Προς το περιεχόμενο

Νέο Τροφοδοτικό


Mns 21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι ακριβώς:

http://www.plugloadsolutions.com/psu_reports/THERMALTAKE_W0392RE%20TR2-530AH2NH_ECOS%202755_530W_Report.pdf

(αυτή είναι η επίσημη πιστοποίηση)

δηλαδη ειναι καλυτερο απ'οτι λενε οι γερμανοι... ;) 

 

λοιπον, απ'ολα αυτα που ειπαν τα παιδια δηλαδη εσυ προτεινεις αυτο?

αν παω σε κατι πιο δυνατο παρομοιας ποιοτητας θα ανεβει πολυ η τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι. Προτείνω το ΧFX

το 450 ή το 550?

βασικα θα'χε διαφορα στο συστημα μου το 550 απ'το 450 επειδη εχει 100 watt παραπανω?

ή δεν θα χρησιμοποιησει ποτε τοσο πολυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε καλυπτει το 450 απλα αν μπορεις παρε το 550 για να το εχεις πιο "αερατα" σε μελλοντικη αναβαθμιση

θα το προσπαθησω...κι εγω ετσι το σκεφτηκα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπ'οψιν,επειδη το εχω,το XFX εχει μικρο καλωδιο τροφοδοσιας CPU.Και το 8πινο και το 4+4πινα ειναι κοντα,και δυσκολευουν στη διαχειριση καλωδιων,εγω πηρα προεκταση.Εκτος κι αν μπαινει το τροφοδοτικο στην πανω μερια του κουτιου σου,εχεις πολυ μικρο κουτι,δεν κανεις διαχειριση καλωδιων οποτε περνας το καλωδιο διπλα απο GPU,εφοδιασου με προεκταση τροφοδοσιας CPU(4 to 4,η 8 to 8).Aυτα για να μην πιαστεις στον υπνο

Κατα τ'αλλα δεν μασαει μια,ειναι σκυλος που δεν γαυγιζει κιολας(κι αμα το πιασες καλως).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπ'οψιν,επειδη το εχω,το XFX εχει μικρο καλωδιο τροφοδοσιας CPU.Και το 8πινο και το 4+4πινα ειναι κοντα,και δυσκολευουν στη διαχειριση καλωδιων,εγω πηρα προεκταση.Εκτος κι αν μπαινει το τροφοδοτικο στην πανω μερια του κουτιου σου,εχεις πολυ μικρο κουτι,δεν κανεις διαχειριση καλωδιων οποτε περνας το καλωδιο διπλα απο GPU,εφοδιασου με προεκταση τροφοδοσιας CPU(4 to 4,η 8 to 8).Aυτα για να μην πιαστεις στον υπνο

Κατα τ'αλλα δεν μασαει μια,ειναι σκυλος που δεν γαυγιζει κιολας(κι αμα το πιασες καλως).

χαχαχα! το τροφοδοτικο μου μπαινει κατω, και ναι! κι εγω το ιδιο κανω με τα 4πινα του CPU...! Διπλα απ'την καρτα γραφικων!

εννοεις ειναι γαματο και δεν κανει φασαρια εε?  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...