Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, savvas15 είπε

Ti να πω10 φορες την πέρασα
πήρα k τηλέφωνο και δεν το σηκώνει κανεις, βγαίνει τηλεφωνητής

απο τα πιο αξιοπιστα παιδια ο ιδιοκτητης του site

δοκιμασε και αλλους τροπους επικοινωνιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, savvas15 είπε

Ti να πω10 φορες την πέρασα
πήρα k τηλέφωνο και δεν το σηκώνει κανεις, βγαίνει τηλεφωνητής

Πριν λίγες μέρες είχα βάλει 50αρα χωρίς πρόβλημα, στο viber που είχαμε μιλήσει μέσω μηνυμάτων ήταν άμεση η ανταπόκριση. Δοκίμασε ξανά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, savvas15 είπε

Μολις αγορασα 12μηνη ps plus απο maxplay πηγα να τη βαλω απο το σαιτ της sony και μου βγαζει 

 

¨The code you entered is incorrect or no longer valid."

Πάνε τα λεφτά?

Το είχα πάθει κ εγώ πέρσι τα Χριστούγεννα,είχαν πρόβλημα οι κάρτες δεν είχαν δηλωθεί (έτσι μου είπε),μίλησα μαζί του σχετικά άμεσα κ μου έστειλε νέο κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, savvas15 είπε

Μολις αγορασα 12μηνη ps plus απο maxplay πηγα να τη βαλω απο το σαιτ της sony και μου βγαζει 

 

¨The code you entered is incorrect or no longer valid."

Πάνε τα λεφτά?

Προσπάθησε να επικοινωνήσεις και με την sony. Αν δεν κάνω λάθος το ΣΚ δεν δουλεύει το τηλεφωνικό κέντρο της sony οπότε επικοινωνείς απο Δευτέρα.

Επεξ/σία από kwstakisii
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα καλά τελικά, με πήρε ο ίδιος τηλέφωνο k την βρήκαμε την άκρη. Εγινε μπέρδεμα στο σύστημα k δυο ψηφία από τον κωδικό που μου έστειλε αρχικά ήταν λάθος. Μου ξαναέστειλε το σωστό κωδικό k πέρασε κατευθείαν.
Πάντως οφείλω να ομολογήσω πως ήταν πολύ εξυπηρετικός k πολύ ευγενικός

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω σαν ασχετος να ρωτησω τι ακριβως ειναι αυτο το Playstation Plus?

Αγοραζω μια συνδρομη για ενα ετος 60 ευρω και μπορω να παιζω ολα τα παιχνιδια για ενα ετος τι ακριβως κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Ρε παιδια εγω σαν ασχετος να ρωτησω τι ακριβως ειναι αυτο το Playstation Plus?

Αγοραζω μια συνδρομη για ενα ετος 60 ευρω και μπορω να παιζω ολα τα παιχνιδια για ενα ετος τι ακριβως κανω;

Παίζεις online ότι  game έχει mp και μπορείς να κάνεις claim και να κατεβάσεις παιχνίδια που δίνονται κάθε μήνα από το ps+ (1 για ps5 - 2 για ps4). Αν τα κάνεις claim παραμένουν στο library και είναι ενεργά για να τα κατεβάσεις και να τα ξαναπαίξεις όποτε θες όσο έχεις ενεργή συνδρομή ps+, γιατί δε φεύγουν ποτέ από την υπηρεσία. Αυτή είναι η διαφορά από το gamepass που μπορεί να έχεις heads up ότι κάποια μπορεί να αφαιρεθούν αυτό τον μήνα αλλά να προστεθούν κάποια άλλα. Στο gamepass βέβαια δε κάνεις claim τίποτα, έχεις 400 παιχνίδια ακόμα και με 1 μήνα συνδρομή. Στο ps+ έχεις μόνο ότι έχεις κάνει claim όσο είχες συνδρομή.

Στη περίπτωση που έχεις ps5 έχεις πρόσβαση και σε 20 πολύ καλά παιχνίδια που δίνονται από το ps+ collection. Όλα διαμαντάκια και ένα και ένα και κάποιοι μπορούν να πουν ότι είναι και καλύτερα σε σχέση με την πλειοψηφία που δίνεται από το gamepass.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αναφορά σε κείμενο

 

Dealabs says the free October 2021 PS5, PS4 games are:

Hell Let Loose (PS5)
Mortal Kombat X (base PS4 version, not XL)
PGA Tour 2K21 (PS4)

 

ψιλοαδιαφορος ο μηνας για μενα, αν και το παιχνιδι του ps5 φανταζομαι οτι ενδιαφερει πολλους. το mkx το εχουν δωσει ηδη στο ps+ collection και το golf...κλαιν...

Επεξ/σία από xavier
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...