Προς το περιεχόμενο

Dell Laptops


Kostas360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νεας γενιας ειναι. http://www.skroutz.gr/s/2771781/HP-Pavilion-g6-2204-ev-i7-3632QM-6GB-500GB.html

Καλοριζικο και επεκταση! :P

 

 

 

lol βαριόμουν πολυ να το ψαξω xD :D B) ^_^

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γειά σας παιδιά. :)

 

Μετά από χρόνια φαν της Toshiba και έχοντας περάσει πολλά από τα χέρια μου, τελευταία με αφορμή διάφορα περιστατικά εντός εγγύησης, θεωρώ ότι έχει συμβεί εκθετική πτώση της αξιοπιστίας της εταιρείας, αλλά και του ελληνικού service.

 

Ως εξ' αυτού έχω αποφασίσει να αλλάξω κατασκευαστή για τα επόμενα οικογενειακά φορητά. Έχω καταλήξει στην Dell, για λόγους αξιοπιστίας.

 

Τί θα προτείνατε για κάτι value for money 15.6 για all-around office-home χρήση; (όχι gaming)

 

Ευχαριστώ! :)

Επεξ/σία από kostasgr78
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον φαίνεται αυτό, ευχαριστώ για την απάντηση!

 

Μπορώ να δώσω μέχρι 650-700 ευρώ, αλλά με ενδιαφέρει κυρίως να μην κάνει θόρυβο ο ανεμιστήρας. Αυτό το πράγμα με ενδιαφέρει περισσότερο από τα υπόλοιπα τεχνικά χαρακτηριστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ανεμιστηρας συνηθως ανοιγει/ακουγεται οταν ανεβαινει η θερμοκρασια.

Για να ανεβει η θερμοκρασια μπορει να φταιει το κακο σασι αλλα ακομα και ο δισκος (ειδικα αυτοι των 7200 στροφων που ανεβαζουν θερμοκρασια, κανουν τους ανεμιστηρες να ανοιγουν γρηγοροτερα).

 

Τα satellite γενικοτερα δεν εχουν καλο συστημα ψυξης και ανοιγει ο ανεμιστηρας ευκολα.

Ακομα και αν νεο λαπτοπ ακουγεται, του κατεβαζεις ενα προγραμματακι και σου λεω εγω για ποτε τους κλεινεις τελειως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...