Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γειά σε όλους.... σκέφτομαι να αγοράσω το PS PLUS απο το maxplay... Στη κάρτα επάνω γράφει PS4... θα δουλεύει κανονικά για το Ps5 ?? συγγνώμη αν η ερώτηση είναι χαζή αλλά δεν έχω ιδέα από PS PLUS.

Screenshot_20210417-092450_Chrome.jpg

Επεξ/σία από SoLiTuDe-3-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, SoLiTuDe-3- είπε

Γειά σε όλους.... σκέφτομαι να αγοράσω το PS PLUS απο το maxplay... Στη κάρτα επάνω γράφει PS4... θα δουλεύει κανονικά για το Ps5 ?? συγγνώμη αν η ερώτηση είναι χαζή αλλά δεν έχω ιδέα από PS PLUS.

Screenshot_20210417-092450_Chrome.jpg

Είναι για όλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
10 λεπτά πριν, xavier είπε

δε νομιζω να ειχε δοθει το wreckfest για ps4, θα το ειχα και δεν το εχω...(οχι οτι με ενδιαφερει)

 

3 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Και εγώ δεν το θυμάμαι

Δεύτερη φορά που την παθαίνω. Την προηγούμενη φορά ήταν με τα remaster του call of duty. Έχετε δίκιο. Το onrush έλεγα. Τα είχα στο μυαλό μου σαν το ίδιο παιχνίδι. Πρέπει να σταματήσω να παραπληροφορω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα μπορεί κάποιος να με διαφωτίσει επειδή θέλω να βάλω ps plus στο ps4 και είναι πρώτη φορά?

Να κάνω την αγορά μέσα από το ps store στα 59.99 γιατί διαβάζω εδώ ότι γράφετε για ένα σάιτ το maxplay.gr που είναι -10€ κατω είδα.

Είναι έμπιστο?

Και πως γίνεται η όλη διαδικασία μόλις πληρώσω με PayPal για να πάρω το code από την κάρτα?

Επεξ/σία από Dimitrisiver
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ με το που κάνεις την πληρωμή με PayPal επιτόπου σε δίνουν και τον κωδικό κατευθείαν σε email?

Και μετα αυτόν τον κωδικό που θα μου δώσουν από το maxplay.gr θα τον πέρασω μέσα στο ps store στην κατηγορία που είναι το  reedem code?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, TheoAlex50 είπε

Και eneba είναι καλή περίπτωση. Να βάλεις δηλαδή ps χρήματα και μετα με αυτά να ενεργοποιήσεις το ps plus από το ps store. 

Προτιμάτε maxplay παιδιά, και όχι τους ξένους....😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Προτιμάτε maxplay παιδιά, και όχι τους ξένους....😉

Η ιστοσελίδα www.maxplay.gr ειναι πνευματική ιδιοκτησία της εταιρειας Dataplus Ltd η οποία εδρευει στο : Belize, Mapp street No. 1 Belize.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, prefuse είπε

Η ιστοσελίδα www.maxplay.gr ειναι πνευματική ιδιοκτησία της εταιρειας Dataplus Ltd η οποία εδρευει στο : Belize, Mapp street No. 1 Belize.

αφου πηγες ως κατω πατα στο επικοινωνια τωρα στα δεξια  να δεις ότι ειναι ελληνας  :) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...