Προς το περιεχόμενο

Beats Solo white 109.99 € + shipping


Xenio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δείτε και αυτό.

 

http://www.beatsbysdr.com/beats-by-dre-solo-c-70.html

 

Εγώ αγόρασα τα Studio έναντι €137. Υποτίθεται ότι είναι το outlet store της Beats. Παρόλο που δίνεται σαν malicious site, το ρίσκαρα και τα παρήγγειλα. Τα πήρα μαζί μου στο Public και τα συνέκρινα με αυτά που είχε στο desk για επίδειξη.

 

Tα δικά μου (που υπάρχει μία πιθανότητα να είναι "μαιμού") έπαιζαν ακριβώς το ίδιο με τα προς πώληση που τιμολογούνται €229.

 

Είναι γεγονός ότι με €229 αγοράζεις καλύτερες εταιρίες (AKG, Sennheizer) και είναι υπερκοστολογημένα γενικά τα beats για αυτό που δίνουν, αλλά για €137, είναι money pit.

 

A, και τελωνείο 0.

Ρε παιδιά το site αυτό κάνει κρα ότι είναι κινέζικο,πως είναι outlet της Beats?Μέχρι και σημείωση έχει ότι οι παραγγελίες θα καθυστερήσουν αυτό το διάστημα που έχουν γιορτές οι κινέζοι.Μεταφράσεις ότι να ναι,τρόπους πληρωμής και στοιχεία καταστήματος δεν αναφέρει πουθενά.Αλήθεια έχει paypal ή έδωσες την κάρτα σου σε τέτοιο site?

 

Στάνταρ μούφα/ρέπλικα είναι τα ακουστικά.Όσο για το αν ακούγονται το ίδιο με τα αυθεντικά,μπορεί έτσι να θες εσύ να τα ακούς κι από την άλλη προσωπικά δεν θεωρώ και τα αυθεντικά τίποτα ιδιαίτερα ακουστικά,περισσότερο fashion products είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...