Προς το περιεχόμενο

Iphone αξιζει τελικα ??


panosmania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κοιτα φιλε μου αυτα που ακους για iPhone δεν ισχυουν το ιδιο και αυτα που ακους για Android σε καθε κινητο βεβαια κοιτας καμερα,ΡΑΜ,επεζεργαστη,Οθονη μπλα μπλα αλλα το θεμα ειναι εσενα τι σου αρεσει αν ειναι να παρεις iPhone εισα εισα να λες "Να κοιταξτε εχω iPhone" τι να σου πω πεταμενα λευτα δευτερον ολα ειναι στο θεμα ποσο "Χρησημοποιης" το κινητο πχ οταν ο αλλος δεν προσεχει το κινητο του φυσικο ειναι να παθει ολα αυτα που ελεγες στην αρχη το ιδιο μπορει να συμβει και στα Android αυτο ειναι ΚΑΘΑΡΑ ποσο προσεχεις το κινητο σου προσωπικα εχω το i4 και δεν με εχει απογοητευσει οσοι εχουν iPhone και ξερουν να το χρησημοποιουν(ξερουν) θα καταλαβουν τι ενοω απλα εσενα οτι σου αρεσει για εμενα αυτο που λες για iPhone 4S ειναι μια παρα πολυ καλη επιλογη δεν θα σε απογοητευση το εχει η αδερφη μου,το εχω κοιταξει ειναι απιστευτα καλο,και ενας φιλος μου εχει GS2 το κινητο μπορει να ειναι εδω και 2χρονια Διαθεσημο αλλα το κανει απιστευτα γρηγορο εγω σου προτηνο το S2 κανονικα αγορασμενο οχι μεταχειρησμενο..ειναι πολυ καλο πιστεψεμαι..αν εισαι αναμεσα σε: Μεταχειρημενο i4s και S2 αγορασμενο σου προτηνο το S2 ελπιζω να βοηθησα (iPhone 4/4s/5 Retina <3) πορομενος μην με παρεξηγηται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάλιστα. Λογικο μου ακουγεται αν εισαι 3.5 χρονια σε ενα πολυ παλιο μοντελο με iOS το 5αρι να σου φαινεται κορυφη.

Τα 3.5 χρόνια είναι κατά την γνώμη μου ο "λογικός" χρόνος αναβάθμισης κινητού .. Προσωπικά είμαι με iPhone 4 από τον Ιούνιο του 2010 και δεν υπάρχει τίποτα στην αγορά ( Apple ή μη ) που να με κάνει να θέλω να αλλάξω το κινήτο μου .. Σε 1-2 χρόνια βλέπουμε .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα φιλε μου αυτα που ακους για iPhone δεν ισχυουν το ιδιο και αυτα που ακους για Android σε καθε κινητο βεβαια κοιτας καμερα,ΡΑΜ,επεζεργαστη,Οθονη μπλα μπλα αλλα το θεμα ειναι εσενα τι σου αρεσει αν ειναι να παρεις iPhone εισα εισα να λες "Να κοιταξτε εχω iPhone" τι να σου πω πεταμενα λευτα δευτερον ολα ειναι στο θεμα ποσο "Χρησημοποιης" το κινητο πχ οταν ο αλλος δεν προσεχει το κινητο του φυσικο ειναι να παθει ολα αυτα που ελεγες στην αρχη το ιδιο μπορει να συμβει και στα Android αυτο ειναι ΚΑΘΑΡΑ ποσο προσεχεις το κινητο σου προσωπικα εχω το i4 και δεν με εχει απογοητευσει οσοι εχουν iPhone και ξερουν να το χρησημοποιουν(ξερουν) θα καταλαβουν τι ενοω απλα εσενα οτι σου αρεσει για εμενα αυτο που λες για iPhone 4S ειναι μια παρα πολυ καλη επιλογη δεν θα σε απογοητευση το εχει η αδερφη μου,το εχω κοιταξει ειναι απιστευτα καλο,και ενας φιλος μου εχει GS2 το κινητο μπορει να ειναι εδω και 2χρονια Διαθεσημο αλλα το κανει απιστευτα γρηγορο εγω σου προτηνο το S2 κανονικα αγορασμενο οχι μεταχειρησμενο..ειναι πολυ καλο πιστεψεμαι..αν εισαι αναμεσα σε: Μεταχειρημενο i4s και S2 αγορασμενο σου προτηνο το S2 ελπιζω να βοηθησα (iPhone 4/4s/5 Retina <3) πορομενος μην με παρεξηγηται

 

Εκτός θέματος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ερωτημα δεν ειναι αν αξιζει το iphone, το ερωτημα ειναι αν αξιζει το ios. Σε συγκριση με το android, κατα την προσωπικη μου αποψη, αξιζει και παρα-αξιζει. Για την ακριβεια, αν δεν ειχα λεφτα για καινουργιο iphone, θα επεδιωκα την αγορα μεταχειρισμενου μονο και μονο για το ios.

 

Οι συγκρισεις σε επιπεδο hardware μεταξυ s3/iphone5 ή ακομα s3/iphone 4s εχουν νοημα μονο ως προς το μεγεθος της οθονης, διοτι στα υπολοιπα δεν υστερει σε κατι το iphone στην αποδοση, παροτι φαινομενικα εχει υποδεεστερο hardware.

 

YΓ. Android κινητο εχω εδω και 2 χρονια, αλλα το επομενο σιγουρα δε θα ειναι android. Η ios η windows, oτι θα σηκωνει η τσεπη μου οταν αποφασισω να αλλαξω το galaxy S μου, αρκει τα win phones να εχουν την εξελιξη που ολοι αναμενουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...