Προς το περιεχόμενο

Corsair 500R.....αξίζει;


dimitris21gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Αυτά σκεφτόμουν και εγώ. Έχω ακούσει για τον Samsung ότι είναι πολύ αξιόπιστος. Ήδη έκανα μεγάλη φασαρία για να πάρω αυτό το πιστωτικό γιατί το μαγαζί μου έβγαλε την πίστη. 35 μέρες έκαναν για την αλλαγή επειδή και καλά δεν είχε στοκ ο προμηθευτής. Και επειδή σήμερα τους έκραξα καλά (που σαι ρε μάνα να με καμαρώσεις :P ) μου έκοψαν το πιστωτικό και πήγα να τον πάρω να τελειώνει η ιστορία. Δεν θα έχω κανένα πρόβλημα έτσι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω γιατί έχει καλύτερο controller. Διαφορετικής φιλοσοφίας, ναι, καλύτερο δε νομίζω. Την τελευταία έκδοση του sandforce φοράει ο kingston με custom firmware. Απλά πολλοί επιμένουν ακόμα σε προβλήματα που έχουν ξεπεραστεί εδώ και χρόνια και δεν αφορούν τον συγκεκριμένο δίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dimitris21gr καλός είναι από επιδόσεις μην ανησυχείς.Από controller είναι χειρότερος από samsung και η kingston δεν έχει low level πρόσβαση πάνω του και γιαυτό από firmware δεν θα δεις φως μάλλον αλλά δε νομίζω πως σε ενδιαφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 η kingston δεν έχει low level πρόσβαση πάνω του και γιαυτό από firmware δεν θα δεις φως μάλλον αλλά δε νομίζω πως σε ενδιαφέρει.

Τι ακριβώς εννοείς με αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά σκεφτόμουν και εγώ. Έχω ακούσει για τον Samsung ότι είναι πολύ αξιόπιστος. Ήδη έκανα μεγάλη φασαρία για να πάρω αυτό το πιστωτικό γιατί το μαγαζί μου έβγαλε την πίστη. 35 μέρες έκαναν για την αλλαγή επειδή και καλά δεν είχε στοκ ο προμηθευτής. Και επειδή σήμερα τους έκραξα καλά (που σαι ρε μάνα να με καμαρώσεις :P ) μου έκοψαν το πιστωτικό και πήγα να τον πάρω να τελειώνει η ιστορία. Δεν θα έχω κανένα πρόβλημα έτσι? 

 

Και στο mysystems τα ίδια ; Έχει ζορίσει πολύ το rma τελευταία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε φίλε. Πικραμένη ιστορία. Αν δεν φώναζα ακόμα στο περίμενε θα ήμουν. Κρίμα και είχα ακούσει καλά λόγια για αυτό το μαγαζί. Κακά τα ψέματα άμα τον είχα πάρει από πλαίσιο, όπως πάντα, σε 3 μέρες θα μου είχαν δώσει τον καινούργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...