Προς το περιεχόμενο

CRAZY SUNDAYS 27/1/2013 από e-shop


mixomoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τοσο καλο το στικακι...?



επισης για τον ssd:

 

οποιος εχει ακρες απο αμερικη ας κοιταξει και αυτο

 

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820147187&nm_mc=EMC-IGNEFL012213&cm_mmc=EMC-IGNEFL012213-_-EMC-012213-Index-_-SSD-_-20147187-L06A

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

επισης για τον ssd:

 

οποιος εχει ακρες απο αμερικη ας κοιταξει και αυτο

 

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820147187&nm_mc=EMC-IGNEFL012213&cm_mmc=EMC-IGNEFL012213-_-EMC-012213-Index-_-SSD-_-20147187-L06A

δεν είναι ο Pro :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 64αρι που ανεφερα πριν, με την σχεδον διπλασια ταχυτητα στο γραψιμο, μολις το στελνει στο newsletter σαν προσφορα απο 80 στα 50 ευρω. Πολυ καλη τιμη για Ελλαδα, αν δεν το ειχα παρει, θα το χτυπαγα.

 

σου ήρθε το newslettter??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To μονο που μου χτυπαει σαν προσφορα -οχι τιποτα σπουδαιο αλλα λιγο προχειρα δεν το βρηκα φθηνοτερα- ειναι το gaming πληκτρολογιο...

Πριν την πεσετε στον 840 pro κοιταχτε το αμαζον (-15 ευρω) και η τιμονιερα βγαινει φθηνοτερη απο electroworld με κουπονι... κατι αλλο δεν βλεπω αν δεν βρειτε κατι ή/και δεν ειναι ουτε το πληκτρολογιο βαλτε λουκετακι...

Η τιμονιερα ποσο βγαινει με το κουπονι και ειναι πιο φθηνη στο electroworld?  γιατι δεν λεει ποσο κοβει το κουπόνι.. Στον Κοτσοβολο παντως ειναι 99€ -15% κουπόνι αρα 84.. πιο ακριβο..

 

 

 

 

 

@Vasilis 07:

"H τιμονιέρα θέλω να πιστεύω θα πέσει και άλλο γιατί στα 80 παίζει από το καλοκαίρι."

 

τωρα στις εκπτώσεις πιστεύεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ποια η γνωμη σας για τον Adata σκηλρο? Η τιμη μου φαινεται καλουτσικη χωρις να ειναι ευκαιριαρα απλα δεν ξερω σαν αποδοση και ποιοτητα τι λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ποια η γνωμη σας για τον Adata σκηλρο? Η τιμη μου φαινεται καλουτσικη χωρις να ειναι ευκαιριαρα απλα δεν ξερω σαν αποδοση και ποιοτητα τι λεει.

σε review που τον είδα δεν είναι και ο πιο γρήγορος usb3 αλλα εντάξει είναι πολύ ανώτερος από καθε usb2

Είναι λιγο πιο χοντρός από το αναμενόμενο αν δεν σε πειράζει (προσωπικά λέω σιγά, πάλι 2.5 είναι) και έχει και αυτοκόλητα στο κουτί (για labeling) .

 

H τιμή ανα mb (0,078€/mb) είναι ίδια με αυτών των 1tb άρα η τιμή είναι καλή (γιατί ενώ είναι μικρότερος έχει ίδια τιμή/mb και έτσι είναι φτηνότερος).

 

Αν τον ήθελα θα τον έπαιρνα καθώς η χωρητικότητα είναι καλή για πολλά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@MasterX

 

Για τώρα δεν νομίζω να πέσει και άλλο. Αλλά στις καλοκαιρινές εκπτώσεις ίσως δούμε καλύτερη τιμή. Δεν ξέρω τι αποθέματα υπάρχουν αλλά είναι ψιλοπαλιά και δεν νομίζω να ξεπουλήσει στα 80 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα...Για να παρω αυτο το stick http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.331032 πρεπει να συμπληρωσω και τον κωδικο προσφορας που λεει εδω http://www.e-shop.gr/newsletter/mail-130125.html Το stick αξιζει τα λεφτα του; γιατι ειμαι αναμεσα στο 32αρι και το 64αρι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η VERBATIM 16GB MICRO SECURE DIGITAL HIGH CAPACITY CLASS 10 καλή δεν ειναι για 10.3€ ???

Αυτό λέω κι εγώ, πολύ καλή για 10 ευρώ!

Αυτή είναι για κινητό, έτσι? Δηλ. για να δουλέψει σε μια βιντεοκάμερα που έχω θέλει ανταπτοράκι, σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η micro SD είναι σε εξαιρετική τιμή, διαβάστε στο σχόλιο #21, τι λέει ο συμφορουμίτης για χρήση με κάμερα,

εγώ που έψαχνα για κινητό και είχα αναμονή από το U αυτή που ήταν η οικονομικότερη 10άρα μόλις την ακύρωσα και παρήγγειλα από eshop την άλλη.

 

ελπίζω να μην φτάσει σε κάνα 2μηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...