Προς το περιεχόμενο

Beats Solo white 109.99 € + shipping


Xenio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Beats Solo white 109.99 € + shipping απο Expansys

Link.png Site: http://www.expansys.com.gr/monster-beats-solo-by-dr-dre-white-231607/">Link

 

Νομιζω ειναι η καλυτερη τιμη για το συγκεκριμενο κομματι που ειδα μεχρι τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:confused: φαντάζομαι πως απευθύνεται μόνο σε επαγγελματίες το συγκεκριμένο προϊόν....γαιτί εμένα και πάλι η τιμή μου φαίνεται τεράστια

Μα καθολου !!! Η μιση νεολαια ζει και αναπνεει για beats και δεν ειναι καθολου ειρωνικο αυτο που λεω !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Beats Solo white 109.99 € + shipping απο Expansys</p>

<p>Link</p>

<p> </p>

<p>Νομιζω ειναι η καλυτερη τιμη για το συγκεκριμενο κομματι που ειδα μεχρι τωρα.</p>

 

Πραγματι καλη τιμη για οποιον τον ενδιαφερει για κατι τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό είναι το "+shipping" να γίνει +17,10 γιατί δεν τα λες και λιγα, αλλά γενικά χωρίς να το πολυψαξω πρεπει να είναι καλη η τιμή (έχω την εντύπωση οτι και στα black fridays δεν πρεπει να είχαν πεσει κάτω απο 150!)

 

Edit: 150 ήταν τα HD απο οτι είδα τώρα για τα 'απλα' δεν είναι άσχημη η τιμή αλλά μάλλον δεν είναι και τόσο τρομερή όσο νόμιζα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα πουλανε πολυ design αλλα οποιος τα δοκιμαζει την παταει με τον ηχο τους. Εγω δεν περιμενα να ακουγονται τοσο καλα. 

 

Γιατί όλα τα reviews λένε ότι έχουν το χειρότερο ήχο στην κατηγορία τιμής τους (και όχι μόνο);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τα θες για studio σιγουρα εχουν κακο ηχο, γιατι εχουν φουσκωμενες χαμηλες. Για studio ακουστικα, ή για ψαγμενους που θελουν ευθεια αποκριση συχνοτητας δεν κανουν.

 

Αν σου αρεσει να ακους δυνατα μπασα με καθαρες μεσσαιες-ψηλες τοτε σιγουρα θα σου αρεσουν. Επισης παιζουν πολυ δυνατα αν σηκωσεις την ενταση, αν κι αυτο δεν ειναι πολυ καλο γιατι θα τα παρει το καθε βλαμμενο και θα κουφαθει.

 

Σε ακουστικα τετοια κατηγοριας επισης κοιτας παρα πολυ την ποιοτητα κατασκευης , ειδικα αν τα χρησιμοποιεις για να παιζεις μουσικη. Ολοι οι djs εχουν θεμα με βραχιονες και μεηχανισμους που τα φτυνουν και σπανε σε 3-5-10 μηνες. Τα dr-dre απ οσο εχω δει και δοκιμασει δειχνουν πολυ στιβαρα. Απο ηχομονωση τα συγκεκριμενα δεν ξερω τι μοντελο που δοκιμασα εγω ηταν μετριο προς καλο.

 

Τελος πρεπει να τα φορας και να μη σε κουραζουν, ουτε στο κεφαλι, ουτε να σε ενοχλουν στα αυτια.

 

Για μενα τα ακουστικα τα φορας, βαζεις τη μουσικη που θες εσυ να ακουσεις και ελεγχεις αν σου κανουν. Το τι λενε οι υπολοιποι για το καθε μοντελο ειναι δευτερευουσας σημασιας. Σημασια εχει να κανουν σε εσενα. Προσωπικα εχω πειραξει το κινητο μου κι εχω τερματισει την εξοδο για τα ακουστικα. Επισης με τον Player pro εχω φτιαξει το equalizer που θελω εγω. Ετσι οπου πετυχαινω ακουστικα τα δοκιμαζω. Dr dre εχει στη vodaphon στο mall , αυτα δοκιμασα εγω. Αμα πας λιγο πιο κατω στα public εχει και κατι sony που παιζουν στο 300αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε και αυτό.

 

http://www.beatsbysdr.com/beats-by-dre-solo-c-70.html

 

Εγώ αγόρασα τα Studio έναντι €137. Υποτίθεται ότι είναι το outlet store της Beats. Παρόλο που δίνεται σαν malicious site, το ρίσκαρα και τα παρήγγειλα. Τα πήρα μαζί μου στο Public και τα συνέκρινα με αυτά που είχε στο desk για επίδειξη.

 

Tα δικά μου (που υπάρχει μία πιθανότητα να είναι "μαιμού") έπαιζαν ακριβώς το ίδιο με τα προς πώληση που τιμολογούνται €229.

 

Είναι γεγονός ότι με €229 αγοράζεις καλύτερες εταιρίες (AKG, Sennheizer) και είναι υπερκοστολογημένα γενικά τα beats για αυτό που δίνουν, αλλά για €137, είναι money pit.

 

A, και τελωνείο 0.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δείτε και αυτό.

 

http://www.beatsbysdr.com/beats-by-dre-solo-c-70.html

 

Εγώ αγόρασα τα Studio έναντι €137. Υποτίθεται ότι είναι το outlet store της Beats. Παρόλο που δίνεται σαν malicious site, το ρίσκαρα και τα παρήγγειλα. Τα πήρα μαζί μου στο Public και τα συνέκρινα με αυτά που είχε στο desk για επίδειξη.

 

Tα δικά μου (που υπάρχει μία πιθανότητα να είναι "μαιμού") έπαιζαν ακριβώς το ίδιο με τα προς πώληση που τιμολογούνται €229.

 

Είναι γεγονός ότι με €229 αγοράζεις καλύτερες εταιρίες (AKG, Sennheizer) και είναι υπερκοστολογημένα γενικά τα beats για αυτό που δίνουν, αλλά για €137, είναι money pit.

 

A, και τελωνείο 0.

 

Το γνωριζω το site αλλα το φοβαμαι μηπως πουλαει μουφες. Οι κινεζοι τα εχουν αντιγραψει πολυ καλα, και φοβαμαι μην πεσω σε μη αυθεντικο. Αμα λες οτι ειναι οκ ισως το δοκιμασω :)

 

επισης βλεπω οτι δεν εχει τα mixr που ψαχνω εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και μούφα να είναι, ο ήχος τους είναι απίστευτος. Καταλαβαίνω το ότι σε τρώει το σαρακι του να πληρώσεις κάτι ως αυθεντικό και να μην είναι, αλλά προσωπικά δεν διαψεύστηκα.

 

Τα δε καλώδια της monster που έχει μέσα αλλά και η "σκληρή" θήκη μεταφοράς δεν παίζονται. Αν οι Κινέζοι έχουν φθέσει σε τέτοιο επίπεδο μούφας, μαγκιά τους και χαλάλι τα €137,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...