Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παλι καλα που ειχα καβατζωσει 2 ετησιες στα 30 :)

Πάλι καλά που την ετήσια συνδρομή δεν την πήγαν από 50 στα 60 ευρώ

 

Από που την καβατζωσες την ετήσια συνδρομή για 30 ευρώ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προ εναμιση ετους τις ειχαν βγαλει σε προσφορα λιγο μετα την κυκλοφορια του PS4 (κατι σαν προμο) σε ολα τα μαγαζια γυρω στα 35 και σε ορισμενα τη δινανε και 30.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://blog.us.playstation.com/2015/08/11/vote-to-play-begins-thursday-help-decide-next-ps-plus-lineup/

 

ψηφιζουμε ή αποχη ως ενδειξη διαμαρτυριας?

 

grow home μου φαινεται πιο σοβαρο απο τα αλλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σε/σας χαλάει πάλι με αυτά τα παιχνίδια; Το Grow Home είναι υπέροχο. Το Zombie Vikings είναι από το στούντιο που έφτιαξε το Stick it to the Man, που ήταν αξιοπρεπέστατο. Το τρίτο δεν ξέρω τι ρόλο βαράει, αλλά ξέρω ότι σκόπευα να αγοράσω το Grow Home μόλις θα κυκλοφορούσε, οπότε ξέρω και πού θα πάει/έχει πάει η ψήφος μου.

 

Επίσης, το παιχνίδι που θα βγει από το vote θα είναι συν τα άλλα δύο που δίνουν κανονικά. Δηλαδή, τι φάση; "Διαμαρτύρομαι που μου δίνετε ένα έξτρα δωρεάν παιχνίδι αυτό το μήνα και μου λέτε και να διαλέξω ποιο από τρία, εκ των οποίων τα άλλα δύο θα είναι και σε προσφορά"; 

 

Αμα σας χαλάει τόσο απλώς κόψτε το Plus και move on.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σε/σας χαλάει πάλι με αυτά τα παιχνίδια; Το Grow Home είναι υπέροχο. Το Zombie Vikings είναι από το στούντιο που έφτιαξε το Stick it to the Man, που ήταν αξιοπρεπέστατο. Το τρίτο δεν ξέρω τι ρόλο βαράει, αλλά ξέρω ότι σκόπευα να αγοράσω το Grow Home μόλις θα κυκλοφορούσε, οπότε ξέρω και πού θα πάει/έχει πάει η ψήφος μου.

 

Επίσης, το παιχνίδι που θα βγει από το vote θα είναι συν τα άλλα δύο που δίνουν κανονικά. Δηλαδή, τι φάση; "Διαμαρτύρομαι που μου δίνετε ένα έξτρα δωρεάν παιχνίδι αυτό το μήνα και μου λέτε και να διαλέξω ποιο από τρία, εκ των οποίων τα άλλα δύο θα είναι και σε προσφορά"; 

 

Αμα σας χαλάει τόσο απλώς κόψτε το Plus και move on.

 

Αν κατάλαβα καλά, πλέον θα δίνουν +1 παιχνίδι κάθε μήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zombie Vikings λόγω Zoink! Το stick it to the man που είναι της Zoink! είναι ίσως το μοναδικό indie που έχω τερματίσει..πολύ καλή δουλειά! To Grow Home δεν παίζει να το κατεβάσω καν από το video που είδα...γούστα είναι αυτά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πρόσφατα πήρα ps4.

ειχα Xbox και αγόραζα συνδρομές από ebay που ήταν euro region.

στο psn ισχύει το ίδιο μπορώ να πάρω από Γερμανό Άγγλο πωλητή και να την βάλω στον ελληνικό μου λογαριασμό?

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

ανarrow-10x10.pngδεν ανανεωσω την συνδρομη μου για καποιο μηνα και μετα ξανα γινω συνδρομητης χανω τα παιχνιδια που εχω  ηδη απο το psplus?

δεν χανεις τπτ κλειδωνουν μεχρι να ξαναβαλεις ps+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...