Προς το περιεχόμενο

τσιγγαρο ερωτηση


alanakosyo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την τελευταια φορα που ειχα κανει εξετασεις αιματος μου βρηκαν λιγο αυξημενο αιματοκριτη, κι ο γιατρος με ρωτησω αν μερικες ωρες πριν ειχα καπνισει. Του ειπα πως ναι και μου εξηγηση οτι το τσιγαρο ανεβαζει λιγο τον αιμοτοκριτη, αλλα δεν συντρεχει λογος ανησυχιας.
 

Αρα εφοσον καπνισεις λιγες ωρες πριν τις εξετασεις ισως και ολη την προηγουμενη μερα τοτε μπορει να φανει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλαρακο δεν ειναι θεμα οικογενεις οι γονεις μου το ξερουνε απλος εχω ενα θεμα με την κοπελα μου και δεν θελω να το μαθει για προσωπικους λογους

 

Eσυ κανεις εξετασεις αιματος για παρτη της.Αυτη θα κανει τιποτα για σενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τελευταια φορα που ειχα κανει εξετασεις αιματος μου βρηκαν λιγο αυξημενο αιματοκριτη, κι ο γιατρος με ρωτησω αν μερικες ωρες πριν ειχα καπνισει. Του ειπα πως ναι και μου εξηγηση οτι το τσιγαρο ανεβαζει λιγο τον αιμοτοκριτη, αλλα δεν συντρεχει λογος ανησυχιας.

 

Αρα εφοσον καπνισεις λιγες ωρες πριν τις εξετασεις ισως και ολη την προηγουμενη μερα τοτε μπορει να φανει αυτο.

Δλδ εγω που εχω χαμηλο αιματοκριτη και καπνιζω θες να πεις οτι βοηθαει?Μωρε μπραβο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ εγω που εχω χαμηλο αιματοκριτη και καπνιζω θες να πεις οτι βοηθαει?Μωρε μπραβο

 

Δεν μπορω να γνωριζω κατι τετοιο καθως δεν ειμαι γιατρος απλως παρεθεσα την προσωπικη μου εμπειρια κι αυτα που μου ειχε πει ο γιατρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ εγω που εχω χαμηλο αιματοκριτη και καπνιζω θες να πεις οτι βοηθαει?Μωρε μπραβο

Είναι αμυντικός μηχανισμός του οργανισμού, ώστε παρά τις αηδίες που εισπνέεις, να μπορεί να κάνει τη δουλειά του. Δεν βοηθάει. Είναι σαν να λες ότι έχεις δυσκοιλιότητα, οπότε θα φας σαλμονέλα για να πάθεις διάρροια και να σου περάσει, ξέρω γω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...