Προς το περιεχόμενο

Εφιάλτης στο «ταξί»: Εγώ γλίτωσα κι αυτός κυκλοφορεί ελεύθερος.


Pireotis88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eλα νταξει μονο οι σαλτσες, η φλυαρια και το υπερμετρο δραμα στο αρχικο ποστ ειναι τουλαχιστον αηδιαστικα και βαρετα και καθιστουν και την οποια ουσια-μηνυμα που θελει να περασει η αρθογραφος, ανουσια και αχρηστη. Τι κανω για μαζεψω clicks στο blog μου οπως προαναφερθηκε.

 

Θα μπορουσε με μια-δυο παραγραφους να ειχε περιγραψει επακριβως και με καθε λεπτομερεια οτι της συνεβη, αλλα οοοοοοχι, η παρ'ολιγον βιασθεισα που ζει το δραμα της πρεπει να το κανει χολιγουντιανη παραγωγη πριν μας το πλασαρει μεσω ιντερνετ. ΟΥΣΤ μωρη, προτιμω να δω το the others με την kidman σε επαναληψη, το πιασες?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ που παίρνω αναγκαστικά ταξί αρκετές φορές το μήνα γιατί δεν φοβάμαι ποτέ αν και κοριτσούδι;

Πιστεύω παίζει μεγάλο ρόλο και με τί ύφος θα μπεις και θα μιλήσεις με τον ταξιτζή. Π.χ. εγώ πάντα λέω ευγενικά ποιά διαδρομή θέλω ακριβώς να ακολουθήσει και γνωρίζω όλους τους δρόμους απ'τους οποίους θα περάσουμε. Έτσι ο άλλος δεν τολμάει να κάνει κύκλους ή να διαλέξει πιο...έρημα δρομάκια. Γενικά μην είστε αφελείς και μην αφήνετε τον ταξιτζή να διαλέγει διαδρομές! Και το μπροστινό κάθισμα λιγουλάκι απαγορευμένο για μας τα κορίτσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Eλα νταξει μονο οι σαλτσες, η φλυαρια και το υπερμετρο δραμα στο αρχικο ποστ ειναι τουλαχιστον αηδιαστικα και βαρετα και καθιστουν και την οποια ουσια-μηνυμα που θελει να περασει η αρθογραφος, ανουσια και αχρηστη. Τι κανω για μαζεψω clicks στο blog μου οπως προαναφερθηκε.

 

Θα μπορουσε με μια-δυο παραγραφους να ειχε περιγραψει επακριβως και με καθε λεπτομερεια οτι της συνεβη, αλλα οοοοοοχι, η παρ'ολιγον βιασθεισα που ζει το δραμα της πρεπει να το κανει χολιγουντιανη παραγωγη πριν μας το πλασαρει μεσω ιντερνετ. ΟΥΣΤ μωρη, προτιμω να δω το the others με την kidman σε επαναληψη, το πιασες?

 

ακριβώς αυτό ήθελα να γράψω. ο τρόπος γραφής και μόνο σε αηδιάζει.

 

την επόμενη φορά αν τύχει και σε βιάσει ελπίζω να είσαι το ίδιο αναλυτική, να φτιαχτούμε και λίγο  :devil: 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ που παίρνω αναγκαστικά ταξί αρκετές φορές το μήνα γιατί δεν φοβάμαι ποτέ αν και κοριτσούδι;

Πιστεύω παίζει μεγάλο ρόλο και με τί ύφος θα μπεις και θα μιλήσεις με τον ταξιτζή. Π.χ. εγώ πάντα λέω ευγενικά ποιά διαδρομή θέλω ακριβώς να ακολουθήσει και γνωρίζω όλους τους δρόμους απ'τους οποίους θα περάσουμε. Έτσι ο άλλος δεν τολμάει να κάνει κύκλους ή να διαλέξει πιο...έρημα δρομάκια. Γενικά μην είστε αφελείς και μην αφήνετε τον ταξιτζή να διαλέγει διαδρομές! Και το μπροστινό κάθισμα λιγουλάκι απαγορευμένο για μας τα κορίτσια.

 

και αν σε πάει απο αλλο δρόμο θα ανοιξεις την πόρτα να πηδήξεις? γιατί αν είναι ψυχάκιας ο ταρίφ δε νομίζω να πτοηθεί απο την ευγένεια σου και τη διαδρομή που του έβαλες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αν σε πάει απο αλλο δρόμο θα ανοιξεις την πόρτα να πηδήξεις? γιατί αν είναι ψυχάκιας ο ταρίφ δε νομίζω να πτοηθεί απο την ευγένεια σου και τη διαδρομή που του έβαλες.

 

Όχι, θα απειλήσω ότι θα τον πηδήξω...με το κατάνα μου.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Και μετά ξύπνησα θα μου πεις :P Ε σε δύσκολη κατάσταση θα αντιδρούσα όσο πιο γρήγορα μπορώ. Λογικά στο πρώτο φανάρι θα είχα βγει έξω. Λογικά πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν κατάλαβα γιατί είχε το κατσαβίδι κάτω από τ' αρχίδια του. Δεν μπορεί, μόνο σ' εμένα έκανε εντύπωση; =ρ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν κατάλαβα γιατί είχε το κατσαβίδι κάτω από τ' αρχίδια του. Δεν μπορεί, μόνο σ' εμένα έκανε εντύπωση; =ρ

Για να φαίνεται πιο μεγάλος ο.. το πέος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εβγαλε ενα οπλο,ηταν

ΑΝΑΠΤΗΡΑΣ ΤΟ ΟΠΛΟ.

κατι σιδερενιο ηταν μια πεταλουδα 20εκατοστων

γυρναει πισω και παιρνει μια τσαντα και βγαζει ενα πορτοκαλι και αρχισε να το καθαριζει

ποσο troll ρε πουστη μου? 

http://www.youtube.com/watch?v=JnfyjwChuNU

μου ρθε στο μυαλο με το ολο post

 

Δεν παίζει ρόλο το μέγεθος άμα σε βιάζουν.

προσωπικες εμπειριες ξερω γω?

JK xD

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μια, είναι ωραία γκόμενα, της συμβαίνουν τα άπειρα στα ταξί και χωρίς να προκαλεί. Αν είσαι κοπέλα ή συναναστρέφεσαι με κοπέλες, είναι γνωστό.

 

Πω πω προσβόλα, εγώ είμαι άσχημη δηλαδή ; Τις λίγες φορές που θα χρειαστεί να πάρω ταξί παίρνω ραδιοταξί και είναι πάντα κυριλέ, το πολύ πολύ να πέσω σε κανα ομιλητικό που θα μου πει όλη την ιστορία της οικογένεια του ένα πράγμα...

 

Όταν περπατάω στο δρόμο είμαι πολύ γκαντέμω όμως ( μου έχει τύχει σκηνικό ακόμα και μεσημέρι )...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, σε έχουμε δει για να σου πούμε;

 

Έχω βάλει φωτός στο αντίστοιχο topic, δεν είναι εκεί το θέμα μας.

 

Σε λίγο θα μας πείτε ότι οι βιαστές έχουν και προτιμήσεις ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...