Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

Δηλαδή για να παίξουμε το παιχνίδι στα 4κ60 θα πρέπει να δώσουμε 17 ευρώ για το access pass?
Αλλιώς παίζει στην στάνταρ ανάλυση μόνο? Εκτός αν δεν κατάλαβα καλά κάτι ...

Το Hitman 2 παίζει κανονικά, το Hitman 1 δεν παίζει η έκδοση που είχε δώσει η Sony και θέλει την GOTY edition

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, hasiotis_john είπε

Δηλαδή για να παίξουμε το παιχνίδι στα 4κ60 θα πρέπει να δώσουμε 17 ευρώ για το access pass?
Αλλιώς παίζει στην στάνταρ ανάλυση μόνο? Εκτός αν δεν κατάλαβα καλά κάτι ...

Οχι. Αν εχεις PS plus ειναι free.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, hasiotis_john είπε

Δηλαδή για να παίξουμε το παιχνίδι στα 4κ60 θα πρέπει να δώσουμε 17 ευρώ για το access pass?
Αλλιώς παίζει στην στάνταρ ανάλυση μόνο? Εκτός αν δεν κατάλαβα καλά κάτι ...

Δωρεάν είναι. Το access pass δεν είναι κάποιο επι πληρωμή next-gen patch/upgrade για να παίξεις το H2 (αυτό καθ' αυτό) σε καλύτερη ανάλυση. Είναι για να παίξεις τις πίστες του H2 μέσω του H3 (το οποίο, με την σειρά του, έχει δωρεάν next-gen upgrade και με το starter pack σ' αφήνει να παίξεις τα προηγούμενα παιχνίδια με τα νέα χαρακτηριστικά, χωρίς να χρειάζεται να αγοράζεις και το τρίτο παιχνίδι).

Επεξ/σία από kosmsamo
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΛΕΙΑ μάγκες σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις!
Το έχω βάλει ήδη για κατέβασμα, το Hitman 2 ήθελε καμιά 30Gb (κατεβάζει 6 αποστολές ξεχωριστά σαν add ons), το Hitman 3 starter pack 900kb, αλλά σε αναγκάζει να κατεβάσεις και 77GB (!!!) data του παιχνιδιού, στο access pass δεν έφτασα ακόμα αλλά δεν θα πιάνει και αυτό κάτι?? 😛 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, hasiotis_john είπε

ΤΕΛΕΙΑ μάγκες σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις!
Το έχω βάλει ήδη για κατέβασμα, το Hitman 2 ήθελε καμιά 30Gb (κατεβάζει 6 αποστολές ξεχωριστά σαν add ons), το Hitman 3 starter pack 900kb, αλλά σε αναγκάζει να κατεβάσεις και 77GB (!!!) data του παιχνιδιού, στο access pass δεν έφτασα ακόμα αλλά δεν θα πιάνει και αυτό κάτι?? 😛 

Διεκοψε το download του Hitman 2 και κανε διαγραφη. Αν βαλεις το Hitman 3 μεσω starter pack, περιλαμβανεται και το 2. Ετσι εξοικονομεις καποια αρκετα GB στο σκληρο😉.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ωραίο ειναι οτι ετσι στο PS5 φαινέται οτι δεν ειναι απο το Plus. Ειναι σαν να το έχεις αγοράσει ο ίδιος.  Κερδίζεις και χώρο ετσι. Οι εκδοσεις του Hitman 1+2 για το PS4 ειναι μαζί 115GB ενω μέσω του 3 για το PS5 είναι 65GB. Μια χαρά.....

Επεξ/σία από vorlon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

E μα αυτά τα λέμε ρε παιδιά από την αρχή ... 😛 ..., τώρα φάγαμε τον γάιδαρο και ήδη φτάνει προς το τέλος το download του Hitman 3 starter pack! Δεν πειράζει, ας είναι καλά η οπτική ίνα που το κατεβάζει σφαίρα! Απλά τα  50GB παραπάνω είναι κρίμα αλλά δεν πειράζει. Απορώ που σε κανένα άρθρο δεν το πρότειναν έτσι όπως λέτε με την εξοικονόμηση χώρου, ακόμα και η από πάνω παράθεση που φαίνεται να είναι από τους developers του game, σε βάζει να κατεβάσεις τα πάντα.
Όπως και να έχει, το βραδάκι έχει Hitman απόλαυση στα 4k60 να γουστάρουμε...

Επεξ/σία από hasiotis_john
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια, εχω μια ερωτηση που εψαξα αλλα δε βρηκα. Εχει ο φιλος μου παιχνίδια απο το ps plus του αλλα εληξε η συνδρομη του. Αν κανω εγώ νεο account και παρω το 35αρι ps plus σε προσφορα για νεα μελη, αυτος θα μπορει να παιζει online τα παιχνίδια που ηδη εχει κατεβασει (με share play μεταξύ μας με τη γνωστη μεθοδο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DimJ Fot είπε

Καλησπερα παιδια, εχω μια ερωτηση που εψαξα αλλα δε βρηκα. Εχει ο φιλος μου παιχνίδια απο το ps plus του αλλα εληξε η συνδρομη του. Αν κανω εγώ νεο account και παρω το 35αρι ps plus σε προσφορα για νεα μελη, αυτος θα μπορει να παιζει online τα παιχνίδια που ηδη εχει κατεβασει (με share play μεταξύ μας με τη γνωστη μεθοδο)

Εαν τα παιχνίδια είναι τα δωρεάν που δίνει το PS+ τότε όχι δεν θα μπορεί να παίξει (καθόλου) επειδή δεν έχει ενεργή συνδρομή στον λογαριασμό του.

Θα μπορεί να παίζει online στα παιχνίδια που έχει αγοράσει κανονικά (είτε δισκάκι, είτε ψηφιακά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Grim Ripper είπε

Εαν τα παιχνίδια είναι τα δωρεάν που δίνει το PS+ τότε όχι δεν θα μπορεί να παίξει (καθόλου) επειδή δεν έχει ενεργή συνδρομή στον λογαριασμό του.

Θα μπορεί να παίζει online στα παιχνίδια που έχει αγοράσει κανονικά (είτε δισκάκι, είτε ψηφιακά).

Εχει αγορασει ψηφιακα το nba 2k και ενα ακομα. Δε τα πηρε απο τα δωρεαν του ps plus. Απλα λεω να βαλω εγώ το ps plus αυτη τη φορα. Σιγουρα θα μπορει να παιζει εκεινα χωρις ενεργη συνδρομη ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, DimJ Fot είπε

Εχει αγορασει ψηφιακα το nba 2k και ενα ακομα. Δε τα πηρε απο τα δωρεαν του ps plus. Απλα λεω να βαλω εγώ το ps plus αυτη τη φορα. Σιγουρα θα μπορει να παιζει εκεινα χωρις ενεργη συνδρομη ετσι?

Εαν κάνετε σωστά το game share (δηλαδή ο λογαριασμός σου να είναι primary στο δικό του PlayStation) τότε ναι, θα μπορεί να παίξει online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν υπάρχει λογαριασμός στο PS4/5 με plus και ειναι σαν πρωτος λογαριασμος, τοτε ολοι οι υπολοιποι λογαριασμοι μπορουν να παίζουν online σαν να είχαν plus. Μιλάω εκ πείρας.

Επεξ/σία από vorlon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Grim Ripper είπε

Εαν κάνετε σωστά το game share (δηλαδή ο λογαριασμός σου να είναι primary στο δικό του PlayStation) τότε ναι, θα μπορεί να παίξει online.

Τελεια, εχω κανει ναι στο παρελθον, απλα ποτε με ps plus ενεργο στο ενα account και τα παιχνιδια στο άλλο. Ευχαριστω φίλος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@savvas15

Επικοινώνησε μαζι του εχει κινητό στο σιτε 

τους παρακάτω τρόπους:
1.Στο τηλέφωνο 6985561162 από 9 π.μ. έως 11 μ.μ. (μπορείτε και με γραπτό μήνυμα όλες τις ώρες).Επίσης στο ίδιο τηλέφωνο μπορείτε να καλείτε ή να στένετε μηνύματα και μέσω Viber και Whatsapp.
2.Μέσα απο την Playstation κονσόλα σας και το Playstation Network μπορείτε να στέλνετε μήνυμα στο λογαριασσμό “MaxplayGR”.
3.Στέλνοντας μήνυμα στο [email protected] .

Μπορει να χει κόλλημα το σύστημα της σονυ , πριν χρόνια μου κανε το ιδιο κ μέχρι να επικοινωνήσω σε επόμενη προσπάθεια πέρασε 

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...