Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν εχουν κ λογο να κανουν καλη προσφορα, τα εσοδα τους θα εχουν παει πανω κανα 200-300% με τοσο κοσμο κλεισμενο μεσα, ειναι ευκαιρια να βγαλουν τρελα εσοδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα σε ολο το φορουμ! Μια ερωτηση σημερα εγινα για πρωτη φορα συνδρομητης για ενα μηνα στο ps plus για να παιξω το τελυταιο uncharted που το δινει δωρεαν ενω εγινα κατοχος... Μου βγαζει το παιχνιδι κατω απο το εικονιδιο unavaliable! Γιατι μου το κανει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Pantaz είπε

Καλησπερα σε ολο το φορουμ! Μια ερωτηση σημερα εγινα για πρωτη φορα συνδρομητης για ενα μηνα στο ps plus για να παιξω το τελυταιο uncharted που το δινει δωρεαν ενω εγινα κατοχος... Μου βγαζει το παιχνιδι κατω απο το εικονιδιο unavaliable! Γιατι μου το κανει;

Δεν χρειάζεται φίλε να έχεις ps plus τα δίνει για ολα δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Δεν χρειάζεται φίλε να έχεις ps plus τα δίνει για ολα δωρεάν.

Μα δεν μπορω ουτε να το κατεβασω μου βγαζει οτι δεν ειναι διαθεσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Pantaz είπε

Μα δεν μπορω ουτε να το κατεβασω μου βγαζει οτι δεν ειναι διαθεσιμο

Περίεργο θα έπρεπε να στο βγάζει μπές εδώ και δημιούργησε θέμα θα σε βοηθήσουν https://www.playstation.com/el-gr/get-help/?smcid=pdc%3Ael-gr%3Aget-help-help-library-my-account-access-and-details-change-online-id-games%3Aprimary%20nav%3Amsg-help%3A#!/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 24/4/2020 στις 11:27 ΠΜ, pontios είπε

Είναι έμπιστο αυτό το eneba;; Το πέτυχα προχθές που έψαχνα φθηνές προπληρωμένες και την 50αρα την έχει με μόνο 41.50 ευρώ αλλά δεν το ρίσκαρα..

Απ οτι κατάλαβα σαν μεσάζοντας είναι, σου δείχνει πωλητές με και καλά 99,9% στις αξολογήσεις αλλά ούτε σου λέει πόσες αξιολογήσεις έχει ούτε μπορείς να τις διαβάσεις

Επεξ/σία από aggelos87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aggelos87 είπε

Είναι έμπιστο αυτό το eneba;; Το πέτυχα προχθές που έψαχνα φθηνές προπληρωμένες και την 50αρα την έχει με μόνο 41.50 ευρώ αλλά δεν το ρίσκαρα..

Απ οτι κατάλαβα σαν μεσάζοντας είναι, σου δείχνει πωλητές με και καλά 99,9% στις αξολογήσεις αλλά ούτε σου λέει πόσες αξιολογήσεις έχει ούτε μπορείς να τις διαβάσεις

https://www.trustpilot.com/review/eneba.com

Προσωπικά, δεν έχω πάρει από εκεί πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια..ποτε λετε να διαρρευσουν τα 'δωρεαν' παιχνιδια του Ps Plus για το μηνα Μαιο?? 😊

Eιδα  στο psu μια προβλεψη για God of War / Yakuza Kiwami 2...για να δουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, spacemonkey said:

Ρε παιδια..ποτε λετε να διαρρευσουν τα 'δωρεαν' παιχνιδια του Ps Plus για το μηνα Μαιο?? 😊

Eιδα  στο psu μια προβλεψη για God of War / Yakuza Kiwami 2...για να δουμε..

Καλό plot twist θα ήταν Red Dead Redemption 2 με άλλο ένα..... Τώρα που το έβαλε η MS στο Pass...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα στο PS Store να κατεβάσω το Dirt Rally και το Uncharted 4, το Dirt Rally το έβαλα στην βιβλιοθήκη όπου υπάρχει, το Uncharted 4 δεν είχε επιλογή "add to library", Το έκανα download και το ακύρωσα, όμως δεν το βρήκα στην βιβλιοθήκη πουθενά.

Μετά δοκίμασα πάλι να το κάνω download και γράφει μη διαθέσιμο.Μάλλον δεν ξεκίνησε το download και το ακύρωσα στην προετοιμασία, θα δοκιμάσω πάλι το βράδυ που θα γυρίσω σπίτι.

Το Uncharted 4 το έχω σε Special edition, αλλά γιατί να μην το έχω και σε ψηφιακό;Μπορεί πχ να πουλήσω την Special edition, επίσης θα μπορεί να το παίξει και ο αδερφός μου γιατί έχουμε game share.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/4/2020 στις 11:14 ΜΜ, pontios είπε

https://www.trustpilot.com/review/eneba.com

Προσωπικά, δεν έχω πάρει από εκεί πάντως.

Πηρα εγω προχθες για πρωτη φορα και χωρις μα ειμαι κατοχος ps ουτε να γνωριζω καθολου απο κονσολες, το πηρα σαν δωρο σε φιλο το 12μηνο ps plus και εφαρμοστηκε αμεσως απο τον φιλο. Ολα καλα, ευχαριστω pontios για την ενημερωση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις έκανα αγορά PS Plus ετήσια συνδρομή από Eneba με κουπόνι 3% και Paypal (έχει χρέωση) για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. 49,46 τελική, την έκανα redeem λειτούργησε κανονικά. Σημείωση ζητάει confirmation με αριθμό κινητού.

Επεξ/σία από kakis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...