Προς το περιεχόμενο

CRAZY SUNDAYS 27/1/2013 από e-shop


mixomoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στον WD ELEMENTS SE PORTABLE 1TB BLACK USB 3.0 του newsletter οταν τον επιλέξετε για αγορά σας βγάζει την τιμή που λέει στο Newsletter ή σας βγάζει από 100 τώρα μόνο 85 και παρακάτω μπα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στον WD ELEMENTS SE PORTABLE 1TB BLACK USB 3.0 του newsletter οταν τον επιλέξετε για αγορά σας βγάζει την τιμή που λέει στο Newsletter ή σας βγάζει από 100 τώρα μόνο 85 και παρακάτω μπα;

Τον έκανα αγορά και μου τον έβγαλε στα 85. Κάπου στην παραγγελία λέει "Εχετε καταχωρίσει προσφορά με κωδικό OFFER1303. Ο κωδικός θα συνυπολογιστεί αυτόματα στις τιμές των προιόντων που βρίσκονται σε προσφορά." Αν μου τον φέρουν στα 85 απλά δεν τον πέρνω.

 

Γενικά αξίζει ο WD;

Επεξ/σία από thinlizzy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα ασύρματα ακουστικά λένε τιποτα; Κάνουν και για pc? (i-pad ντεν εκω :-D )

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.750643&sid=1

Αν είναι καλά δεν ξέρω ,όπως και πιθανολογώ ότι δεν θα βρεις απάντηση.

Βέβαια μπορώ να σου πω κάτι και αν θες το κρατάς ( εκείνο το βράδυ είμουνα κουρούμπελο και για λίγο να κάνω παραγγελία βέβαια από τύχει είδα ότι δεν έγραφε logitech αλλά LOGILINK !)

 Τώρα είναι δικό σου θέμα αν θέλεις να χαλάσει 27€ να μας πεις και εμάς πως πάνε :) , εγώ προσωπικά δεν την ξέρω την εταιρία για δεν έχω λεφτά για πέταμα σε κινέζικα ακουστικά. (ΑΝ) έκαναν κάνα 12€ θα έκανα μια παραγγελία αλλά με 30€ παίρνεις πολύ καλά ακουστικά και επώνυμα  ( δες και του καρφουρ εκείνα στο 15€ έχω ακούσει ότι είναι special !  -όμως όχι ασύρματα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα ασύρματα ακουστικά λένε τιποτα; Κάνουν και για pc? (i-pad ντεν εκω :-D )

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.750643&sid=1

Θα κανουν για pc αλλα οπως σου πε και καποιος παραπανω, νομιζω οτι ειναι λιγο ακριβα για noname προιον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα παρελαβα το στικακι (Adata 32gb).Τελικα ειναι οντως μεγαλουτσικο αλλα αυτο δεν αποτελει τοσο προβλημα.Θα ηθελα να ρωτησω το εξης : Το στικακι ηταν διαμορφωμενο σε Fat32.Η μετατροπη του σε ntfs (για μεταφορα μεγαλων αρχειων) υπαρχει περιπτωση να μειωσει το χρονο ζωης του?Επηρεαζει τις επιδοσεις του?Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μετατροπη του σε ntfs (για μεταφορα μεγαλων αρχειων) υπαρχει περιπτωση να μειωσει το χρονο ζωης του?Επηρεαζει τις επιδοσεις του?Ευχαριστω

Μη σου πω πως χρησιμοποιώντας το με NTFS μάλλον θα την επιμηκύνεις...Το NTFS από σχεδιασμού του έχει σαν αποτέλεσμα καλύτερο wear level distribution σε flash media σε σχέση με το flash.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...