Προς το περιεχόμενο

Εφιάλτης στο «ταξί»: Εγώ γλίτωσα κι αυτός κυκλοφορεί ελεύθερος.


Pireotis88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδή τι περίμενε να τον συλλάβουν επειδή αυτή είδε ένα κατσαβίδι;

 

Στο τέλος αναγράφει και τις πινακίδες... τελειώνει σε 38 ή 58 λέει. Αν κάνει λάθος και καταστρέψει τη ζωή του ενός από τους 2 οδηγούς ταξί ζητάει συγνώμη :wacko:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τέλος αναγράφει και τις πινακίδες... τελειώνει σε 38 ή 58 λέει. Αν κάνει λάθος και καταστρέψει τη ζωή του ενός από τους 2 οδηγούς ταξί ζητάει συγνώμη :wacko:

 

Δηλαδή καλύτερα να πάει στο Κολωνάκι λες, και να το ξεχάσει. Δεν έχεις και άδικο....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή καλύτερα να πάει στο Κολωνάκι λες, και να το ξεχάσει. Δεν έχεις και άδικο....

 

 

Αν αυτό κατάλαβες εσύ, είσαι τόσο έξυπνος όσο και η κοπέλα που έγραψε το κείμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ..παλι ειπαμε να κανουμε μια σοβαρη κουβεντα εδω περα και ο καθενας λεει ο,τι βλακεια του κατεβει ( το εχω κανει και εγω αυτο.. δεν σας κατηγορω :P ) εχουνε συμβει πολλα σκηνικα..το να λεμε τι εχει παιχτει και να ειμαστε προσεκτικοι δεν ειναι κακο ξερετε...υπαρχουν πολυ τρελοι σε αυτο το κοσμο... εδω τον αλλον που εκαψε την κοπελα στη ξανθη τον ειχαν αφησει ελευθερο μετα απο αποπειρα βιασμου.Τι να λεμε... Και ας ειναι μαλακια δεν ειναι κακο να τα γραφουμε ξερετε..

 και ο αλλος που ειπε για τα clicks , φιλε μου μαλλον εχεις καποια θεματα να λυσεις..αν ηταν να θελα clicks πληρωνα και για διαφημιση.. δεν το χω αναγκη..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως μια φορά που ήμουν σε τάξι, είχε γέλιο, γιατί πήρα κι εγώ τηλέφωνο στο σπίτι να ενημερώσω ότι φτάνω με ταξί (να το ξέρουν γιατί φοβόμουν κι εγώ) και ο ταξιτζής κατάλαβε για τι πράγμα ακριβώς φοβόμουν κι έδειχνε πολύ περήφανος και χαρούμενος ο κακομοίρης που περνιέται και για αρσενικό. 

 

Του φτιαξα τη διάθεση :-)

έτσι χοντρούλης και ηλικιωμένος που ήταν, με τίποτα άλλο δε νομίζω να φτιαχνόταν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο λίγα ξέρεις.

 

 

δεν το έκρινα απο το γεγονός ότι ηταν παχουλούλης και ηλικιωμένος,.

αλλά από το γεγονός ότι φαινόταν χαρούμενος που τον παρεξήγησα.

 

Επίσης.. ξέρει κανείς με πόσα χιλιόμετρα την ώρα ειναι απαγορευτικό να πηδήξεις από το αυτοκίνητο;

 

ας του έλεγε να σταματήσει σε καποιο περίπτερο να πάρει και καλά κάτι.

 

Αν και ο τρόπος που τα γράφει, λίγο ύποπτος μου φαινεται....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ..παλι ειπαμε να κανουμε μια σοβαρη κουβεντα εδω περα και ο καθενας λεει ο,τι βλακεια του κατεβει ( το εχω κανει και εγω αυτο.. δεν σας κατηγορω :P ) εχουνε συμβει πολλα σκηνικα..το να λεμε τι εχει παιχτει και να ειμαστε προσεκτικοι δεν ειναι κακο ξερετε...υπαρχουν πολυ τρελοι σε αυτο το κοσμο... εδω τον αλλον που εκαψε την κοπελα στη ξανθη τον ειχαν αφησει ελευθερο μετα απο αποπειρα βιασμου.Τι να λεμε... Και ας ειναι μαλακια δεν ειναι κακο να τα γραφουμε ξερετε..

 και ο αλλος που ειπε για τα clicks , φιλε μου μαλλον εχεις καποια θεματα να λυσεις..αν ηταν να θελα clicks πληρωνα και για διαφημιση.. δεν το χω αναγκη..

 

Οχι, δεν ειπες να κανουμε σοβαρη κουβεντα. Πεταξες ενα αρθρο και μετα επρεπε να μαντεψουμε τι θες να πεις, και ειπες να ρωτησεις κατι αφου σε πιεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα μου εχει τυχει κατι αναλογο.

Μπαινω σε ταξι βραδυ για να παω σπιτι,ολο το εσωτερικο,ταπετσαρια καθισματα κτλ,ηταν γουνινα σε αυτο το ασπρο με καφες κηλιδες..Ο ταριφας φορουσε  πουκαμισο ανοικτο και φαινοταν ολη η τριχοφυια του στηθους,και καουμποικες μποτες με δερμα φιδιου.Βρωμοκοπουσε ουισκι και τσιγαριλα,και σε ενα σεικερ που ειχε,ηταν γεματο ουισκι.Πηγα μπροστα γιατι πισω ειχε ενα βουνο με πραγματα,με το που εκατσα ηξερα πως αυτη θα ηταν μια δυσκολη διαδρομη...Ξεκινησε και εβαλε μανωλη αγγελουπουλο-τα μαυρα ματια σου,και με κοιτουσε παραξενα,μεχρι να φτασουμε στο πρωτο φαναρι ειχε αλλαξει κομματι σε βασιλη τερλεγκα και γαρδενια.Εκεινη την στιγμη ενω περιμεναμε το φαναρι εβγαλε ενα οπλο,εγω παγωσα και προσπαθησα να φυγω,αλλα ειχα στην κυριολεξια παραλυσει απο τον φοβο μου,αυτος εβγαλε ενα τσιγαρο απο την τσεπη του,το εβαλε στο στομα του και σημαδεψε τον εαυτο του με το πιστολι,ηταν ΑΝΑΠΤΗΡΑΣ ΤΟ ΟΠΛΟ.Συνεχισαμε την διαδρομη,το cd player επαιζε το τι να μας πεις και συ απ'τη ζωη σου του τερλεγκα,απο το ιδιο cd.Αρχισε και τραγουδουσε,και χτυπουσε το ταμπλο φωναζωντας-τραγουδωντας,τρομαξα για να πω την αληθεια,σκεφτηκα να του πω να με αφησει,αλλα μες στην ερημια που θα βρω αλλο ταξι,και ειχα μεινει και απο μπαταρια.Ξαφνικα  φρεναρε και εσκυψε και προσπαθουσε να βγαλει κατι απο την μποτα του,κοιτουσα με την ακρη του ματιου μου και εβγαλε κατι σιδερενιο αλλα μπορουσα να καταλαβω τι ακριβως ηταν,η γαμημενη πορτα δεν ανοιγε,λεω εδω ειμαστε τελιωσαμε,του λεω παρε τα λεφτα μου και το κινητο μου,με κοιταει κουναει το κεφαλι του και τα παιρνει..Μα ελα ομως που δεν τελιωσε,το σιδερενιο πραγμα που εβγαλε απο την μποτα του ηταν μια πεταλουδα 20εκατοστων,εγω παγωσα ξανα,παραλυτος και αυτος γυρναει πισω και παιρνει μια τσαντα και βγαζει ενα πορτοκαλι και αρχισε να το καθαριζει,με ρωτησε αμα θελω και απαντησα οχι,απλως πηγαινε εκει που σου ειπα αμα γινεται γρηγορα γιατι βιαζομαι,μου φανηκε πως νευριασε..Αλλαξε το cd και εβαλε του τερλεγκα το ΠΟΡΝΕΣ να παιζει,και εφυγε σπινιαρωντας.Στην διαδρομη εβριζε ολο τον γυναικειο πληθυσμο,(εκεινη την στιγμη μεσα μου χαμογελασα και λεω νταξ,την γλυτωσα..)αλλα μετα αρχισε και εβριζε τους νεους που ειναι πουστακια τελιωμενα και τις κανουν ετσι(ωχ λεω...).Με τα πολλα εφτασα σπιτι μου,οταν κατεβηκα ημουν ρακος,ειχα χασει ενα κινητο,γυρω στα 200€ και την αξιοπρεπεια μου.Δυστυχως μου εκανε ανεπανορθωτη ζημια,απεκτησα το συνδρομο της στοκχολμης και ακουω καθημερινα Τερλεγκα.

  • Like 25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μονο εμενα μου φανηκε υπερβολικη η αντιδραση της κοπέλας; Μου φαινεται ότι περισσότερο ολα αυτα έγιναν στο μυαλο της παρα στην πραγματικοτητα. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Μονο εμενα μου φανηκε υπερβολικη η αντιδραση της κοπέλας; Μου φαινεται ότι περισσότερο ολα αυτα έγιναν στο μυαλο της παρα στην πραγματικοτητα. 

 

 

αν όντως έγιναν, δεν είναι υπερβολική, απλά έτσι όπως τα γράφει, δεν ξέρω, μου φαίνεται πολύ χαλαρή κι ας προσπαθει με παραστατικό τρόπο να περάσει την ένταση στον αναγνώστη. Κι επίσης αυτό που έτρεχε το ταξί στην καβάλας κι αυτή έβγαλε την  μπότα για να φρενάρει μου κάνει κάτι απο τζακ νορις

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...