Προς το περιεχόμενο

table 10 149 euro


coyote2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρε απο εξω=παρε σε 2 μηνες μεσο ορο παντως... 

 

Μπορεις παντα με μια αυξησησ στην τιμη (10-15%) να παρεις την κινεζικη ταμπλετα απο Αγγλια, να την εχεις σε μερικες μερες και να εχεις και εγγυηση απο ευρωπαικο καταστημα

 

Στα συν επισης, οτι σε αυτες τις περιπτωσεις, οι ταμπλετες ερχονται με περασενα αγγλικα μενου και πολλες φορες και ρουταρισμενες ηδη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις παντα με μια αυξησησ στην τιμη (10-15%) να παρεις την κινεζικη ταμπλετα απο Αγγλια, να την εχεις σε μερικες μερες και να εχεις και εγγυηση απο ευρωπαικο καταστημα

 

Στα συν επισης, οτι σε αυτες τις περιπτωσεις, οι ταμπλετες ερχονται με περασενα αγγλικα μενου και πολλες φορες και ρουταρισμενες ηδη ;)

Δηλαδη , απο που?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Αγγλικό amazon έχει τα περισσότερα κινέζικα (τα ποιο γνωστά φυσικά) με λίγο μεγαλύτερη τιμή από Κίνα όπως λέει ο φίλος

...ναι αλλα τα περισσοτερα  (βλ.Ainol) δεν τα στελνουν Ελλαδα.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εχεις αγοράσει ποτέ κάτι από αυτό το μαγαζί?Είναι αξιόπιστο?

 

...ναι αλλα τα περισσοτερα  (βλ.Ainol) δεν τα στελνουν Ελλαδα.......

Καλά οκ,εν μέρει έχεις δίκιο αλλά υπάρχουν και άλλοι αξιόλογοι κινέζοι όπως πχ τα cube.Όταν είχα ψαχτεί για να φέρω από amazon είχε 2-3 τίμια κινέζικα ταμπλετάκια που στέλνανε Ελλάδα.Αυτή τη στιγμή δεν ξέρω τι γίνεται,θέλει ψάξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχεις αγοράσει ποτέ κάτι από αυτό το μαγαζί?Είναι αξιόπιστο?

 

 

Καλά οκ,εν μέρει έχεις δίκιο αλλά υπάρχουν και άλλοι αξιόλογοι κινέζοι όπως πχ τα cube.Όταν είχα ψαχτεί για να φέρω από amazon είχε 2-3 τίμια κινέζικα ταμπλετάκια που στέλνανε Ελλάδα.Αυτή τη στιγμή δεν ξέρω τι γίνεται,θέλει ψάξιμο.

αυτό το αγόρασα από την ελλάδα. Απλά σας λέω τι έχω στα χέρια μου. http://info-world.gr/pegasus/products01/show00.php?code=56333&pcode=SHOW_PROD56333

 

αυτό το αγόρασα από την ελλάδα. Απλά σας λέω τι έχω στα χέρια μου. http://info-world.gr...=SHOW_PROD56333

Επεξ/σία από coyote2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη κιόλας αλλά σιγά το τάμπλετ ,με τα ίδια λεφτά από κίνα παίρνεις τετραπύρηνο που είναι αιώνες ανώτερο από αυτό που πόσταρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη κιόλας αλλά σιγά το τάμπλετ ,με τα ίδια λεφτά από κίνα παίρνεις τετραπύρηνο που είναι αιώνες ανώτερο από αυτό που πόσταρες...

Το είπαμε αυτό. Αμα θέλεις να πάρεις από κίνα πάρε. Δεν είναι κριτήριο αυτό πάντα. Δε βολευει για όλα τα πράγματα.

Το έχουμε συζητήσει στην πρώτη σελίδα. Τωρα ο καθένας αποφασίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...