Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Giannis_kan είπε

Το γνωριζω.

Αρα ουσιαστικα ρωτησες αν υπαρχει καποια προσφορα πανω στην προσφορα?😆

Επεξ/σία από spacemonkey
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα δεν μου το εμφάνιζε στα Plus games, έκανα log in απο την εφαρμογή μέσω του κινητού, έκανα search, το είχε free και το έκανα add to basket.Μετά υπήρχε στην Library του PS4 και το κατέβασα.

Πρόλαβα να παίξω λίγο το campaign, ωραίο είναι.Δεν υπάρχει το χάλι σε σχέση με Black Ops, Advanced Warfare η Infinite Warfare που είναι Sci-Fi και ο παίχτης πετάει στον αέρα και χαλάει όλο το παιχνίδι.

Σε ρεαλιστικότητα κίνησης και στα όπλα, πχ bullet drop, recoil, revive, τα Battlefield ήταν και είναι ρεαλιστικά, τα COD είναι arcade.Επίσης τα BTF έχουν φοβερές πίστες.

Αυτή την στιγμή νομίζω πως το καλύτερα είναι το Battlefield 1 και το Battlefield V.Το BTF 1 θα ήταν καλύτερο αν αναφερόταν στον 2ο παγκόσμιο πόλεμο, έχει παλιά όπλα, το V δεν το έχω.

Απο τα COD το MW Remastered και το WII έχουν αρνητικά και θετικά.

Το θέμα είναι πως όλα έχουν DLC paid εκτός απο το BTF V και το Modern Warfare.Πιθανόν να δώσουν και τους χάρτες δωρεάν στο WWII όπως στο BTF 1.

Στα fps όλη η ουσία είναι στο multiplayer, ειδικά αν έχεις και παρέα.

Πάντως σε χάρτες, ζόμπι, ατμόσφαιρα και ήχους το WAW ήταν καλύτερο απο το WWII.

 

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Απορία σχετικά με αποθήκευση παιχνιδιών από PS Plus

Ένας φίλος μου θα μου δώσει τον λογαριασμό του για όσο διάστημα είναι ενεργή η συνδρομή PS Plus που έχει κάνει, που σημαίνει ότι όταν λήξει αυτή η συνδρομή θέλει να του επιστρέψω τον λογαριασμό.  Επομένως, εάν αγοράσω ένα παιχνίδι κατά τη διάρκεια αυτής της περιόδου (δωρεάν ή με έκπτωση), τι θα συμβεί σε αυτό όταν δώσω πίσω στο προφίλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε απο οσο ξερω, αν το αγοράσεις με έκπτωση ΛΟΓΙΚΑ όταν τελειώσει το ps plus θα το εχεις ακόμα το παιχνιδι στο ακαουντ. 

Αλλα αν παρεις δωρεαν κάποιο παιχνιδι με το PS Plus απο τα μηνιαία δωρεάν, όταν τελειώσει η συνδρομή το παιχνιδι θα φύγει απο το ακαουντ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλος μηνας κι αυτος! Εχω μαζεψει πραγμα.. TLOU2, το COD του Ιουνιου, τωρα ΝΒΑ και Tomb Raider... Βγαινω μεθαύριο σε 12 μερες αδεια, η γυναικα δουλευει χωρις ρεπο για το καλοκαιρι, προβλεπεται καψιμο και ανυπομονω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα το ps plus αυτόν τον μήνα μου είναι αδιάφορο λογο ότι δν μου αρέσουν παιχνίδια όπως nba fifa επίσης το tomb raider το έχω παίξει οποτε δν θα το αποθηκεύω. Και τελος το erica όπου είναι πολύ καλο παιχνίδι(ταινια για την ακριβεια) όπου για 10€ που κάνει είναι τέλειο αλλά κάνει για bonus game το erica? Νομίζω ότι το ps plus το τελευταίο καιρό έχει πέσει λόγω τα παιχνίδια που βάζουν(μπορεί να κανω και λάθος). Ελπίζω τον Αύγουστο να βάλουν 'πιο καλά' παιχνιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ιούνιος είναι ο πιο καλός μήνας συνήθως. Τωρα δε μας κάτσανε τα play offs 

είμαστε μόνο στα pay offs... αλλιως λίγο Αντετοκούμπο.... θα γουστάραμε περισσότερο.

ΤΕΣΠΑ... εμείς θα παίξουμε NBA.

Μόλις εσβησα το NBA 2016 kai to 2019

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, έναν λογαριασμό σε ps4 με ενεργο ps plus για σχεδόν έναν χρόνο ακομα γίνετε να τον βγάλω από εκεί και να τον περάσω σε ps4 pro σωστά; δεν θα χάσω ούτε τα παιχνίδια ούτε θα έχει κάποιο μπερδεμα; 

Σορρυ αν ειναι απλή ερώτηση αλλά είναι για φίλο και δεν έχω ασχοληθεί ποτέ. 

Αν μπορεί κάποιος να μου γράψει και την διαδικασία θα ήταν ιδανικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...