλαίων προς το εξωτερικό, που καθορίστηκε στην αρχική ΠΝΠ.

Και αυτό είναι διαφορετικό από το μηνιαίο όριο των εμβασμάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...