Προς το περιεχόμενο

«Βόμβα» ΟΤΕ με Πρέμιερ!


fuku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο ΟΤΕ TV λειτουργει με 40 περιπου ατομα προσωπικο ας ειναι καλα οι Γερμανοι (μεχρι πολυ προσφατα τουλαχιστον) αυτο ειναι και το μεγαλο του πλεονεκτημα .Ειναι θεμα χρονου να γινει η Νο1 πλατφορμα ,προσωπικα δεν με ενδιαφερει το ποδοσφαιρο  αλλα σιγουρα ειναι καλη εξελιξη διοτι η Νοva ειναι σιχαμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω που σκεφτόμουν να το κόψω λόγω λήξεως της δέσμευσης. Θα περιμένω να δω πως θα πάει η τιμή. Μεγάλη επιτυχία πάντως η premier γιατί ειναι ωραίο πρωτάθλημα. Βλέπεις ποδόσφαιρο και όταν παίζουν μικρές ομάδες.

 

Μακραν το καλυτερο πρωταθλημα στον κοσμο ...

Δεν υποστηριζω καμια ομαδα απο Αγγλια αλλα το βλεπω σα μανιακος λογω της μπαλας που παιζεται ..

Ειναι πολυ μπροστα οι ανθρωποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ντοκιμαντερ ο ΟΤΕ εχει τα ιδια αν δεν κανω λαθος (και σε καλυτερη τιμη) και σε ταινιες υπερτερει η νοβα, αν και πολλη επαναληψη.

 

Για μενα η νοβα πλεον απευθυνεται σε πολυ συγκεκριμενο target group: Αυτους που θελουν ελληνικο πρωταθλημα. Το τσου λου και η ευρωλιγκα βολευονται με 1 αγωνα τη βδομαδα στην ΕΡΤ και μετα με streamoπατεντες απο τα επισημα σαιτ των διοργανωτων που πληρωνεις για να δεις ενα αγωνα μονο τιμη οσο ενας καφες στην καφετερια που θα πηγαινες πχ.

 

Σε εμένα το Full pack βγαίνει 37€. (λόγω δημοσιογραφικής έκπτωσης 35%)

 

Δεν παίζει να έδινα τα 62 που ζητάνε ούτε στη Nova, ούτε στον ΟΤΕ με τον πενιχρό μισθό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολυ μπροστα οι ανθρωποι.

Εγω κοντευω να γινω Αστον Βιλλα φετος, λογω του 19ου λεπτου στα εντος εδρας. Περα απο την μπαλα που παιζουν, μιλαμε για ποδοσφαιρικο πολιτισμο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν έχω αποκλειστικά νεα απο τον υπάλληλο της forthnet που πληρώνω τους λογαριασμούς στην νόβα στην πολη μου .Μου είπε οτι είναι πολύ πιθανό και ψήνεται να πάρει το ισπανικό πρωτάθλημα η NOVA!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις μπορεί να γίνει αυτό αν και μόνο αν τα πάρει από τον ΟΤΕ κατι που νομίζω πως δεν θα γίνει

 

Εγώ πάντως 60 ευρώ δεν θα έδινα με τίποτα για συνδρομητικό κανάλι

 

Καφετερια και παλι καφετέρια παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα κάνεις 12 μηνο με 19.90 φέτος και να αλλάξει η τιμή θα παραμείνεις στα 19.90 και όταν τελειώσει η δεσμευση πράτεις αναλόγως ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα ο ΟΤΕ θα περιμενει ως τον Αυγουστο να δει πως παει απο συνδρομες κι εκει θα αποφασισει την πολιτικη του. Προσωπικα θεωρω οτι θα παιξει στα 30-35 ευρωπουλα απο τη νεα σεζον. Μιλαμε πλεον για εναν απτα κορυφαια στον κοσμο αθλητικα πακετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...