Προς το περιεχόμενο

Iphone αξιζει τελικα ??


panosmania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελα αφου σπαμαρεις....

Υπάρχουν άπειρες, μα άπειρες συζητήσεις εδω μέσα, για να απαντηθει το ερωτημα σου..

Μπηκες να πες οτι τα iphone χαλανε απ'οσο ξερεις και να ρωτησεις τους χρηστες iphone εαν χαλαει ή όχι

και καταλήγεις στο οτι "δεν βλεπω τα android κινητα (samsung,sony κτλ) να χαλανε σε σε κατι ...."

 

Βασικά τα iphone είναι χάλια χαλανε πολυ εύκολα μονο που το κοιτας χαλαει δε λεμε να εκτεθει στον αέρα, άσε...και ειναι και πανάκριβα, οπότε πάρε android που δεν χαλάει με τίποτα λεμε για να το εχεις μια ζωη....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πες μας πάνω κάτω τι απαιτήσεις έχεις απο ένα κινητό? και μετά βλέπουμε αν σου ταιριάζει συσκευή android ή iphone και ποια.

Το ότι άκουσες και διάβασες διάφορα προβλήματα δεν θα έπρεπε να σου λέει και πολλά αν δεν ξέρεις τι χρήση του έχει κάνει ο άλλος.. Γενικά είναι τίμια κινητά θα έλεγα.

Σκεφτόμουν και εγώ έντονα την αγορά ενός iphone 4s αλλά είμαι fan του android οπότε προσωπικά δεν θα με βόλευε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου original911 το κινητο που ειχα μεχρι και μια βδομαδα πριν ηταν το N8 ο λογος που το εδωσα ηταν γιατι το symbian πεθανε και δεν εβρισκα καμια αξιολογη εφαρμογη οπως αυτες αυτες που εχει το android η το os. το κινητο που θελω να παρω θελω να εχει τα εξης χαρακτηριστικα αξιολογη καμερα , να μπορει να διαβαζει pdf και να μην κολλαει οπως τ N8 , να ειναι γρηγορο και να μην σερνετε , να εχει ram τουλαχιστον 1 gb , να υπαρχει υποστηριξη απο των εκαστοτε κατασκευαστη... ο λογος που θα επαιρνα 4s ειναι γιατι εχει μεταπωλητικη αξια και σε περιπτωση που το μετανιωνα θα το εδινα αμεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη εχω πιασει στα χερια μου ολα αυτα τα κινητα που λες ειναι μια φτηνη απομιμιση καποιων δυνατοτητων του iphone και τιποτα αλλο, χωρις να το ακουμπανε ουτε στο ελαχιστο. 

 

Εγώ επειδή δούλευα με iPhone 3GS τόσο καιρο έχω αντίθετη άποψη. Αλλά αυτά είναι υποκειμενικά θέμα αντίληψης και γουστου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι αξίζει τον κοπο αξίζει σίγουρα, αρκεί να μην το πάρεις για να λες οτι εχεις iphone. Αν το ψάξεις και εκμεταλλευτείς τις δυνατότητές του ειναι απίστευτο εργαλείο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι υστερει ενα καλο android απο το iphone? Τζαμπα μαρκετ, στελνεις bluetooth σε οποιαδηποτε συσκευη σε αντιθεση με το iphone..., Τζαμπα τραγουδια, δυνατοτητα αλλαγης της rom, καλυερη τιμη και οσος χωρος θες με μια microsd.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν θα το έπαιρνα...παρα ταύτα εχω το 3gs του αδερφού μου...μου το έδωσε στο παραπεντε πριν το πετάξει απο το μπαλκόνι κλειδωμένο bluetooth  για να βάλεις ενα ηχο κλήσης πρέπει να κάνεις πατέντες ,αξεσουάρ μόνο απο την apple.χωρίς jailbreak είναι άχρηστο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εγω δεν θα το έπαιρνα...παρα ταύτα εχω το 3gs του αδερφού μου...μου το έδωσε στο παραπεντε πριν το πετάξει απο το μπαλκόνι κλειδωμένο bluetooth για να βάλεις ενα ηχο κλήσης πρέπει να κάνεις πατέντες ,αξεσουάρ μόνο απο την apple.χωρίς jailbreak είναι άχρηστο

υπάρχει ακόμα κόσμος που ασχολείται με την ανταλλαγή αρχείων με Bluetooth έλεος στα 17 μου το έκανα αυτο σε καφετέριες με φίλους και στέλναμε καμία χαζόμαρα αν βρίσκαμε και άλλους με ανοιχτό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβάζω απόλυτες απόψεις ότι αξίζει τo iOS ή το android .εγω θα σας πω να χαίρεστε που έχουμε εναλλακτικές και αξιόλογα smartphone τόσο σε iOS αλλά και android.

 

Ολες οι συσκευές που αναφέρθηκαν είναι high end με τα θετικά τους και τα αρνητικά τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καποιος ηθελε να μου κανει δωρο ενα οποιοδηποτε κινητο μαλλον θα του ελεγα να μου παρει το iphone.

Αν επρεπε να πληρωσω εγω δεν υπηρχε περιπτωση να το παρω με καμια Παναγια.

Ειναι πολυ καλο κινητο αλλα δεν αξιζει αυτα τα λεφτα. Τελος.

Εγω προσωπικα θα αισθανομουν πολυ κοροιδο παντως αν εσκαγα τοσα λεφτα για αυτο το κινητο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...