Προς το περιεχόμενο

τσιγγαρο ερωτηση


alanakosyo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ακριβως το ξερω ειναι μαλακια για μια κοπελα να το κανεις αυτο αλλα δυστυχως αυτο ειναι

Αυτά ειναι!!ποσο χαίρομαι που η σχέσεις των σύγχρονων νέων ειναι τοοοοσο ελεύθερες και στηρίζουν τα ατομικά δικαιώματα, σεβονται τις αναγκες ο ενας του αλλου και προπαντων δεν κρινονται απο τις επιλογες τους!!

Μπραβο φίλε θα πάτε μπροστά!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε τοπικ σταρτερ,δεν θελω να σε προσβαλω,αλλα στο χωριο μας το λεμε μουνοδουλος,δεν θα κατσω να αναλυσω το θεμα οτι εισαι αντρας και πρεπει να εχεις ηγετικο ρολο στην σχεση,τουλαχιστον το να ζεις ελευθερος σε αυτην την σχεση ειναι οτι πιο σημαντικο,δεν ξερω πως καταφερνεις να ζεις ετσι,αλλα καποια στιγμη θα καταλαβεις ο ιδιος οτι πνιγεσαι,εγω σου λεω να της πεις την αληθεια,αν το δεχθει σημαινει οτι σε αγαπαει και θα μπορεσει να ζησει με αυτο σου το "κακο" γιαυτην,αν οχι σημαινει οτι απλα θελει να πλασει οπως σε θελει αυτη,ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ γιαυτο δεν μπορουν να κρατησουν εναν αντρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα κατσω να αναλυσω το θεμα οτι εισαι αντρας και πρεπει να εχεις ηγετικο ρολο στην σχεση,τουλαχιστον το να ζεις ελευθερος σε αυτην την σχεση ειναι οτι πιο σημαντικο,......

Εισαι αντρας και πρεπει να έχεις ηγετικό ρόλο στη σχέση;;;αλλο φρουτο και τουτο!!!

Τι εχεται παθει ρε όλοι σοβαρα τωρα!!!

Υπάρχετε ακόμη εσείς;;;; 2013;;;;

ΤΙΣ ΠΑΡΟΠΙΔΕΣ ΤΗΣ ΚΑΝΑΤΕ ΓΥΑΛΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!

 

πσιτ sadamiraq εσύ είσαι ρε που μου κατουράς το τοίχο της αυλής μου;;;διεκδικείς περιοχή;;;

το νου σου ρεεε....χαχααχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι αντρας και πρεπει να έχεις ηγετικό ρόλο στη σχέση;;;αλλο φρουτο και τουτο!!!

Τι εχεται παθει ρε όλοι σοβαρα τωρα!!!

Υπάρχετε ακόμη εσείς;;;; 2013;;;;

ΤΙΣ ΠΑΡΟΠΙΔΕΣ ΤΗΣ ΚΑΝΑΤΕ ΓΥΑΛΙΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!!

 

πσιτ sadamiraq εσύ είσαι ρε που μου κατουράς το τοίχο της αυλής μου;;;διεκδικείς περιοχή;;;

το νου σου ρεεε....χαχααχαχα

Ψιτ πριν πουλησεις ειρωνια μαθε να διαβαζεις και να καταλαβαινεις τι γραφω,αν δεν μπορεις μην τρολλαρεις τσαμπε γιατι δεν προκειτε να ασχοληθω,μου γινατε ολοι φεμινιστριες και παντου βλεπεται μισογυνηδες,οχι θα φοβαμαι να πω στην κοπελα μου οτι καπνιζω η θα κρατησω καποιο αλλο μυστικο για να μην την χασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι θα φοβαμαι να πω στην κοπελα μου οτι καπνιζω η θα κρατησω καποιο αλλο μυστικο για να μην την χασω

Αλλο αυτο που λες και συμφωνώ  και άλλος το "Ο αντρας εχει ηγετικό ρόλο στη σχέση...." που είναι ανύπαρκτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...