Προς το περιεχόμενο

Αναζητω βοηθηματα Γ΄ Λυκειου


maestros77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους! Ειμαι μαθητης της Γ' λυκειου θετικης κατευθυνσης και φετος εχω ξοδεψει αρκετα χρηματα σε φροντιστηρια και βοηθηματα. Ζηταω λοιπον αν καποιος εχει και δεν το χρειαζεται το Γ'2 του Σαλτερη (χημεια) καθως και τους δυο τομους Γ1-Γ2 των Μαθιουδακη-παναγιωτακοπουλου στη φυσικη. Αν μπορει καποιος και θελει να βοηθησει θα το εκτιμουσα :) :)

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από κανένα γνωστό δεν υπάρχει; Εγώ φέτος ξόδεψα χρήματα μόνο για 2 βοηθήματα, όλα τα υπόλοιπα από γνωστούς.

Ξέρω, δε βοηθάω, απλά μία στο τρισεκατομμύριο να μη το έχεις σκεφτεί το λέω, αν και δύσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε athlie ειμαι Αθηνα.. Φιλε giorgo147 δυστυχως ολοι οι μεγαλυτεροι σε ηλικια φιλοι που εχω ηταν θεωρητικοι.. το σκεφτηκα αυτο που λες πρωτο πρωτο ;)



Μαεστρο αν εισαι Θεσσαλονικη νομιζω οτι μπορω να σε φτιαξω

 

παντως μπορω να πληρωσω τα μεταφορικα με το ταχυδρομειο και να μου τα στειλεις.. ποσο να κοστιζει ενα πακετο..? ποια βιβλια εχεις απ' αυτα που γραφω παραπανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μαεστρο αν εισαι Θεσσαλονικη νομιζω οτι μπορω να σε φτιαξω

Φιλε athlie ειμαι Αθηνα.. Φιλε giorgo147 δυστυχως ολοι οι μεγαλυτεροι σε ηλικια φιλοι που εχω ηταν θεωρητικοι.. το σκεφτηκα αυτο που λες πρωτο πρωτο ;)

Ε, φτιάχτονα ρε συ. Ακόμη και με κανά κτελ/ελτά/κούριερ να τα στείλεις, φθηνότερα θα του έρθει. Για τα τρία βοηθήματα θα χρειαστεί ένα 70ρι. Συμφέρει η αποστολή.

Δηλαδή, ο οποιοσδήποτε αν βρεθεί με κανένα βοήθημα στο χέρι που δε το χρειάζεται, ας το στείλει στον maestro, αν έχει την όρεξη προφανώς, προκειμένου να πιάσει τόπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω σιγουρα το πρωτο τομο απο Φυσικη Μαθιουδακη, μαθηματικα Στεργιου/Νακα τους 2 τομους και Χημεια ειχα του Σαλτερη αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν το το κρατησα. Γενικα εχω και μερικα ακομα απο Θετικη κατευθυνση που επεσαν στα χερια μου και ειναι αχρισιμοποιητα τελειως αν σε ενδιαφερουν και για αλλα μαθηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω γενικα: τους 2 τομους του Μπαρλα, Γ2 Νακης-Στεργιου, Γ1 Σαλτερη

και θελω το Γ2 του Σαλτερη, το βιβλιο του μαθιουδακη και θα με ενδιεφερε και το Γ1 Στεργιου-νακη

θες να μου στειλεις σε πμ τον αριθμο σου να συνεννοηθουμε αν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ψαχτω μεσα στο σουκου και μιλαμε αν ειναι να στα στειλω απο Δευτερα.

Αν τελικα γινεις γιατρος ή κάτι τέτοιο κανονίζεις φρι ραντεβου.

κομπλε ;) ευχαριστω πολυ! σου στελνω σε pm το προφιλ μου στο facebook ωστε να συννενοηθουμε καλυτερα απο εκει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...