Προς το περιεχόμενο

πρόβλημα με το σήμα στην wind(εντελώς νεκρό!)


iwanna30

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλο το φόρουμ στο παρελθόν είχα θίξει ξανά ένα θεματάκι με το θέμα του σήματος της wind..αλλά τώρα επέστρεψε κ είναι πιο σοβαρό..λοιπόν από χθες το μεσημέρι ξαφνικά δεν είχα καθόλου σήμα στο κινητό και από τότε μου λέει δεν είναι διαθέσιμη η υπηρεσία! Δοκίμασα την σιμ και σε άλλη συσκευή αλλά κ εκεί τα ίδια λέει!έβαλα κ στο τηλέφωνο μου κάποια άλλη σιμ μήπως αυτό έχει το πρόβλημα αλλά δούλευε κανονικά..σήμα καμπάνα που λέμε! :-P μήπως έχει κάποιος το ίδιο πρόβλημα? Κάτι ακούστηκε για αναβάθμιση στην wind(μπορεί να φταίει και αυτό)αν ξέρει κάποιος κάτι ας με βοηθήσει,ευχαριστώ προκαταβολικά!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι οπως τα περιγραφεις κατι παιζει με την sim ζητα αλλαγη με το ιδιο νουμερο φυσικα να σε δωσουν αλλη sim ,αφου σε σωσουν τις επαφες σου στη νεα sim οταν πας να παραλαβεις πχ. ρωτα τους σχετικα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>ετσι οπως τα περιγραφεις κατι παιζει με την sim ζητα αλλαγη με το ιδιο νουμερο φυσικα να σε δωσουν αλλη sim ,αφου σε σωσουν τις επαφες σου στη νεα sim οταν πας να παραλαβεις πχ. ρωτα τους σχετικα!</p>

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! :-D είναι σίγουρο όμως με την sim? Βασικά θα πάρω τηλ στο κέντρο εξυπηρέτησης πελατών να δω τι παίζει αλλιώς θα κάνω αυτο που μου είπες! ;-)

 

 

 

 

ετσι οπως τα περιγραφεις κατι παιζει με την sim ζητα αλλαγη με το ιδιο νουμερο φυσικα να σε δωσουν αλλη sim ,αφου σε σωσουν τις επαφες σου στη νεα sim οταν πας να παραλαβεις πχ. ρωτα τους σχετικα!

 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! :-D είναι σίγουρο όμως με την sim? Βασικά θα πάρω τηλ στο κέντρο εξυπηρέτησης πελατών να δω τι παίζει αλλιώς θα κάνω αυτο που μου είπες! ;-)
Πήρα τηλ και στο ΚΕΠ της wind αλλά λέει η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη για προσωρινους λόγους! Δεν ξέρω τι να κάνω..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας! Τελικά πήρα τηλ στο ΚΕΠ της wind από το σταθερό και μου είπαν ότι έχει κάποιο πρόβλημα η γραμμή στην περιοχή μου!

 

Είχες ποτε καλο σήμα απο την wind

Ναι είχα πάντα καλό σήμα από την wind αλλά αυτόν τον μήνα είχα μερικά θεματακια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...