Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά ναι...για μένα όταν τελειώσει το Plus δεν παίζει ανανέωση...εκτός και ΑΝ βάλει κανένα τίτλο της αρεσκείας μου.

Όχι άλλο indie και pixelιασμένα δεν ξέρω και γω τι είναι αυτά τα παιχνίδια που βάζει!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και για εμένα κάπως έτσι. Πήρα το FIFA στο PC φέτος, οπότε δεν υπάρχει κανένας λόγος.
Παιχνίδια κινητού παίζω και στο Note 3.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

@Avatar_GR

Έτσι ακούστηκε. Εμένα δυστυχώς μου ανανεώθηκε αυτόματα. :/

 

Στο Playstation 3 πάντως δίνει παιχνίδια. Εκεί αξίζει το Plus...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Avatar_GR

Έτσι ακούστηκε. Εμένα δυστυχώς μου ανανεώθηκε αυτόματα. :/

 

Στο Playstation 3 πάντως δίνει παιχνίδια. Εκεί αξίζει το Plus...

Συμφωνω..δειχνει να υποστηριζουν πολυ περισσοτερο το 3 και ειναι και λογικο εδω που τα λεμε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, θελω να κανω μια ερωτηση που μπορει κ να εχει απαντηθει κ πιο πανω,
Λοιπον εχω συνδρομη plus απο το 2013 κ την ανανεωνω σταθερα καθε χρονο. Φετος σκεφτομαι να μην την ανανεωσω κ να δω τι θα κανω αργοτερα μεσα στο 2016. Οταν κ αν την ανανεωσω θα εχω ξανα ολα τα παιχνιδια που πηρα αυτο το διαστημα η θα χαθουν(επισης υπαρχει καποιο χρονικο οριο στο διαστημα που θα μεινει ανενεργος για να μην χαθουν) ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, θελω να κανω μια ερωτηση που μπορει κ να εχει απαντηθει κ πιο πανω,

Λοιπον εχω συνδρομη plus απο το 2013 κ την ανανεωνω σταθερα καθε χρονο. Φετος σκεφτομαι να μην την ανανεωσω κ να δω τι θα κανω αργοτερα μεσα στο 2016. Οταν κ αν την ανανεωσω θα εχω ξανα ολα τα παιχνιδια που πηρα αυτο το διαστημα η θα χαθουν(επισης υπαρχει καποιο χρονικο οριο στο διαστημα που θα μεινει ανενεργος για να μην χαθουν) ευχαριστω!

Πιστευω οτι δεν χανονται οσως καιρος κσι  περασει .Ας σου πει και καποιος αλλος σιγουρα ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χανονται παραμενουν στην download list σου κανονικα,απλα δεν θα μπορεις να παιξεις κανεναν τιτλο εφοσον δεν εχεις ενεργοποιημενη την συνδρομη σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο νεότερο σχετικά με την προσφορά για συνδρομή έτους στο ps plus?

Όλοι αυτό περιμένουμε. Εμένα πάντως λήγει σε μερικές μέρες, δεν θα την ανανεώσω μήπως και έχουμε καμιά προσφορά τώρα η κοντά στα Χριστούγεννα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, ηθελα να ρωτησω αν τωρα που εχω 3μηνη συνδεση, αγορασω μια καρτα ενος χρονου θα εχω για 15 μηνες ή χανω τους 3 ?

Θα εχεις 15 μηνες κανονικα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα ευχαριστω, και κατι αλλο επειδη δεν εχω ασχοληθει με plus στο 3 τοσα χρονια, καθε φορα που  περνω μια καρτα πχ απο τα public, την ενεργοποιω απο την επιλογη redeem codes ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα ευχαριστω, και κατι αλλο επειδη δεν εχω ασχοληθει με plus στο 3 τοσα χρονια, καθε φορα που  περνω μια καρτα πχ απο τα public, την ενεργοποιω απο την επιλογη redeem codes ετσι?

Ναί

Παρόλα αυτά που προαναφέρθηκαν μια χαρά ήταν και το magicka 2 αλλα καί το Gaundlet Slayer Edition ου έδωσαν ΔΩΡΕΑΝ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...