Προς το περιεχόμενο

θελω να αλλαξω επιθετο


alex85

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω γνωρισει ατομα που ειχαν ερθει και μου ειχαν πει ναι εχουμε παραγειλει στο ονομα και οντως τους λεγαν ετσι γιατι πληρωναν παντα με πιστωτικη και μαντευτε τι ελεγε η ταυτοτητα πανω

 

τσιμπουκακης

ευνουχιδης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω γνωρισει ατομα που ειχαν ερθει και μου ειχαν πει ναι εχουμε παραγειλει στο ονομα και οντως τους λεγαν ετσι γιατι πληρωναν παντα με πιστωτικη και μαντευτε τι ελεγε η ταυτοτητα πανω

 

τσιμπουκακης

ευνουχιδης

https://www.youtube.com/watch?v=Nudxj07sKqA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καθηγήτρια Τσιμπούκη-Μακρή στο ΕΚΠΑ.

1-0.

 

Αχ η Nτόρα! Με τράκαρε και τσιγάρα η γλυκιά μου, άνετα την έκανα παρέα και τώρα.

 

Σήμερα διάβασα ονόματα από κάτι γιατρούς σε νοσοκομείο που πήγα. Μια την έλεγαν Πιπίνα στο μικρό και μια άλλη Φεύγα στο επώνυμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι μαμακια εδω μεσα θα την διαβασω..καλα γιατι δεν πατε να ρωτησετε δημαρχεια κτλ κτλ και ρωτατε εδω μεσα; μηπως να σας πουμε και πως κανετε σεξ και πως να ανοιξετε την βρυση για να πιειτε νερο; δεν παμε καλα πραγματικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι μαμακια εδω μεσα θα την διαβασω..καλα γιατι δεν πατε να ρωτησετε δημαρχεια κτλ κτλ και ρωτατε εδω μεσα; μηπως να σας πουμε και πως κανετε σεξ και πως να ανοιξετε την βρυση για να πιειτε νερο; δεν παμε καλα πραγματικα.

 

ποιο πιθανό είναι να βρεις εδώ λύση παρά σε δημόσια υπηρεσία αυγουστο μήνα :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα ρε συ ανωρυμε ναι οκ ξερω οι υπηρεσιες μας ειναι βραστα...αλλα μη το τερματιζουμε..καθεσαι μεσα σε εναν καναπε 24 ωρες το 24ωρο και ρωτας σε τεχνολογικο φορουμ πως αλλαζεις ονομα αντι να παρεις τον κωλο σου να πας να ρωτησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ρωτάω... Αλλάζεις επίθετο οκ, τα παιδιά σου ποιον θα έχουν συγγενή;γενικά το σόι σου ποιο θα είναι; δεν το βλέπω καλή ιδέα αλλαγή επιθέτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας γνωστος θελει να αλλαξει επιθετο για να μπει σε εταιρεια που δουλευει η αδερφη του αλλα δεν επιτροπονται συγγενης 1ου βαθμου τι μπορει να κανει ?

Τα αδέλφια είναι 2ου βαθμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ρωτάω... Αλλάζεις επίθετο οκ, τα παιδιά σου ποιον θα έχουν συγγενή;γενικά το σόι σου ποιο θα είναι; δεν το βλέπω καλή ιδέα αλλαγή επιθέτου.

 

Αυτό που ήταν και πριν, απλά δεν θα έχετε το ίδιο όνομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Α:

Όχι, οι βαθμοί ορίζονται από τις γέννες που μεσολαβούν μεταξύ των ατόμων => Για τους εξ αίματος, γονείς και παιδιά είναι 1ου - σε ευθεία γραμμή, τα αδέλφια είναι 2ου - σε πλάγια γραμμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας γνωστος θελει να αλλαξει επιθετο για να μπει σε εταιρεια που δουλευει η αδερφη του αλλα δεν επιτροπονται συγγενης 1ου βαθμου τι μπορει να κανει ?

 

Ειναι αρκετα αφελες να πιστευει οτι με αυτον τον τροπο θα προσπερασει τον συγκεκριμενο κανονισμο της εταιρειας.

 

Σε γενικες γραμμες ειναι ενας εξαιρετικος τροπος για να καταληξουν ανεργοι και οι δυο συντομα. Κι ενδεχομενως και με νομικες συνεπειες...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...