Προς το περιεχόμενο

Εφιάλτης στο «ταξί»: Εγώ γλίτωσα κι αυτός κυκλοφορεί ελεύθερος.


Pireotis88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι αλλο θα ακουσουμε...

Το βλεπω να αρχιζει να γυρναει απο τοιχο σε τοιχο στο facebook και να λεει ΕΠΕΙΓΟΝ βαλτο και εσυ στον τοιχο σου. Μπορει να σωσεις καποιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 171
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά κοροιδεύετε όλοι εσείς μέχρι να συμβεί σε εσάς.

Δεν πρόκειται να μας συμβεί. Είμαστε έξυπνοι και χρησιμοποιούμε το αυτοκίνητό μας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για να αποφύγω το ταξί προτιμώ να περπατήσω χιλιόμετρα αλλά κάποιοι δεν έχουν αυτοκίνητο.

Να πάρουν και εάν δεν έχουν χρήματα υπάρχουν και τα λεωφορεία. Αλλιώς τρεξιματάκι το οποίο βοηθάει και στην φυσική σου κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα και αν δεν σας βιασουν εξυπνακηδες μπορει να σας κλέψουν... Το οτι δεν μας εχει συμβεί δεν σημαινει πως ειναι δεδομένο οτι δε θα το πάθουμε.. Με τσαντιζει η απάθεια κάποιων ενω ολοι έχουμε ακούσει κατι κουλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ειδικά με ταξί στην Αθήνα έχω πολύ κακή εμπειρία με τον 60χρονο να μου την πέφτει και να ζητάει επίμονα το κινητό μου οπότε απλά δεν μπαίνω σε ταξί.Προτιμώ να υποχρεωθώ σε κάποιον να έρθει να με πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως η κοπελια θα εσκαγε εαν δεν ανεφερε το instagram και εκει επιδειξη μπορουσε απλα να πει την καμερα του κινητου τελος παντων ζουμε στην εποχη της τεχνολογιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μην μπαινετε σε ταξι γιατι μπορει να βρειτε καποιον ανωμαλο. Επισης σταμαστηστε να πατε σε μαναβικα γιατι ο βιαστης-δολοφονος της Ξανθης ηταν μαναβης.

Καλα επικοινωνειτε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

TaxiBeat or Taxiplon και καθάρισες! Έχεις από πριν το όνομα του οδηγού που έρχεται, το μοντέλο του αυτοκινήτου και τον αριθμό κυκλοφορίας. Και κρατάει και όλο το ιστορικό των μετακινήσεων σου.

 

:)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κρατάει και όλο το ιστορικό των μετακινήσεων σου.

 

Σύντομα έρχεται ποστ ταρίφα "Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΩΡΑΙΟ ΑΓΟΡΙ"

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ταξιτζης να ξυνει τα παπαρια του;

που ξανακουστηκε;

 

ανωμαλος καργα!

 

___

 

 

Περα απο την πλακα ντροπη να τσιμπαμε ετσι. Με στεγνα φτηνιαρικες μεθοδους και οχι, ψευτικες ιστοριες που τις κανουνε viral λογω τερατουργηματων δεν ειναι εύρημα, προωθειται και μαθαινεται σε μεγαλυτερο κοινο το site που δουλευει η αρθογραφος και ζει απο τα κλικ. Επισης μια εφαρμογη που ηδη αρχισε να ρωταει η pavlinara και φανταζομαι και αλλες χιλιαδες τρομοκρατημενες, τι ειναι (και καλα κανει και εχει περιεργια, δεν ειναι εκει το θεμα)

 

 

Ξεδιαντροπα πραγματα.

 

 

Η διαφημιση ειναι κυριως feel / do / learn με αυτην την σειρα. Ειναι θεμιτο να πατας σε συναισθηματα για να προωθησεις. Δεν γινεται ολες οι διαφημισεις που πατανε στο συναισθημα να δημιουργουνε εικονες σεξ, αγαπης, φιλιας, ασφαλειας κλπ. Μερικες χρησιμοποιουνε απορια, αηδια, φοβο κλπ. 

 

Οταν ομως για μερικα κλικ τρομοκρατεις τους ηδη αδυναμους (πχ φοβισμενες γυναικες) και αμαυρωνεις περισσοτερο εναν ηδη φορτισμενο κλαδο... 

 

...

 

...Ψοφα!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...