Προς το περιεχόμενο

Προετιμασία για επίθεση


ParhsG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Φλογοβολα κτλ ναι μεν αστειο ακουγεται και ειναι αλλα καμια φορά μπορει να ειναι σωτήριο . Δλδ πες οτι μπαινει ενας σπιτι σου και τον περιμενεις απο πισω με μπουκαλα και του την αναβεις αλλαζει.Το να παρεις οπλα  που αν δεν ξερεις να χρησιμοποιεις λογω μη εμπειρειας ειναι και επικινδυνο και παρανομο 

 

 

Ναι ενώ το φλογοβόλο είναι ακίνδυνο και νόμιμο δηλαδή για μέσα στη κρεβατοκάμαρα...

 

πες μου ότι  τρολλάρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αεριο  εννοω οχι με βενζινη! Και λεω σε χωρο που ειναι μαρμαρο και δεν εχει τπτ ξυλινο.

:Αν σε πετυχει εξω την γάμησες σίγουρα. Η διαφορά είναι για χρηματα.Επισης φυσικα και παει αστυνομια η υποθεση ,αλλα τι να σου κανουν κ αυτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τπτ ρε,η ανδρεναλινη του οτι θα φας ξυλο θα σε δωσει τρελη δυναμη και θα τους αρχισεις στα μπουνιδια,βαλε να παιζει και το Dragonborn να πωρωνεσαι και μην φοβασαι τπτ,αντρας εισαι ρε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν τρολαρεις η οχι,εγω επιδη καποτε περιμενα καποιον να ερθει σπιτι μου και δεν ηξερα ποτε θα σκασει και με τι,εφτιαξα απο ενα ξυλο σκουπας ακοντιο(το ξυνεις στην ακρη και το κανεις μυτερο).Δηλαδη οχι για να το πεταξω,να τον καρφωσω.Αν ερχοταν με τα χερια θα τον πλακωνα στανταρ,αν ερχοταν με μαχαιρι θα τον καρφωνα με το ακοντιο,αν ερχοταν με οπλο τον ηπιαμε,αλλα δεν καθησαμε απραγοι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^Καλή ιδέα η φάλαγγα. Και άμα τον κερδίσεις θα έχεις κιόλας να λες ότι τον πήρες φαλάγγι.

 

 

Φτιάξε πολλά και κάνε κάτι τέτοιο

falagga.jpg

 

 

 

 

 

 

Ή κάρφωσέ τα στο έδαφος να γίνει οχύρωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...