Προς το περιεχόμενο

Oral-b vitality 12,5 Ευρώ και όλα τα gillete - 35% έως 2/2/2013 @Μασουτης


mikeas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τωρα θα νομιζετε οτι του κανω και διαφημιση τελος παντων

24oq2qh.jpg

ΟΠως βλεπετε η οδοντοβουρτσα που ειχα παλι παρει απο αυτον ειναι αποχρωματισμενη και η αλλη ειναι στο αυθεντικο κουτακι της(παλι αγορασμενη απο αυτον).

Το ειχα ψαξει πολυ το πραγμα γιατι δεν ηθελα επ ουδενι να βαλω στο στομα μου μαιμου οδοντοβουρτσες αμφιβολου ποιοτητας και συστασης τελικα οπως προειπα ειναι γνησιες 100%>Μολις παρηγγειλα και αλλη μια τετραδα η οποια και εσταλη σημερα μολις ερθουν ξαναποσταρω φωτο της συσκευασιας.

Για το αν εχει και αλλες δεν ξερω δεν το εχω ψαξει.

Επειδή μάλλον δεν κατάλαβα τι εννοείς, έχεις χρησιμοποιήσει για κάποιο διάστημα το συγκεκριμένο βουρτσάκι?

Αν ναι, δε βλέπω αποχρωματισμό. Ο αποχρωματισμός γίνεται στους δείκτες φθοράς (οι μπλε τρίχες) οι οποίες λίγο λίγο πρέπει να ασπρίζουν στο τελευταίο τμήμα τους (πράγμα που δε συμβαίνει στις δικές σου, όπως και στις δικές μου.).

Πάντως πρέπει να πω ότι παρά τους ενδοιασμούς μου για τη γνησιότητά τους δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα με τη χρήση τους... Ίσως κάποια μεγαλύτερη σκληρότητα, αλλά πάλι μπορεί να είναι η ιδέα μου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σωστοοοος ο arxaggelos!

 

να συμπληρωσω οτι καποιοι που εχουν παραπονεθει/διαμαρτυρηθει, οτι τους εκανε ζημια στα ουλα, νομιζω (χωρις να ειμαι γιατρος φυσικα) οτι οφειλεται ξεκαθαρα στο λαθος τροπο χρησης. Πρεπει να το χωνεψετε καλα,

ΜΗΝ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤE ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΚΛΑΣΣΙΚΕΣ.

 

Για τις κεφαλες, δοκιμαστε ποιες σας αρεσουν, εμενα οι flosh μου αρεσουν πιο πολυ, οι dual μου γεμιζουν υπερβολικα το στομα κ δεν νιωθω ανεση κινησεων κ καπως με ενοχλουν.

Δεν εχω δοκιμασει τις trizone, θα το κανω σημερα που θα παρω ακομη μια μηχανη, γιατι εχω την αλλη στο νησι κ ενα μηνα τωρα μου την εχει δωσει η ελλειψη της!

 

(σορρυ που το επαναλαμβανω το μηνυμα και εδω, το θεωρω σημαντικο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τωρα θα νομιζετε οτι του κανω και διαφημιση τελος παντων

24oq2qh.jpg

ΟΠως βλεπετε η οδοντοβουρτσα που ειχα παλι παρει απο αυτον ειναι αποχρωματισμενη και η αλλη ειναι στο αυθεντικο κουτακι της(παλι αγορασμενη απο αυτον).

Το ειχα ψαξει πολυ το πραγμα γιατι δεν ηθελα επ ουδενι να βαλω στο στομα μου μαιμου οδοντοβουρτσες αμφιβολου ποιοτητας και συστασης τελικα οπως προειπα ειναι γνησιες 100%>Μολις παρηγγειλα και αλλη μια τετραδα η οποια και εσταλη σημερα μολις ερθουν ξαναποσταρω φωτο της συσκευασιας.

Για το αν εχει και αλλες δεν ξερω δεν το εχω ψαξει.

Και ιδου και οι κλειστες συσκευασιες

fksg9e.jpg

2r5su2b.jpg

εμενα παντως φαινονται 100% γνησιες.

Τελικα ηλθαν απο ταιβαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...