Προς το περιεχόμενο

Microsoft Wireless Mouse 3500 - 6€ @amazon


pOLoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ως τωρα

 

ardo

 

Konstantin77

 

 

in2dark

 

bourasnik

 

παραγγελνω και οταν ερθουν θα σας ενημερωσω

ηρθαν 2 ποντικια

τα υπολοιπα ερχονται

οποιος θελει αυριο το πρωι συναντηση δικαστηρια ευελπιδων

λογικα και τα αλλα 2 θα ερθουν δευτερα-τριτη γιατι μαζι εφυγαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα κι εγω. Απογοητευση απο θέμα εμβέλειας, στο 1 μετρο και εχει διαλείψεις.... αφού αναγκάστηκα να βάλω τον πομποδέκτη απο την δεξιά πλευρά του λάπτοπ (σαν δεξιοχειρας) για να ειναι πιο κοντά στο ποντίκι!  :shock:

 

Και το bluetrack δεν ειναι να το βάλεις σε επιφάνεια με ανάγλυφο.... κάνει άλματα! Κρίμα τη ρεκλάμα οτι δήθεν η ακτίνα του είναι πιο "χοντρη" και καταπίνει τις ανωμαλίες....

 

Θα έπαιρνε 0 στα 5, τώρα του βάζω 2 λόγω της τιμής....  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, όντως.... ίσως υπερέβαλλα για το 1 μετρο. Προφανώς ειναι μικρότερη η εμβέλεια  :devil:... Ενδεικτικό είναι πως αν ο πομποδεκτης μπει στην αριστερή πλευρα του λαπτοπ και το ποντίκι στα δεξιά (σαν δεξιοχειρας) κάνει διακοπές....και μάλιστα πολλές! Είναι καθαρά θέμα πομποδέκτη γιατί όταν τον πιάνω με το αριστερό χέρι, με χρησιμοποιεί σαν κεραία ( :X) και σταματάνε οι διακοπές!

 

Παρακαλώ δοκιμάστε το και οι υπόλοιποι αν σας ειναι ευκολο....  ίσως είναι μόνο το δικό μου με προβλημα ή κάποιο jamming απο την ασύρματή μου wifi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος το μετανιωσε παραλαμβανω εγω ενα τεμαχιο

μενω γαλατσι και διαθετω και ''γαιδαρο'' οποτε ερχομαι σε οποιοδηποτε σημειο της Αθηνας σε χρονο ΝΤΕ-ΤΕ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος το μετανιωσε παραλαμβανω εγω ενα τεμαχιο

μενω γαλατσι και διαθετω και ''γαιδαρο'' οποτε ερχομαι σε οποιοδηποτε σημειο της Αθηνας σε χρονο ΝΤΕ-ΤΕ

 

χαχαχαχα... εντάξει, δεν ειναι και για πέταμα... μπορείς να το βαλεις απο την ίδια πλευρά με το ποντίκι και παίζει. Αλλα ΑΠΟΡΩ τι ακριβώς κάνανε με τον πομποδέκτη και ειναι τοσο ΑΘΛΙΟΣ σε εμβελεια!

Τσέκαρα μόλις τα specs και ειναι όντως στην μπαντα 2,4 που σημαίνει 5 μετρα εμβελεια http://download.microsoft.com/download/C/B/0/CB097C9E-EA9F-49D3-B50F-5172B4F0CCAE/TDS_WirelessMobileMouse3500.pdf

 

Το αντίστοιχο σετ για τον σταθερό (wireless comfort 5000), βγαίνω έξω να το καθαρίσω και αν ειναι ανοιχτο το πισι, γυρίζω και τα βρίσκω όλα ρημαδιό απο τα πολλά κουμπιά που πατιώνται... 2 τοιχοι και περιπου 8 μετρα εμβελεια. Εννοειται οτι το στικακι του ειναι πιο μεγαλο, αλλα τοοοοοση διαφορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 3500 της κοπέλας μου που το είχα πάρει από τον Κώτσο πάντως (τότε που είχε το ροζ σε προσφορά) πιάνει άνετα τα 3 μέτρα και χωρίς σπασίματα. Πιό μακριά δεν δοκίμασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 3500 της κοπέλας μου που το είχα πάρει από τον Κώτσο πάντως (τότε που είχε το ροζ σε προσφορά) πιάνει άνετα τα 3 μέτρα και χωρίς σπασίματα. Πιό μακριά δεν δοκίμασα.

 

Κι εγω το είχα παρει για την αδερφη μου (το ειχα ξεχασει εντελώς) και μόλις το δοκίμασα. Μια απο τα ίδια...

 

Συμπέρανα το εξής: προφανώς το ποντικάκι έχει την κεραία του στο κάτω μέρος, καθώς αν βάλω την παλάμη μου απο κάτω και προσπαθήσω να κανω scroll, η εμβέλεια μειώνεται πάρα πολύ. Το σενάριο "λαπτοπ στα γόνατα, ποντίκι δεξια και διπλα στο μηρο και πομποδεκτης απο αριστερα" δεν ειναι λυση για το συγκεκριμένο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

:-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Και οι 5 αδερφες ειναι αγανακτισμένες και απορούν τι παθαίνει τελευταία το Insomnia και χτυπαει συνεχώς error 404!!!!

Ένας mod να σβήσει την 4πλη γελοιότητα???

 

Ευχαριστώ για την διορθωση

Επεξ/σία από dith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ... ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ αυτο το ινσομνια!!! Μα να βγαζει 404 και να στέλνει κανονικά το μήνυμα! Και δε προσπάθησα πανω απο 2 φορες.... μετά λόγω επαυξημένης τεχνητής νοημοσύνης, κατάλαβε οτι ήθελα να αυτογελοιοποιηθώ, και συνέχισε να στέλνει καθε φορα που άνοιγα το chrome!!!  :devil:

 

edit: Ευχαριστώ για την διορθωση. Τώρα καταλαβαίνω τον pedrojay τι εννοούσε ;-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ... ΚΑΤΣΑΡΙΔΑ αυτο το ινσομνια!!! Μα να βγαζει 404 και να στέλνει κανονικά το μήνυμα! Και δε προσπάθησα πανω απο 2 φορες.... μετά λόγω επαυξημένης τεχνητής νοημοσύνης, κατάλαβε οτι ήθελα να αυτογελοιοποιηθώ, και συνέχισε να στέλνει καθε φορα που άνοιγα το chrome!!!  :devil:

ασε τα αυτα -  απλα θελεις ολα τα βλεμματα πανω σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, όντως.... ίσως υπερέβαλλα για το 1 μετρο. Προφανώς ειναι μικρότερη η εμβέλεια  :devil:... Ενδεικτικό είναι πως αν ο πομποδεκτης μπει στην αριστερή πλευρα του λαπτοπ και το ποντίκι στα δεξιά (σαν δεξιοχειρας) κάνει διακοπές....και μάλιστα πολλές! Είναι καθαρά θέμα πομποδέκτη γιατί όταν τον πιάνω με το αριστερό χέρι, με χρησιμοποιεί σαν κεραία ( :X) και σταματάνε οι διακοπές!

 

Παρακαλώ δοκιμάστε το και οι υπόλοιποι αν σας ειναι ευκολο....  ίσως είναι μόνο το δικό μου με προβλημα ή κάποιο jamming απο την ασύρματή μου wifi

 

μήπως έχεις κάνα κινητό δίπλα και φταίει αυτό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...