Προς το περιεχόμενο

Τιμές χώμα για μελάνια εκτυπωτών;;;;;;


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, αυτό είναι αξιόπιστο? Έχει ψωνίσει κανείς από εκεί? Για τον εκτυπωτή μου, έχει τις καλύτερες τιμές απ. όπου κοίταξα....

εχω ψωνισει και γω απο κει. εχω παρει σειρα cli 525/526 canon, και εμεινα ευχαριστημενος. ο εκτυπωτης χαλασε βεβαια ......

 

(απο πλακετα...)  και μου εμειναν τα μελανια..... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγώ πήρα καινούριο εκτυπωτή πριν δυο μήνες.

Έκανα μια μικρή ερεύνα αγοράς και κατέληξα σε κάποια, αρκετά, μοντέλα.

 

Με την λίστα στα χέρια, πήγα στον μελανά μου,που γεμίζω τα τελευταία δυο χρόνια, και εκεί ρώτησα ποιον να πάρω, Κανένα πωλητή, σε κανένα κατάστημα. Μόνο τον μελανά,

Επεξ/σία από smpt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως συμφέρει να αγοράσουμε κάποιο μηχάνημα που να δουλεύει καλά με no name μελάνια?

 

Το πιο λογικό είναι να πας σε εκτυπωτή που έχει την κεφαλή πάνω στο μελανάκι, ώστε να αντικαθιστάτε τακτικά άρα σίγουρα πας σε hp ή σε όποιον άλλον είναι έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 2 hp ..

ο ένας εναι ο c3180 όπου έδωσα 25 ευρώ πέρυσι για κάτι after market μελάνια ,τύπωσα 5 σελίδες και τώρα μου λένε ότι το ένα μελάνι είναι χτυπημένο και το άλλο άδειο .

Τι να κάνω??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα ο μελανας με έσπρωξε σε canon με διαφορετικά μελάνια

Είπε ότι τα μελάνια με ενσωματωμένη κεφαλή ξαναγεμίζουν το πολύ 2 φορές. Αν τώρα πάρεις after market που έχει συμπληρώσει κάποιες αναγομώσεις, λογικό είναι να μην παίζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια ξυπνηστε, ψαξτε να βρειτε laser εκτυπωτες για τους οποιους να υπαρχουν φτηνα toner στο ebay

(και στο amazon πουλανε φτηνα toner για οσους laser τα δεχονται, αλλα τερμα τα δωρεαν μεταφορικα για ελλαδα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...