Προς το περιεχόμενο

Καταγγελια για μελος του forum.


giogio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους και καλο μηνα,ειχα βαλει μια αγγελια για πωληση ενος λαπτοπ και συγκεκριμενα αυτην εδω http://www.insomnia.gr/classifieds/laptops/sonylaptops/104327-vgn-z41wdb/ σε επικοινωνια που ειχα με το μελος GTeris μεσω Π.Μ. ανταλλαξαμε στοιχεια μιλησαμε τηλεφωνικα και κανονιστηκε να σταλει το λαπτοπ στην Σαμο αφου πρωτα προηγηθει καταθεση απο μερος του το ποσο των 400 ευρω και τα υπολοιπα 50 ευρω με την παραλαβη του λαπτοπ θα τα εβαζε σε λογαριασμο που του ειχα δωσει,Αφου λοιπον εβαλε τα χρηματα το ποσο των 400 ευρω θεωρησα και εγω σωστο να το στειλω, αφου το παρελαβε και μετα εδω και 2 βδομαδες δεν εχει βαλει τα υπολοιπα 50 ευρω που ειχαμε συμφωνησει,το κινητο ως συνηθως μια ειναι κλειστο μια δεν πιανει και μεχρι στιγμης δεν εχω παρει τα υπολοιπα 50 ευρω.Του εχω στειλει και ΠΜ να επικοινωνησει μαζι μου αλλα αφαντος!!!Εχω ολα του τα στοιχεια ονοματεπωνυμο κτλ και βλεπω οτι μπαινει για λιγο στο φορουμ και βγαινει.Θελω να μου πειτε τι να κανω απο εδω και περα και να μαθει και ο υπολοιπος κοσμος του φορουμ για τι ατομο ειναι.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΜΕΛΟΣ

GTeris  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε οτι να 'ναι παλι με τις αγγελίες..

 

και που συμφωνησε ο αλλος να του το στειλεις με καταθεση πρωτα,πολυ ειναι.

 

αλλη φορα στελνε με αντικαταβολή,ή χερι με χερι.

μονο αρνητικη αξιολογηση μπορεις να κανεις κ τιποτα αλλο.

σορυ που στο λεω αλλα σε επιασε βλακα,ας προσεχες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την εμπειρία μιας συναλλαγής μου με τον << GTeris >> θα ήθελα να σας ειδοποιήσω ότι δεν είναι έμπιστος.

δεν βλεπω να εχει καμια αξιολογηση,ουτε καν αρνητικη.

 

αυτο που λες εδω,οκ μαζι σου,αλλα θα το δουμε μονο εμεις.την αξιολογηση θα την δουνε ολοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για οποιαδήποτε διαφορά έχετε με μέλος σχετικά με ολοκληρωμένη συναλλαγή μέσω των Αγγελιών του forum, παρακαλούμε να χρησιμοποιείτε την αξιολόγηση μέλους και όχι να δημοσιεύετε νέο θέμα.

 

Η συνεργασία όλων είναι απαραίτητη για ένα καλύτερο forum. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...