Προς το περιεχόμενο

Iphone αξιζει τελικα ??


panosmania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μονο κ μονο που θες να διαβαζεις pdf θα χρειαστεις ενα τηλεφωνο με μια ανετη οθονη.Δεν θα σου προτινω το Galaxy S3 διοτι ειναι αρκετα μεγαλο.Θα σου προτινω το Galaxy S2 που ειναι σε ενα ικανοποιητικο μεγεθος με αρκετα καλη οθονη κ καμερα πολυ γρηγορο κ οσοι το εχουν ξερουν.Μπορεις να δεις στο youtube βιντεο για την καμερα για να δεις τις δυνατοτητες τις.Σε ενημερωνω οτι πηρε κ την 4.1 κ εχει γινει αλλο κινητο με αυτη την εκδοση.Δεν ειναι λογια του αερα το ειχα το τηλεφωνο ενα χρονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το πρωτο και σοβαροτερο κρητιριο για το s3 iphone 4s ειναι το μεγε8ος οθονης.Περνεις iphone και ωγαζεις τα ματια σου περνεις το s3 σερφαρεις πολυ πιο ξεκουραστα και μετα πιανουμε τα λογισμικα που ειναι εξισου καλα με αφθονες εφαρμογες.Προσοπικα αν δεν εχεις το κομπλεξ του μεγαλου κινητου πηγαινε με κλειστα τα ματια s3....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε τις τιμες που εχουν στην αγορα αυτη την στιγμη δεν αξιζει ουτε το iphone5 ουτε το S3.

 

Προσωπικα θα πηγαινα σε κατι μεταχειρισμένο οπως το 4-4s η το S2 ή αμα πριμενεις το Nexus 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια να παω στο s2 κινητο 2ετιας που δεν διαφωνω μια χαρα κραταει ως τωρα σε 1-1.5 χρονο ομως που δεν θα χουμε android 4 καποια στιγμη θα αρχισει τα κολληματα ... θεωρω πως τα 335 ευρω δεν τα αξιζει , ωραια ηταν η προσφορα που ειχε βγαλει το media mark τα χριστουγενα στα 265 ευρω αλλα ακομα ειχα το N8 τοτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung galaxy S3 16gb = 550 euro

Iphone 5 16gb = 680 euro

 

Βλέπεις οτι αμα θες καινουργιο ξεφευγουν οι τιμές..για μένα δεν αξίζει να σκάσεις τόσα λεφτά

 

Η μονη σου επιλογη σε high end κινητο με απιστευτη τιμη ειναι το LG nexus 4, αλλα αμα το βρείς διαθέσιμο και να το φέρεις απο αγγλία και μπλα μπλα , η τιμη του ειναι στα 300 ευρω

 

Μπορείς να πας για iphone 4 μεταχειρισμένο που παιζει η τιμη του 270-300 ευρώ και θα έχει ακομα για καιρο updates απο την μαμα apple, η το 4s στα 4 κατοστάρικα

 

Άμα πας σε SII ξεχνάς όντως τα updates αλλα εχεις το αμεσως καλυτερο προηγουμενο μοντελο της σειρας Galaxy S

 

Αλλιώς βλέπεις για αλλα Samsung καινουργια που ειναι στην μεσαια αγορά

 

Μην κοιτάς να ειναι απλά τελευταια μοντέλα , κινητά ειναι δεν θα τρέξεις τιποτα βαριές εφαρμογές , τέτοιου ειδους κινητά και 4ετίας να ειναι κρατάνε ακομα παρα πολυ καλα και εχεις άψογη εμπειρια χρήσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 το s3 χωρις lte εχει 460 , αμα ειναι να δωσω 335 για να παρω το s2 2ετιας κινητο με 50 ευρω πανω παω σε lg 4x και που ειναι παρα πολυ αξιολογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 το s3 χωρις lte εχει 460 , αμα ειναι να δωσω 335 για να παρω το s2 2ετιας κινητο με 50 ευρω πανω παω σε lg 4x και που ειναι παρα πολυ αξιολογο

 

Δε θα πηγαινα στο 4Χ προσωπικα.  To S2 το κρατησα 1.5 χρονο(ισως το μοναδικο κινητο που κρατησα τοσο πολυ) και ηταν απο τα λιγα που ηταν το ιδανικο. 4.3'' δε κολλαγε καθολου καλη καμερα, ραδιο(βασικο για εμενα). Τεσπα αφου λες για PDF κλπ τι να κολλαει; Και τα παιχνιδια ολα τα σηκωνει αερα. Τωρα οτι θες εσυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα ουτε εμενα μ αρεσει το 4x απλα αναφερα τις επιλογες που εχω , για s2 δεν παω γιατι ξερω οτι ειναι στα " τελευταια του " , και ουτε τουα ξιζουν τα 335 , ελεγα μηπως επαιρνα απλα για λιγο καιρο ενα 4s και μετα να το εδινα αλλα φοβαμαι να παρω κατι χωρις εγγυηση και ειδικα σε iphone ... κανεις δνε εχει αναφερει τυχον προβληαμτα που εβγαλε το κινητο του αλλα και ποτε του παρουσιαστηκαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκαθαρισε τι θες. Μεταχειρισμενο ή οχι; Μεταχειρισμενο το σ2 παιζει στα 260 εκει. Και τα 335 του υπεραξιζουν αν δεις ποσο εχει το 4 ή το 4ς καινουργιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φίλε αφού και συ δεν έχεις ξεκαθαρίσει τι θες. Μόνο σπαμάρεις τίποτα συγκεκριμένο. 1) πόσα λεφτά θες να δώσεις; 2) Θες μεταχειρισμένο ή καινούργιο; 3)Θες android ή ios; Ξεκαθάρισε αυτά τα τρία πραγματάκια στο μυαλό σου και θα καταλήξεις αμέσως στο τι θες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ρε μαγκες οπα λιγο.Ξεπερασμενο το Σ2?? :whistle: Πριν μια βδομαδα πηρε την 4.1.2 κ επειδη την περασα σε ενα φιλο το τηλεφωνο ειναι φωτια!!Αν θες δες κ αυτο ειναι το τηλεφωνο που εχω τωρα...http://www.gsmarena.com/huawei_ascend_p1-4410.phpΕχει βγαλει κ 4πυρινα η ιδια εταιρια κ απο τα review κ αυτα ειναι τερατα. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το 3GS εδώ και 3 με 3,5 χρόνια χωρίς jailbreak (το έκανα παλία και μου κόλαγε πολύ) το αγόρασα κούτα, είμαι παρα πολυ ευχαριστήμενος σε οτι αφορα το IOS και τα update kai ta update των applications, στο μέλλον θέλω να αγοράσω παλι καινούργιο το iphone το 5.Στην θέση σου δεν θα έπερνα ποτε μεταχειρισμένο και γενικά δεν μαρέσουν τα μεταχειρισμένα.



Και κατι ακόμα αν ειχα μια μηχανή του χρόνου ειμαι σίγουρος πως θα το αγόραζα και τότε, δεν το έχω μετανιωσει ούτε 1 δευτερόλεπτο μονο που ειναι παλιο μοντελο :D το iphone 5 είναι κορυφή !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το 3GS εδώ και 3 με 3,5 χρόνια χωρίς jailbreak (το έκανα παλία και μου κόλαγε πολύ) το αγόρασα κούτα, είμαι παρα πολυ ευχαριστήμενος σε οτι αφορα το IOS και τα update kai ta update των applications, στο μέλλον θέλω να αγοράσω παλι καινούργιο το iphone το 5.Στην θέση σου δεν θα έπερνα ποτε μεταχειρισμένο και γενικά δεν μαρέσουν τα μεταχειρισμένα.

 

Και κατι ακόμα αν ειχα μια μηχανή του χρόνου ειμαι σίγουρος πως θα το αγόραζα και τότε, δεν το έχω μετανιωσει ούτε 1 δευτερόλεπτο μονο που ειναι παλιο μοντελο :D το iphone 5 είναι κορυφή !!!

 

Μάλιστα. Λογικο μου ακουγεται αν εισαι 3.5 χρονια σε ενα πολυ παλιο μοντελο με iOS το 5αρι να σου φαινεται κορυφη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...