Προς το περιεχόμενο

«Βόμβα» ΟΤΕ με Πρέμιερ!


fuku

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλά ειναι για την κατάσταση που βρίσκεται ο κόσμος. Λίγα χρόνια πίσω η τιμή 40 ευρώ σε τέτοιο πακέτο θα ήταν εξαιρετική. Ο ΟΤΕ ειναι εταιρία που εκτός απο την τηλεόραση έχει και άλλους κερδοφόρους τομείς. Δεν είναι νόβα. Μπορεί αν θέλει να κρατήσει την τιμή σταθερή αφού ουσιαστικά να πάρει και άλλους πελάτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πιστευω πωε για τουλάχιστον ενα άλλο χρόνο η τιμή θα είναι στα 20 μέχρι να μαζέψει κόσμο και μετα τα ανεβαζει ακαι θα εισαι και ικανοποιημενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε και στο διαλο νοβα με την 60αρα συνδρομή σου και με τους ιλίθιους δημοσιογράφους σου...

 

Εμείς έχουμε Σκουντή να μας ζαλίζει στο NBA και Σπυρόπουλο που μεταδίδει ποδόσφαιρο και κάτω απο το κοστούμι του φοράει φανέλα Farcelona. :whistle:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εμείς έχουμε Σκουντή να μας ζαλίζει στο NBA και Σπυρόπουλο που μεταδίδει ποδόσφαιρο και κάτω απο το κοστούμι του φοράει φανέλα Farcelona. :whistle:

Όντως αυτός ο Σπυρόπουλος πολύ μπαρτσελονα... μέχρι αηδίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η νοβα φαινεται να επενδυει σε διοργανωσεις με ελληνικο περιεχομενο . Παντως απο αποψη προγραμματος οι επιλογες που έχει κανει μοιραζουν πιο σωστα το προγραμμα . Για παραδειγμα στον ΟΤΕ ποσους αγωνες να δεις το σκ που θα πεφτουν ολοι οι αγωνες απο τα πρωταθληματα μαζι (αν και βεβαια θα εχεις περισσότερες επιλογες ); Απο την άλλη στην νοβα εχει ΣΚΔ ελληνικο πορτογαλλικο και οτι αλλο προξυψει , Τριτη Τεταρτη CL που απο του χρόνου ολοι οι αγωνες θα ειναι στην νοβα και Πεμπτη ουεφα . Σιγουρα αν δεν γίνει κάποια αλλη προσθήκη θα πρεπει να γινει και καποια μειωση στην τιμη . Αλλα καλο θα ειναι να περιμενουμε να δουμε και που θα κινηθουν και οι τιμες απο ΟΤΕ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως οι δημοσιογράφοι πρέπει να είναι αντικειμενικοί?

Οταν μιλαμε για ομαδες εξωτερικου, μαλλον το παρατραβατε... Φυσικα εξαρταται και πως βγαζει ο αλλος τις προτιμησεις του στον αερα. Αν το κανει υπο μορφην αντικειμενικων σχολιων τα οποια καθε αλλο παρα αντικειμενικα ειναι, τοτε δε συμφωνω.

Αλλα και παλι, ομαδες εξωτερικου ειναι, κλαινμαιν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η νοβα φαινεται να επενδυει σε διοργανωσεις με ελληνικο περιεχομενο . Παντως απο αποψη προγραμματος οι επιλογες που έχει κανει μοιραζουν πιο σωστα το προγραμμα . Για παραδειγμα στον ΟΤΕ ποσους αγωνες να δεις το σκ που θα πεφτουν ολοι οι αγωνες απο τα πρωταθληματα μαζι (αν και βεβαια θα εχεις περισσότερες επιλογες ); Απο την άλλη στην νοβα εχει ΣΚΔ ελληνικο πορτογαλλικο και οτι αλλο προξυψει , Τριτη Τεταρτη CL που απο του χρόνου ολοι οι αγωνες θα ειναι στην νοβα και Πεμπτη ουεφα . Σιγουρα αν δεν γίνει κάποια αλλη προσθήκη θα πρεπει να γινει και καποια μειωση στην τιμη . Αλλα καλο θα ειναι να περιμενουμε να δουμε και που θα κινηθουν και οι τιμες απο ΟΤΕ .

Ουσιαστικά εκεί ποντάρει η Νόβα στο γεγονός ότι μπορείς να βλέπεις αγώνες όλη την εβδομάδα που ενδιαφέρουν τους Έλληνες καταναλωτές-φιλάθλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο ΟΤΕ εχει και αυτος ξεχωριστα πακετα π.χ για ταινιες-ντοκυμαντερ-αθλητικα και επιλεγεις οπως θες σαν την νοβα? η ειναι all in one?

 

και πρεπει να εχεις και σταθερο ΟΤΕ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν Καποιος γνωρίζει ας μας Πει γιατί Ενδιαφέρει Πολλους αφου Εμενα συγκεκριμένα μονο Τα Αθλητικά Θέλω

 

βασικά στο site έχει Το family Package Και Το full Package αλλά μια φορά με είχαν πάρει τηλέφωνο Και με ρωτησαν για επιλεγμένα αθλητικά κανάλια αλλά δεν νομίζω να Εχουν ΜΟΝΟ αθλητά κανάλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει πρόγραμμα μόνο για αθηλτικά κανάλια. Εφόσον θέλεις όλα τα αθλητικά αναγκαστικά θα επιλέξεις full pack στα 19.90 ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παιδια ανανεωσα το συμβολαιο με ΟΤΕ στα 9.90 το μηνα για 6 μηνες και μετα η τιμη παλι 19.90 απειλησα με κοψιμο μολις τελειωσε το συμβολαιο για να μου κανουν προσφορα οπως και εγινε βεβαια εχω και nova full pack + multiview με 59,44 λογω συνδιασμου με forthnet (εχω 2 γραμμες) το μονο που λειπει απο τον ΟΤΕ ειναι pvr δεκτης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που ρώτησα για προσφορά αφού έληξε το συμβόλαιο μου , μου ειπαν ότι ειναι μόνο για όσους έρχονται από άλλο πάροχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...