Προς το περιεχόμενο

Samsung ssd 840 250gb - 124,98£ amazon


sveltos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

  • Moderators

Εκτος LD ειναι η καλυτερη τιμη ever και για καποιον που ψωνιζει χωρις ΦΠΑ ειναι καλυτερη και απο LD γιατι στα LD δεν γλυτωνεις ΦΠΑ

 

Το τελευταιο που λες ειναι σωστο, αλλα το 99% απο εμας δυστυχως οταν ψωνιζουμε πληρωνουμε φπα. Για οποιον δεν πληρωνει λοιπον ΦΠΑ, ναι ειναι η καλυτερη τιμη που εχει παιξει ποτε.

 

Να θυμισω ομως για οσους πληρωνουν ΦΠΑ οτι ειχε μπει ο M4 256GB (που ειναι κατα τη γνωμη μου πιο καλη επιλογη απο τον 840σκετο) τελικη τιμη στις 99 λιρες σε deal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι είναι επιτέλους αυτό το LD κανείς δεν θα μας πει  :P θα μας φάει η αγωνία.Πάντως συμφωνώ και επαυξάνω καλύτερα να περιμένει κανείς προσφορά με τον m4. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lighting deals = ld

 

Προσφορες που κρατανε για λιγο

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Σε ευχαριστούμε που το διευκρίνισες οι άλλοι το κρατούσαν για τον εαυτό τους και δεν μας έλεγαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον είδα και εγώ σήμερα και σκεφτόμουνα να τον χτυπήσω για το HTPC όπου δεν έχει και πολύ χώρο για πολλούς δίσκους, σε αντικατάσταση ενός SATA 2 OCZ Vertex που σε σύγκριση με τον 830 του desktop και τον 840 στο Lenovo (αμφότεροι στα 128GB) πάει σα χελώνα ...

Μετά σκέφτηκα ότι δεν θα μπορέσω να εκπέσω ΦΠΑ και το άφησα... διάβασα όμως ότι λέτε για το ΦΠΑ ... τι γίνεται με αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω τον 840 120GB και να πω την αλήθεια δεν είδα τις super duper διαφορές με τον μηχανικό.

Η μεγάλη η διαφορά είναι που έκανα clean install και το σύστημα τρέχει μια χαρά λόγω του format.

 

Θα δείξει βέβαια στο μέλλον αν 'βαρύνει ' και αυτός από την χρήση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δλδ τα προγράμματα ανοίγουν το ίδιο γρήγορα με το μηχανικό? δύσκολα, ακόμα και με velociraptor η διαφορά είναι εμφανής...

 

ειδικά όταν ανοίγεις πολλά προγράμματα το ένα πίσω από το άλλο ή ακόμα χειρότερα ταυτόχρονα η διαφορά μεγαλώνει ακόμα περισσότερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφορές υπάρχουν αλλά είναι μικρές, και δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι λόγω του SSD ή λόγω του format.

 

Δηλαδή υπάρχει η αίσθηση ενός ΄κλικ' πιο πάνω από ότι ενός φρέσκου μηχανικού.

Δεν θεωρώ όμως ότι άξιζε σαν αγορά, ίσως βιάστηκα. (ή άργησα αφού αν έπαιρνα νωρίτερα θα έβρισκα τον 830 με τα ίδια λεφτά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...