Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν Σπιράλ Τετράδιο 150 φύλλων με Φωτογραφία σας (+€3,89 αποστολή) στο MyMemory.com


karasardelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν κατάφερα να αλλάξω τον τίτλο... όποιος γνωρίζει πως γίνεται ας ενημερώσει... Με την επιλογή "Επεξεργασία" στο αρχικό ποστ, δεν γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο αρχικό ποστ δεν έχω την δυνατότητα να αλλάξω ούτε το κείμενο... προφανώς έχουν ενεργοποιηθεί κάποιοι περιορισμοί. Δοκίμασα με διαφορετικούς browsers αλλά το αποτέλεσμα είναι το ίδιο. Ας το δει κάποιος moderator...

 

Εγώ πάντως αγόρασα δύο Notebooks και πιστευω θα είναι σούπερ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεξί κλικ στο επεξεργασία και άνοιγμα σε νέα καρτέλα... Μόνο έτσι κατάφερα να αλλάξω τον τίλτο... περίεργο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά δεν έχει κανέναν περιορισμό... μπορείτε να αγοράσετε όσα θέλετε με τον ίδιο λογαριασμό και είναι όλα δωρεάν. Θα πρέπει να τα βάζετε ένα ένα στο καλάθι και να τα πληρώνετε, αλλά αυτό πιστεύω δεν είναι πρόβλημα. Εγώ αγόρασα τέσσερα, τα τρία με το ίδιο account...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα και εγώ ένα και ευχαριστώ τον TS για την ευκαιρία που μας έδωσε.

Θα περιγράψω και τη διαδιασία που ακολουθήθηκε μετά την παραγγελία, προκειμένου να ενημερωθούν όσοι αντιμετωπίσουν αντίστοιχο θέμα.

 

Το σημειωματάριο που παρήγγειλα προορίζεται για μια (αγγλόφωνη) ανηψιά μου και όταν ολοκλήρωσα την πληρωμή συνειδητοποίησα ένα μικρό ορθογραφικό λάθος που έκανα στον τίτλο.

Έστειλα αμέσως μήνυμα επισημαίνοντας το λάθος και ζητώντας να το διορθώσουν αλλά στο απαντητικό μήνυμα που πήρα είπαν ότι η εντολή πάει κατ' ευθείαν για εκτύπωση και δεν μπορούν να επέμβουν. Αυτό που πρότειναν ήταν να ακυρώσουν την παραγγελία για να την επαναλάβω. Στο νέο μήνυμα ακύρωσης που πήρα, έγραφαν ότι, επειδή δεν θα μπορούσα να ξαναχρησιμοποιήσω τον εκπτωτικό κωδικό και είχα ήδη πληρώσει τα ταχυδρομικά (!!!), μου έβγαλαν νέο κωδικό (σχετικό με το όνομά μου) με τον οποίο προέκυψε μηδενική αξία (!!!).

 

Άψογη εξυπηρέτηση .... 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...