Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα πάρω το Fall guys απλά έχω ακούσει ότι με PS plus το παίρνεις δωρεάν. Εγώ όμως έχω το δικαίωμα να χρησιμοποιήσω το PS plus δωρεάν για 14 ημέρες

Απλά θέλω να ρωτήσω αν γίνεται να  πάρω το fall guys δωρεάν με αυτήν την επιλογή. 

Επίσης, αν λήξει η περίοδος στο PS plus μετά θα πρέπει να το αγοράσω το παιχνίδι στη τιμή του; (19,99 ευρώ) ή απλά θα το έχω και το μόνο που αρκεί είναι να ξαναβάλω την συνδρομή PS plus; 

 Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οτι game παιρνεις οσο εχεις PS plus συνδρομη, μπορεις να το παιξεις μονο οσο εχεις συνδρομη
παραμενει στην βιβλιοθηκη σου αλλα αμα δεν εχεις ps plus απλα δεν μπορεις να το παιξεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον Ευχαριστώ για την απάντηση. 

2ον Το Fall guys θα είναι "δωρεάν" με συνδρομή PS plus μέχρι την 1η Σεπτεμβρίου. Από εκεί και πέρα θα πρέπει να πληρώσεις το παιχνίδι αλλά και την συνδρομή PS plus αν δεν το έχεις κάνει προηγουμένως. 

Το θέμα είναι ότι θα το πάρω δωρεάν τώρα με συνδρομή PS plus. Όταν λήξει η αυτή η συνδρομή ( όπου θα είναι μετά την 1η Σεπτεμβρίου) θα πρέπει μετά να αγοράσω και το παιχνίδι και την συνδρομή PS plus;;; Ή μόνο το PS plus;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα μια βοήθεια.

Σκέφτομαι να δανειστώ από φίλο το Ps4 για κανένα μήνα για να παίξουν τα παιδιά  Fall Guys γιατί στο Xbox δεν υπάρχει ακόμη.

Είχα ένα λογαριασμό Ps4 από παλιά.

Σκέφτομαι να κάνω ένα καινούργιο για να κατεβάσω και το Fall Guys που είναι δωρεάν αυτό το μήνα.

Στο νέο λογαριασμό υπάρχει ακόμη ο δωρεάν μήνας Ps Plus και αν ναι μπορείς να πάρεις και τα παιχνίδια του μήνα;

Μήπως με συμφέρει να κάνω ένα καινούργιο Us Account (χρειάζεται vpn ή κάτι έξτρα;) και να πάρω μια συνδρομή 3μηνών με 11 ευρώ ή  ένα 12μηνών με 27 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Fall Guys ειναι free με PS Plus. Οσο εχεις PS Plus το διατηρείς. Αν σου λήξει και βάλεις παλι μετα απο 3 μήνες, θα μπορείς να ξαναπαίξεις.

Αν καπου ειδες οτι ειναι free μεχρι την τάδε ημερομηνία, αυτό σημαίνει οτι μεχρι τότε μπορείς να το πάρεις δωρεάν. Εφόσον το πάρεις, το έχεις οσο έχεις PS Plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας 

Έχω μια απορια... Επειδή σε λίγο καιρό θα βγει το ps5 και εγώ θα πουλήσω το ps4 κ η συνδρομή μου στο ps plus που έχω η ετήσια τελειώνει τέλος Σεπτεμβρίου αν κάνω ανανέωση θα ισχύει κανονικα για το ps5 η θα πάει ακλαφτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Zengar Zombolt είπε

υποθετικά συνεχίζει κανονικά στο Ps5
αλλά θα μάθουμε σίγουρα σε κάνα μήνα

το καλο που τους θελω γιατι ανανεωσα μεχχρι 12/12/2025 ωστε να ειμαι καλυμμενος και για το PS5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Πανος999 είπε

Καλο μηνακι αντικειμενικα.. 

Να ρωτησω κτ.. Στου Αυγουστου, το cod έχει κανονικα το campaign ή είναι μονο online?? 

Ολόκληρο. Campaign, multiplayer και zombies.

  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...