Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 λεπτά πριν, coyote2 είπε

https://store.playstation.com/en-gr/product/IP9101-NPIA90005_01-PSPLUS14DAYTRIAL ναι θέλει κάρτα, τελικά ειναι 14 μέρες 

τι το θέλεις το ps plus

Εχεις κατεβάσει όλα τα δωρεάν? έχει ένα σωρό δωρεάν χωρίς ps plus. (οκ εγω έχω ) αλλά δες πρώτα τα δωρεάν και μετά πλήρωνε

δεν έχεις ps4? εχει ένα που το λεει ps plus εικονίδιο 

Δεν παίζω εγώ ο γιος εγώ έχω pc... 

Απλά αν δώσει κάνα GT5 να παίξω κάνα με αυτοκίνητα. 

Δηλαδή το ps plus είναι για κάτι εξειδικευμένο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το ps plus το θες για να παιζεις Online Με άλλους κ σε συνδυασμό δίνει καθε μήνα ραντομ 2 παιχνίδια που μπορεις να τα παίξεις οσο εχεις ενεργή συνδρομή και εκπτώσεις εξτρα σε κάποια παιχνίδια στις επιπλέον εκπτώσεις. Για κάποια παιχνίδια οπως το fortnite και κανα 2-3 ακόμα δεν είναι απαραίτητη η συνδρομή στο ps plus

μπορείς να αγοράσεις κάρτα απο το maxplay.gr κ το eneba.com για να σου βγει λίγο πιο οικονομικά κ να τη βαλεις το κωδικο στο στορε

Επεξ/σία από sndev
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sndev είπε

το ps plus το θες για να παιζεις Online Με άλλους κ σε συνδυασμό δίνει καθε μήνα ραντομ 2 παιχνίδια που μπορεις να τα παίξεις οσο εχεις ενεργή συνδρομή και εκπτώσεις εξτρα σε καποια παιχνιδια στις επιπλέον εκπτώσεις. 

μπορείς να αγοράσεις κάρτα απο το maxplay.gr κ το eneba.com για να σου βγει λίγο πιο οικονομικά κ να τη βαλεις το κωδικο στο στορε

Καλά το fortnite παίζει κ έτσι... Αλλά ναι αν θέλω τους μηνιαίους τίτλους θα πρπει να βάλω ps plus. Θα το δοκιμάσω λίγες μέρες κ βλέπουμε... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις ‎30‎/‎4‎/‎2020 στις 8:40 ΜΜ, sndev είπε

το ps plus το θες για να παιζεις Online Με άλλους κ σε συνδυασμό δίνει καθε μήνα ραντομ 2 παιχνίδια που μπορεις να τα παίξεις οσο εχεις ενεργή συνδρομή και εκπτώσεις εξτρα σε κάποια παιχνίδια στις επιπλέον εκπτώσεις. Για κάποια παιχνίδια οπως το fortnite και κανα 2-3 ακόμα δεν είναι απαραίτητη η συνδρομή στο ps plus

μπορείς να αγοράσεις κάρτα απο το maxplay.gr κ το eneba.com για να σου βγει λίγο πιο οικονομικά κ να τη βαλεις το κωδικο στο στορε

τι καρτα είναι αυτή φιλε ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω εχω ολλανδικο store γιατι εμενα Ολλανδια οταν εφτιαξα το λογαριασμο, η ελληνικη συνδρομη ps plus απο το eneba μπορει να ενεργοποιηθει; Τωρα μενω Ελλαδα αλλα το store μου ειναι ακομη Ολλανδικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...