Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus [PS Plus]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα, ηθελα να ρωτησω αν τωρα που εχω 3μηνη συνδεση, αγορασω μια καρτα ενος χρονου θα εχω για 15 μηνες ή χανω τους 3 ?

Και δυο ή τρεις διαφορετικες συνδρομες (οχι μονο μια 12μηνη)  να βαλεις αυτες προστιθενται συνεχως σε οτι υπολοιπο εχεις.

Δηλαδη αν σημερα βαλεις δυο 12μηνες συνδρομες θα εχεις 24 μηνες υπολοιπο + οτι υπολοιπο εχεις απο την τωρινη σου τριμηνη

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μαλιστα Ευχαριστώ πολυ, παντως οσο για τα παιχνιδια αυτου του μηνα, το kings quest δεν ειναι τοσο ασχημο.. το αλλο δεν το σχολιαζω :P mame32 μου θυμισε προσωπικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ευχαριστα φαινονται τα 2 πρωτα αλλα μεχρι εκει..δε βλεπω να γινεται κανενα μπαμ ουτε αυτο το μηνα.....για να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως τα plus μέλη έχουν 10% έκπτωση. Αλλά σε επιλεγμένους τίτλους, όχι σε όλους.

 

Αυτή τη στιγμή το Witcher 3 απ' ότι βλέπω στο site δεν έχει επιπλέον έκπτωση για τα μέλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν συμφαιρει με τιποτα 3μηνη φιλε μου αν ειναι να παρεις μαζεψε λεφτα και παρε μια ετησια αν τα υπολογιζεις η δυο 2μηνες κοστιζουν 30 ευρω ενω με 45 αγοραζεις την ετησια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω, μιας και φίλος πήρε ps4 προχθές (έκανε και ps plus συνδρομή), αλλά δεν πρόλαβε να κατεβάσει το King’s Quest – Chapter 1: A Knight to Remember που έδινε, θα μπορεί να το κατεβάσει τη Δευτέρα που γυρίζει ή θα έχουν μπει τα 2 νέα παιχνίδια του Ιανουαρίου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...