Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παλιότερα απο ότι θυμάμαι δεν υπήρχε θέμα να έχεις us account και οτι τα games ήταν για όλα τα profile της κονσόλας.

Έτσι είχαμε πάρει κάτι κινεζιές με 150ευρα στο wallet, κατεβάζαμε games με το us account και παίζανε απο το κανονικό.

Δεν μπορεί να κάνει το ίδιο με ένα κανονικό us acc με psn plus access?

Μπορεί αλλά όχι ο mtzs το Plus το θέλει και για το Vita. Και επειδή στο Vita μπορεί να έχει μόνο ένα account ενεργοποιημένο δεν θέλει πιστεύω να θέλει να κάνει κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σωστος ο ναρου

για πες τωρα πως βλεπουμε μεσα απο το βητα το   transaction history γιατι δε το βρισκω καπου

απο πισι δεν μπορω να δω υπολοιπο χρονου, ενω δε θελω να μπω απο πσ3 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος ο ναρου

για πες τωρα πως βλεπουμε μεσα απο το βητα το   transaction history γιατι δε το βρισκω καπου

απο πισι δεν μπορω να δω υπολοιπο χρονου, ενω δε θελω να μπω απο πσ3 :P

Στο Vita πας στο Store, . . . (κάτω δεξιά :P) και μετά έχει services list. Εκεί το βλέπεις. Ελπίζω να μην θες να μπεις από το PS3 γιατί βαριέσαι και όχι τίποτα άλλο :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μωρε, μου πεφτει κομματακι μακρια στο σαλονι και εδω στο γραφειο που καθομαι τωρα λεω που να τρεχω !!!!!

Δεν βραζει και το αιμα μου οπως το δικο σου, ειμαι μιας αλφα ηλικιας βλεπεις :P

 

 

ΑΛΗΤΕΣ !!!!!

 

 

starts: 09/02/2013

expires: 09/02/2014

που ειναι οι 3 μηνες; και που ειναι το official sony statement να παρω τηλεφωνο τη δευτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μωρε, μου πεφτει κομματακι μακρια στο σαλονι και εδω στο γραφειο που καθομαι τωρα λεω που να τρεχω !!!!!

Δεν βραζει και το αιμα μου οπως το δικο σου, ειμαι μιας αλφα ηλικιας βλεπεις :P

 

 

ΑΛΗΤΕΣ !!!!!

 

 

starts: 09/02/2013

expires: 09/02/2014

που ειναι οι 3 μηνες; και που ειναι το official sony statement να παρω τηλεφωνο τη δευτερα;

Ρε συ στο έγραψα και παραπάνω... ισχύει μόνο στο αμερικάνικο psn αυτό με τους 3 μήνες έξτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Leaving PS Plus in March:

Entering PS Plus in March:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως ισχυει

Ενα μεγαλο + στον Εντυ

Μονο που εμενα δε μου το εβγαλε στο PSplus Content αλλα στο search εβαλα God Of War HD. Ειναι μονο για το GOW1 που ειχε προωτοβγει στο ΠΣ2. Γραφει αρχικη τιμη 17.99 αλλα αν πας στο cart και checkout ειναι free για members του Plus

Οπως και να εχει γαματη κινηση και παλι απο Σονυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά για να καταλάβω και εγώ δλδ. μιας και είμαι έτοιμος να πάρω το πακετάκι. Τα παιχνίδια που σου δίνει δωρεάν μένουν για πάντα?? Δηλαδή θα είναι στο account μου και μετά θα τα ξανακατεβάζω όποτε θέλω?? Είναι πολύ καλό έτσι αν κατάλαβα καλά. Απαντήστε μου γρήγορα σας παρακαλώ για να προλάβω να κατεβάσω και αυτά που έχει τώρα, πριν τα αλλάξουν! :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...