Προς το περιεχόμενο

Digitimes: Google και Asus ετοιμάζουν το νέο Nexus 7 tablet με Full HD ανάλυση


z4rx07

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4πύρινο με 2 giga ram και πράσινα άλογα το ένα στο Scrollάρισμα έστω και ανεπαίσθητα έβλεπες ότι υπάρχει πρόβλημα ενώ στο iphone5 το scrolling είναι τόσο smooth που σε τρελαίνει μερικές φορές το πόσο όμορφα έχει καταφέρει η Apple να υποστηρίζει 4 γενιές κινητών με το ίδιο OS και να δουλεύουν τόσο άψογα... 

jizz-in-my-pants-p-source.jpg

 

έέλεος δλδ. το τόπικ είναι σχετικά με το επόμενο nexus 7.  δεν είναι ανάγκη να ξεκινήσει flame. χαλάρωσε το λγο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιάστε το nexus7 στα χέρια σας....

γίνεται και καλύτερο?

 

αυτό ναι είναι είδηση....!

 

asus + google και τα μυαλα στο Blender....

 

και μη μας πρήζεται και πολύ με το iphone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πες μου μερικά από τα πολλά android που το βάζουν κάτω το μηλόφωνο? μάλλον λόγω της μικρής οθόνης των κινητών δεν ήσουν αρκετά παρατηρητικός... και το λέω αυτό διότι ο ίδιος είπες οτι στο scrolling στο ipad η κατάσταση ήταν πολύ πιο smooth ενώ σε ένα iPhone δλδ δεν είναι? ίδιο λειτουργικό σε ίδιο hardware... :) σε σύγκριση που έκανα με τη ναυαρχίδα των android ένα samsung GS3 με το iphone5 σε asphalt 7, GTA Vice city, battlefield, και κάνα δυο ακόμα η διαφορά ήταν χαοτική και στο rendering και στα fps και στο χρόνο φόρτωσης των Apps, όσο για το scrolling ούτε κουβέντα... 4πύρινο με 2 giga ram και πράσινα άλογα το ένα στο Scrollάρισμα έστω και ανεπαίσθητα έβλεπες ότι υπάρχει πρόβλημα ενώ στο iphone5 το scrolling είναι τόσο smooth που σε τρελαίνει μερικές φορές το πόσο όμορφα έχει καταφέρει η Apple να υποστηρίζει 4 γενιές κινητών με το ίδιο OS και να δουλεύουν τόσο άψογα... 

 

 

 

για πες μου μερικά από τα πολλά android που το βάζουν κάτω το μηλόφωνο? μάλλον λόγω της μικρής οθόνης των κινητών δεν ήσουν αρκετά παρατηρητικός... και το λέω αυτό διότι ο ίδιος είπες οτι στο scrolling στο ipad η κατάσταση ήταν πολύ πιο smooth ενώ σε ένα iPhone δλδ δεν είναι? ίδιο λειτουργικό σε ίδιο hardware... :) σε σύγκριση που έκανα με τη ναυαρχίδα των android ένα samsung GS3 με το iphone5 σε asphalt 7, GTA Vice city, battlefield, και κάνα δυο ακόμα η διαφορά ήταν χαοτική και στο rendering και στα fps και στο χρόνο φόρτωσης των Apps, όσο για το scrolling ούτε κουβέντα... 4πύρινο με 2 giga ram και πράσινα άλογα το ένα στο Scrollάρισμα έστω και ανεπαίσθητα έβλεπες ότι υπάρχει πρόβλημα ενώ στο iphone5 το scrolling είναι τόσο smooth που σε τρελαίνει μερικές φορές το πόσο όμορφα έχει καταφέρει η Apple να υποστηρίζει 4 γενιές κινητών με το ίδιο OS και να δουλεύουν τόσο άψογα... 

 

 

Κοίτα, το galaxy s3 που έχω δει το θεωρώ πολύ καλύτερο από το iphone 5. Σε όλα τα επίπεδα. Kαι το S2 που έχω το θεωρώ πολύ καλύτερο από το iphone 4.Και με πολύ λιγότερα χρήματα και με περισσότερες δυνατότητες. Και ένα προϊόν δεν μπορείς να το αξιολογήσεις μεμονωμένα. Μπορεί το ipad mini na έχει καλύτερη οθόνη και σκρόλινγκ κατά την άποψή μου, αλλά δε νοείται να μην έχει υποδοχή κάρτας μνήμης και οι τιμές να είναι στο Θεό! Δηλαδή για να πάρεις ένα ipad mini και να βάλεις και 5 πράγματα, πρέπει να σκάσεις ένα σωρό λεφτά. Στα κινητά δεν παίζω παιχνίδια για να σου πω, αλλά πέρα από το 3gs τα άλλα iphones δεν μου άρεσαν. Εξάλλου πλέον η apple ακολουθεί και δεν την ακολουθούν. Έδειξε το δρόμο, ήταν πρωτοπόρος και τώρα ακολουθεί...Όσο για την επιτυχία της, εξαργυρώνει την επιτυχία των πρώτων iphones και του marketing της μόδας.Συγγνώμη που είμαι λίγο offtopic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...